47786
  • kz
    #25853
    [apro]hát igen, akkor a WORC is elmarad...
  • kz
    #25852
    csak péntek jó?
    lehet, hogy ma du megyek!
  • SimaSuna #25851
    Lecsós jóreggelt!
  • kz
    #25850
    milyet akarsz venni?
    vagy inkább mennyiér?
    mer hátha biznisz...
  • kz
    #25849
    180km. néha több...
  • akyyy
    #25848
    jóreggeltet:D de zsííír
  • akyyy
    #25847
    lehet ma bemegyünk miskolcra, szétnézni laptopokat.. ha meg lesz, jövöre lehet én is megyek:D


    addig meg beszálokközétek CS-zni. ha akarjátok:D
  • bertino
    #25846
    csak egy olyan 200 kilóméternyi :D
  • SimaSuna #25845
    mijaz?
  • bertino
    #25844
    súlyos probléma esete forog fent az elkövetkezendő napokban... :|
  • kz
    #25843
    semmi extra.
    de ha a helyi FTP-re felteszed az installt, az jó.
  • bertino
    #25842
    pompás

    99% az esély, hogy pont nem leszek itt... :(
  • SimaSuna #25841
    zsírostészta :)

    csak mondjad majd h mijen ADD-ON track & car kell..

    régi szép idők bertinoékkal..nálam LAN 4 géppel Insane :D
    Drag egymással szembe xD :D
  • kz
    #25840
    ma kimegyek egy laptoppal az szt-re. 18h körül.
    kipróbázzuk, hogy lezajlítható-e a WORC, vagyis hogy az insane 8 playernél nem szaggat-e, vagy ilyesmi.
    oszt akkor holnap meg versenybajnokság. hogy-hogy milyen?
    hát Wörd Off-Ród Csempijonsipp.
  • SimaSuna #25839
    jaja.

    hát ijen mikor vagy kicsi azautó..vagy sok a csomag :)
    de te erős vagy és megoldottad :)
  • kz
    #25838
    látom ez mindenkit sokkolt...
  • kz
    #25837
    események? ne is kérdezd.

    a család készül a balatonra.
    hosszas huzavona, mer kicsi a gyerek, hosszú az út, de ingyen van a szállás, mégiscsak nyaralás. én nem tudok csak pénteken menni de aztán 20adika, akkor most mi legyen?
    tegnap 11h körül (#25829) eldőlt: lesz nyaralás.
    asszonypajtás gyerekestül, megmégkét embert levisz kedden (ma) az asztrával, én pénteken megyek utánuk az orionnal.
    mondomis neki, mér nem fordítva, mer az nekik jobb, de hát az asztrát könnyebben vezeti őnaccsága, úgyhogy így.
    mondom jóvan, úgylesz. mekszervezem.
    mivel nagybudapesten átjutni (olyasvalakinek aki egyedül még a megyehatáron kívül se ment) nehézkes, ezér (nem gond) kerítek egy GPS-t.
    ok, megvan. hogy hogy kezeli majd, az mellékes.
    hohó az asztában olajat kéne cserélni. jobb volna utazás előtt. nem gond, 18:15-kor kinyittatok egy autósboltot, megvetetem telefonon keresztül a cuccot, 19:30-ra le van cserélve az olaj, a friss vizsga ellenére leellenőrizve minden, kipróbálva a navigáció. este 11-ig pakolásszuk össze a cuccokat, mégiscsak egy hét, meg a gyereknek is mindent.
    beprogramozom a GPSt, mostantól 11h-ig kb 100szor hangzik el az "újratervezés", csak hogy ellenőrizzem működik-e.
    reggel kelés, írom az smst a kollegáimnak, hogy kicsit kések.
    elkezdek bepakolni. mondom is a sok cucc láttán: mennyetek mégiscsak az orionnal, vagy ha nem hát had tegyem fel erre a tetőcsomagtartót. mer a gyerekkocsi, meg az utazóágy mellett má nem sok hely lesz, oszt ezek még csak a mi cuccaink, mi lesz a másik két emberével.
    döntés: aszta, nem tetőcsomagtartó, úgy pakoljam, hogy beférjen.
    engedelmeskedem, kipakolom a szerszámost, a bikakábelelt, a tartalék alkatrészeket (pl gyertya, ékszíj), mer úgyse tudnák használni. kötelező felszerelés marad, meg a pótkerék alá beszuszakolok egy vontatókötelet, hogy ne legyen rá szükség.
    végül is befér a cucc. a kalaptarrtó is csak 30fokban dől, de két ember ügyesen le tudja zárni az autó hátulját.
    a gyerek felébred. na mondom, akkor én bemegyek miskolcra ezzel, megtankolom, veszek matricát, ilyesmik.
    ők meg majd jönnek az orionnal, oszt majd itt cserélünk, átül oszt indulnak, én meg dolgozom oszt pénteken megyek utánuk.
    rendben elindulok befelé. má majnem a benzinkúton kiderül: nincs nálam pénz. se kártya. na, frankó. telefon... apámnak sincs, de otthon van az anyám kártyája, amivel fizetni nem tudunk csak pénzt levenni, de az is valami. oda is adná, csak nincs otthon, mer csapot vesz, de nem gond hiszen van kulcsom. persze. van. a másik autóban.
    remek, elmegyek a vizesbóthoz, megvárom apámat, hazaviszem, megvan a kártya pedig még 9h sincs. a kód nincsen meg, mer a régit tudja, de nem gond felhívjuk anyámat, akivel nem sikerül beszélni mert vizsgál, de nem gond, a kolleganőjével kivetetem a zsebéből az öltözőszekrénye kulcsát, ahonnan kis keresgélés után előkerül a notesz, ahol két kód is fel van írva. (apám tudja a rosszat, tehát sinen vagyunk.)
    készpénzfelvét, mama szerencsétlenkedik előttem, nem gond, segítek.
    ok, van lóvé, irány a benzinkút.
    lemosom, teletankolom, ablakokat tükröket áttörölgetem papírral, ellenőrzöm a keréknyomást, megveszem a heti matricát. ollé.
    éppen szólnak, hogy beértek, a búzán a templomnál várnak.
    repülök.
    odaérek, abba a parkolóba nem lehet behajtani már, mer éppen felbontják az utat, nem gond, meggyőzöm a markolóst, hogy engedjen be, beenged.
    minden stimmel, a gyereket áttesszük, az utasok cuccait elhelyezzük.
    végül is mindenki befért, forgalmi megvan, autó rendben, gyerek nem nyűgös. szavak nélküli rövid búcsú ablakon keresztül, semmi nyálaskodás, mindkettőnk szemében szikrázik: ha valami bajod/bajotok lesz, kitekerem a nyakad!
    utolsó ötlet: ellenőrizzük a világító berendezéseket, oszt start.
    minden világít, indulhattok!
    indít: plöty-plöty-plöty.
    nemá micsinálsz?! indíts!
    plöty-plöty.
    aszongya (okosan): le van merülve az akksi.
    mire én: nincs egy hónapos, garanciális, drága volt.
    ha az utóbbi 50km-en nem én vezettem volna, ha nem indítom be tegnap óta 20szor pöccre, vagy ha legalább az eső esik... azt mondom ő a béna.
    de így?!?
    na mindegy, ezzel ebben a formában nem lehet elindulni, még ha náluk is lenne a bikakábel (amit otthon kitettem), akkor sem.
    nem baj, szerelőt felhív, szerelőért elmegy, műhelybe elvisz, szerszámot elhoz, majd ő diagnosztizál: kevés a töltés.
    mutattya csudaműszer (rendőrségi ciril betűs): valóban kevés.
    nem gondnd, hozott magával másik (feltöltött) akksit amivel bármikor beindul.
    még akkor is, amikor menetközben pl az autópályán leáll a motor, mert olyan kevés a töltés.
    ok, tehát az asztra marad miskolcon.
    akkor mi legyen.
    tanakodás, döntés, cselekedés.
    és akkor benzinkútra két autóval el, orion megtankol, gps átszerel matricát megvesz, mindent átpakol, oszt le nincsen mosva, de legalább a cucc jobban elfér. az olajat ebben is le kakartam cserélni a hosszú út előtt, de már mindegy.
    keréknyomás? rendben. pótkerékben? az a cucc alatt van, nyomása titkos. ok.
    világítótestek ellenőrizve. hajrá!

    11h
    - induhattok. (mondom)
    őfelsége matat... ... (síri csend)
    szemem kerekedik... ... (síri csend)
    "újraevezés"... (majd csend)
    - NA, MI VAN??!? (fakadok ki)
    őfelsége matat... ... (síri csend)
    - jaaa semmi csak néztem, hogy ebbe hogy is van a rükverc (közben sűrűn pislog)
    majd indít ... és indul ... és csókot dob ... és elindulnak a messzi végtelen felé.

    én meg ott állok nyócszor leizzadva, koszosan, büdösen a benzinkúton és már csak abban vagyok biztos, hogy ezt az egészet leírom, mer ha nem én mesélném, el se hinném...
  • bertino
    #25836
    joreggelt
  • SimaSuna #25835
    vhol a föld alatt ha ijen tempóban haladunk...
  • akyyy
    #25834

    Jeah. szal jövő őszre, mire pont elvégzem suleszt, lesz 4 sávos péterig az út....


    mire barcikáig elér az új 26-os, (M30-26., de lol név), addigra lesz 2030 is, szl kitudja addigra én hol leszek:D
  • bertino
    #25833
    vagyunk kb 60an, minden második ember mással játszik, de majd igyekszem ;)
  • stp4trick
    #25832
    ha van időtök gyertek source-zni:)
  • kz
    #25831
    nem jó???
    még ez sem biztos!
  • bertino
    #25830
    az nemjo

    mi már bent vagyunk
  • kz
    #25829
    most úgy van, hogy kedd,szerda, csütörtök: igen.
    de ez még változhat...
  • kz
    #25828
    mivel tegnap még úgy voplt, hogy igen, ma reggel meg má úgy, hogy nem, ezér konkrétan inkább nem nyilatkoznék.
    de tippelni tudok. [apro]nem.
  • SimaSuna #25827
    reggeltet

    esik :|
  • Brolly28
    #25826
    jó film
  • bertino
    #25825
    nyjaureggelt
  • SimaSuna #25824
    Bölcsőd Lesz A Koporsód -.-
  • bertino
    #25823
    mán megint egy viharos éjjel

    bazira nem kéne esős SZT...
  • bertino
    #25822
    szal akkor kz nem jön ? :|
  • SimaSuna #25821
    nah megyek rakok rendszert..
    az SZT alkalmából :)
  • bertino
    #25820
    aztakurvaeget milyen villámlás/dörgés volt reggel
    majdnem beszartam :|
  • SimaSuna #25819
    A Mesterlövész reggelire nem is volt olyan rossz :)

    bár én a lányt inkább betanítottam volna hoyg legyen "jó" állása :)
  • Brolly28
    #25818
    :D
    hát ez kész
  • Brolly28
    #25817
    okos 1 ember
  • stp4trick
    #25816
    színjózan mindegyik
  • SimaSuna #25815
    regeltet -.-
  • bertino
    #25814
    heecsááátt :DDDD