47786
  • Blekk Síp
    #47626
    Engem teljesen magával ragadott, el akarom rá hurcolni a családot is. :D
  • StephenKing
    #47625
    Decemberben még tuti fogják vetíteni januárban szerintem már nem.Amúgy nekem annyira nem jött be mint amennyire túl van sztárolva a film. Egyszer meg lehet nézni és ennyi.
  • Blekk Síp
    #47624
    Hülye kérdés következik, de az Interstellart meddig vetítik a mozik? December, január környékén még nézhetö lesz?
  • akyyy
    #47623


  • bertino
    #47622
    ha vki hasonló cipőben járna:
    a megoldás annyi, hogy hálistennek van Sport 2 stream is, ahol szintén megy a futam, hálistennek.

    vpn vagy proxy kellene az m1-hez, innen az nem érhető el.

    http://tvonline.blog.hu/2013/01/13/elo_online_sport2

  • bertino
    #47621
    áááá, lehet, hogy online megy a mediaklikk-ről is otthon, mert azt írja, hogy külföldről nem érhető el :)
  • akyyy
    #47620
    Nem lehet valahol miskolcon SAP -t tanulni? Nincs valami ECDL szerű képzés?
    Anno nagyon erőltették az ECDL-t pedig kb. semmire se jó, egy 3 éves gyerek ebben nő már fel.
    De bezzeg az ilyen normális programokat nem tanították volna régen.
  • bertino
    #47619
    igen, ez is mediaklikk :D
  • SimaSuna #47618
    M1-et itt szoktam nézni melóban..
  • bertino
    #47617
    igen, külföldi oldalakat találtam én is, de magyarra pályázok.

    most megint körbenéztem, illetve jó sokféleképpen beírtam google-ba aztán találtam streameket(ezzel eddig se volt baj), csak hát én még télleg alig (vagy még annyira sem) tudtam F1et nézni online, ezért is írtam be ide, hátha tud valaki.

    kíváncsi leszek a hétvégére, hol fog menni :)
    hisz nyilván az is lehet, hogy én bénáztam eddig el.
  • karajjj
    #47616
    Ha nem életfontosságú a magyar kommentár, akkor akár hd minőségben is nézheted a neten.
  • bertino
    #47615

    hát én mindenütt csak letiltott online stream-el találkoztam, hisz régebben is jó pár a mediaklikk-re mutatott, az meg sosem megy F1 közvetítéskor.

    most megnéztem az általad említett oldalt, gyorsan beregisztráltam, itt már belépni sem lehet, mert karbantartás van. állítólag. de majd ha kell F1 miatt, meglesem ujra.
    Utoljára szerkesztette: bertino, 2014.10.30. 18:53:54
  • kz
    #47614
    többször (legalább hatszor) néztem már online az F1-et (M1-en) de még sohasem fizettem érte.
    gportálon tgyuszi oldalán is mindig megy (regisztrálós), csak néha sokan vannak.
    de más oldalak is simán jók minden előkészület nélkül.
    persze van, hogy negyed óránként felugrik egy reklám, de nekem ez belefért.
    simán beütöttem a google-ba, hogy ... mittudoménmámit.
    volt 1000 találat, de már az első oldalon is volt használható is.
  • bertino
    #47613
    hát... ezaz :(
  • akyyy
    #47612
    https://www.facebook.com/BanokStream?fref=ts

    meg régen koliba valami onlinejtékokat néztem rtl tv2 stb. de m1-et biztos talál az ember.

    csak pont az f1 az amit ritkán megszakítanak a jogok miatt. :|
  • bertino
    #47611
    tud valaki M1 akár fizetős online stream-ről ?
    a mediaklikk-es jórészt nagyszerűen működik, de forma 1-et nem közvetítenek, meg bizonyos meccseket sem. Egyre többet nézzük a gyerek mellett, hogy menjen a háttérben (vagy a Duna World-öt, de azt is adja a mediaklikk)
  • bertino
    #47610
    :))
  • akyyy
    #47609
    a képen perpill csak a piros kamion ál helyes pozícióba, mindenki más szembe megy a forgalommal még én is
  • StephenKing
    #47608
    Melyik? A képen mindegyik egyenesen áll
  • akyyy
    #47607
    szépen keresztbe állt a kamion a 26oson

    Utoljára szerkesztette: akyyy, 2014.10.22. 13:38:00
  • karajjj
    #47606
    Én jártam májusban pár interjúra, ahol ilyen hogyan adnám el magamat, meg hasonló kérdések voltak, ott már nem igazán érdekelt, hogy kellek-e vagy nem. Ahova felvettek, ott meg behívtak, beszélgettünk negyedórát, adtak egy teszt feladatot, hogy meg tudom-e oldani, aztán elém rakták a szerződést, hogy ha úgy gondolom, írjam alá. Ez a szituációs marhaság, meg stressz interjú, meg hasonlók, ez mind a hr-es picsák agyszüleménye, hogy mutassanak is fel valamit a fizetésükért cserébe.
  • StephenKing
    #47605
    Előző munkahelyen én is vettem fel embereket, már az önéletrajzokból ki lehetett szűrni a jelentkezők 80%-át, a maradéknál meg a személyes beszélgetésnél két perc után lehetett látni hogy alkalmas-e vagy nem. Semmi szükség nem volt ilyen szituációs baromságra.
  • karajjj
    #47604
    ez má hr-es hülyeség csak
  • bertino
    #47603
    ez micsoda ökörség.
  • SimaSuna #47602
    Olyanra, ahol csapatban kell dolgozni. Számít az egyéni és csapat eredmények is...Érvelés, problémamegoldás, helyzetfelismerés, gyors reagálás..ezekre van szükség
  • StephenKing
    #47601
    Csapatszituáció??? Milyen munkára jelentkeztél?
  • akyyy
    #47600
    Hát nem túlizgultam, és elrontottam a csapatszituációt :\ éreztem is hogy jobban kellet volna mennie. Annyit segítettek hogy fél év után újra próbálkozhatok.
  • StephenKing
    #47599
    Mi történt? Mégsem vettek föl?
  • akyyy
    #47598
    Fail
  • akyyy
    #47597
    Vodafone
  • kz
    #47596
    "főállású munkát nem tudsz nekem?"

    küldj egy önéletrajzot!
  • kz
    #47595
    jóvanmá!
  • akyyy
    #47594
    boldog szulinapot
  • SimaSuna #47593
    Boldog Szülikét! :)
  • kz
    #47592
    a paintball kb egy hónappal elhalasztva.
  • kz
    #47591
    nenenenem!
    helyesen 14. (vasárnap) 10h
    !!!
  • kz
    #47590
    elvileg 13 (szombat) 10h
  • SimaSuna #47589
    mentem is volna nézni, de keresztelőn leszek.
    sok sok pálinka társaságában...

    Egyébként érdekel a péjntball. csak pontosan tudni kellene, hogy mikor lesz. 13 v 14? :)
  • kz
    #47588
    az attól függ mennyit lősz.
    én nem szoktam spórolni (lövök mindenre ami mozdul) és 500 golyó elég szokott lenni.
    ez attól függően, hogy melyik pályára megyünk, deeee...
    én 5000-et szánok rá.
  • akyyy
    #47587
    árba mennyi lenne?

    főállású munkát nem tudsz nekem? :D