47786
  • bertino
    #24773
    de bambák vagytok, én a tegnapira gondoltam, mivel tegnap linkeltem
  • bertino
    #24772
    ellopták a telefonom, szal azt a számot ki is törölheted a telefonodbol...
  • kz
    #24771
    üvegtörés?
    az semmi.
    volt batráti (télleg az) verekedés az egyik teremben.
    úgy nekiestek a falnak, hogy a másik oldalon (szomszéd teremben) ledőlt egy antik Deprez műszer a polcról. 35.00Ft-os kár 15 évvel ezelőtt. az akkoriban 1000 korsó sör ára volt. mennyi is az most?
  • kz
    #24770
    mire jó?
  • stp4trick
    #24769
    furcsa izlésed van


    számoddal mi van tegnap 10x hívtalak, de ki se csöng
  • bertino
    #24768
    hát én nem tudok róla
    miért, történt ?
  • bertino
    #24767
    szerintem ő kifejezetten jó :)
  • akyyy
    #24766
    szegény havernak meghalt a teknőse:( R:I:P:
  • akyyy
    #24765
    hm??
  • bertino
    #24764
    D:
  • akyyy
    #24763
    hé, volt mostanába halálos baleset a 3-as úton?
  • akyyy
    #24762
    IWIWen bejelötl az ákosok klubbja. nah mondom jóvan gyere.

    erre teleírja az üzenő falat hülyeségekkel. írok neki hogy visszaírjon mert akkro le tudom tiltani, erre visszaír hogy mia fasz van. töröltem a picsába:D
  • bertino
    #24761
    amilyen hamar csak lehet, le fognak feleltetni titeket :D
  • Blekk Síp
    #24760
    Juhj, aszongyák a mai szóbelizők, hogy törin 1-2 oldalas forrás+térkép volt, magyaron szöveggyűjtemény.
    Hát vaze ha így sem fogom tudni, kajak má én is aszondom h meg is érdemlem ha megbukom :D
    Infobol azért kell a cseresznye, hogy jó tételt húzzak, mert bele lehet ott ám választani... De aszogyák, hogy rendes a vizsgaelnök, sőt a fizikásoknak ő is segített. =)
    Nah, szerdán reggel 8h 45-kor minden kiderül, kb 12-ig leszek bent :/
    Viszont egy órás felkészülési idő van, és ha hamarabb kész vagyunk lehet menni felelni. Csak nem lesz ez olyan rossz. =)
  • bertino
    #24759
    akkor nem volt vicces :)
  • SimaSuna #24758
    oszt kirándulás..3napos..
    aki megvágta bertit..úgy megivott kb 3-4dl páleszt h nemtudta h az van benne..
    csórikám úgy berugott h nemigaz..aztük detox..felakadt a szeme verte a víz..
    olyan csajjal csókolózott h attól rókáznék..
    másnap reggel felkel..SEMMI baja..odavisszük a csajhoz akivel smárolt..8csaj pont aludt..felköltjük)..meglátja osztárs.."gyorsan búj vissza"..
    nem emlékezett semmire.. xD
  • SimaSuna #24757
    volt másik történet is..az ajtó mögé bement osztársunk.,.majd a másik rászorította az ajtót..csóri innen tolta a másik onnan..erre nagy reccs..detört az üveg...3000ftot kellett fizetni..3 év mulva cserélték ki..drótszálasz üvegre..

    kémia óra(dolgozat írás) előtt kint a folyosón hülyülünk..osztársam a zárba beletör 1 gyufaszálat..kajak véletlenül..
    tanár jön..nemnyílik az ajtó..megnézi..beletört gyufaszál..pont jön az ig helyettes..melyik osztály ez?..nem akar dolgozatot írni?..hát jó..menjenek másik terembe...

    volt itt i 1 para.. :D
  • akyyy
    #24756
    huhh:D
  • SimaSuna #24755
    tél volt..oszttársunk kiment hógolyóért..azt hittük tudod ijen kis pinyong labda szerü golyót hoz be...erre nem..akkora volt mint 2 matróz duplahambi... )ablakfelöli padsor hátulról a 3. padban ültünk..)
    eldobja az ablakfelöli padsor végébe..nekidobja a képnek..kép darabokra törik..nah gyorsan takarítsunk...megfog 1 hosszabb üvegdarabot majd berti nyakához teszi és így szól?: ...ez vág?.. ~20cmes vágás nyom berti nyakán..szerencsére(vagy nem..:D) nem vérzett annyira..csak felsértette a bőr..vagy 1 hétig garbóban jött :D
  • akyyy
    #24754
    mi volt az?
  • SimaSuna #24753
    szeretek ijen történetet olvasni :D
    tök buli lehetett ott is..

    nálunk is volt 1-2 nagy buli..
    az 1iknek berti szívta meg a levét (vérét :D)
  • kz
    #24752
    jogosan szidják az oktatási rendszert...
  • kz
    #24751
    Csak Rakaczki tanított. valami műhelygyakot. Mindig azzal szivattuk, hogy:
    -Tanárúr, kimehetek vécére?
    -Ki.
    -Hogy-hogy ki? Hát én!
    Egy idő után már figyelt, hogy ne azt mondja, hogy "ki". de mi ekkor is ugyanazt válaszoltuk. Sok időbe telt, amíg rávettük, hogy seprűnyéllel kergessen. Akkoriban még a legnyugodtabb emberek egyike volt.

    Tepliczky akkor jött mikor én már majdnem végeztem. Oszt vót véradás, ahol nem sört kért a végén, hanem kólát. Höhö. Nemsokára rajtakapott minket a harmadikon a budiban, hogy cigizünk éppen. (tudom, hogy az a második emelet, de mi így hívtuk.) oszt mondta, hogy miezmá! Hátulról Csibe beszólt, hogy aki kólát iszik sör helyett az nekünk ne dumáljon, mire eloldalgott.

    Lendvay ott vót, de nem tanított minket.

    Rásonyiné az osztály másik felét tanította. Volt is balhé szép számmal.
    Minket Fejérné tanított. Nem volt surlódásmentes az a kapcsolat sem, de utólag visszatekintve mindig igaza volt és mindig pozitívan állt hozzánk.

    bocsánat.. kicsit elnosztalgiáztam

  • bertino
    #24750
  • akyyy
    #24749
    höhö nem buktam meg
  • SimaSuna #24748
    jóreggelt -.-

    holnap go 2 céghez munka iránt ^^
  • Subakka
    #24747
    Reggelt!
  • missdynamite
    #24746
    hihihi.... ezt meg kell néznetek :D:D:D http://href.hu/x/2vee
  • bertino
    #24745
    reggelt
  • SimaSuna #24744
    Kulik Erika de ismerős neve van...csak honnan?..hmmm...
  • Blekk Síp
    #24743
    Rakaczki János (info); Tepliczky István (fizika); Kulik Erika (oszt. fő, angol); Lendvay Éva (magyar, töri); Rásonyi Jánosné (matek)
  • kz
    #24742
    őőő... én is blátis vótam...
    megboldogult lánykoromban.

    kik a tánárok-e?
  • bertino
    #24741
    kár, hogy elvitte az alkohol :(
  • SimaSuna #24740
    akkoris Rettegett Iván volt a legjobb
    -Melyik osztály ez?
    -9.b
    -Jövőre is az lesz xD

    Dikkkkmá itt a légypiszok...

    félévkor..
    Az osztály fele megbukik..a másik nem megy át...

    fülbevalós osztársamnak,
    fiam te a fiukat szereted?

    2es dogáért..
    fiam 50évig nem szaporodsz :D

    mekkora tanár volt..
  • bertino
    #24739
    befőttes üvegbe forralta a teáját mikor félévkor egyszer kettesért könyörögtünk a szertárjában xDDDDDDDDDDDDDDDD
  • SimaSuna #24738
    jaja..
    + a reggeli hagyma szag xD
  • bertino
    #24737
    aludt a tanári sarkában kockás rövidnadrágba tananyaggal a kezében a kanapén, tán még képet is csináltunk róla
  • SimaSuna #24736
    budai zoli.. xDDDD
  • bertino
    #24735
    ismerős szituáció
  • Blekk Síp
    #24734
    Hát sztem elég magas a követelmény. Bár ennek ellenére 3as matek érettségit írtam, szval a matek tanárommal nem voltam megelégedve. Követelni tudott, csak magyarázni nem. Biztos én is hibás vagyok vmilyen szinten, tény hogy nem matekoztam naponta több órát :D
    De azért ez osztály szinten ment, nem csak én nem értettem amit órán vettünk.
    Amikor pl. helyettesítés volt és vettünk új anyagot más tanárral, azt érdekes módon megértettem, és olyan is volt, hogy egy már korábban vett anyagnál kértük meg a másik osztályt tanító tanárt, hogy magyarázza má el. :D