47786
  • bertino
    #28013
    gudnájt
  • tommyg
    #28012
  • akyyy
    #28011
    milyen?:P
  • broman191
    #28010
    ööö mit ettél?:D
  • bertino
    #28009
    nah minnyá lehet tolni haza a biciklit...
  • akyyy
    #28008
    te mocskos téker
  • Miskolc88
    #28007
    jaahh
  • broman191
    #28006
    szar lenne most suliban ülni
  • bertino
    #28005
    muszáj :\
  • broman191
    #28004
    Napot' WTF? Meló?-.-'
  • bertino
    #28003
    ilyenkor melozni :(
  • broman191
    #28002
    De 2k-nál több lóvét vegyél ki a malacperselyből-.-'
  • broman191
    #28001
    Te mindent nyersz?!:D:D
  • broman191
    #28000
    Tiszta Knight Rider dizájn még piros fénysáv is van:D
  • Hegi90
    #27999
    Egybkt webcam alapbol nemkell, mer minek, meg az hogy egybevan építve vele a mikrofon, sztem elég undorító megoldás :D
  • Hegi90
    #27998
    Asszem inkább kimegyek a főutcára és körülnézek Oo.
  • tommyg
    #27997
    azt
  • bertino
    #27996
    gudnájt
  • akyyy
    #27995
    én még vagy 4 éve nyertem az enyémet
  • Miskolc88
    #27994
    LOL
    amúgy én kb 1 vagy másfél évvel ezelőtt vettem
    de lehet hogy régebben :D:P
  • akyyy
    #27993
    ugyanaz a webkam máshol 5ezer:D
  • tommyg
    #27992
    akkor ittvan ez
    nem 2000, de ennyit megér sztem
  • Miskolc88
    #27991
    ha most Skype vagy msn beszélgetésekre gondolsz akkor 10 ezerért (lehet)hogy van a media markt-ba webcam amibe beépitett mikrofon van
    nekem is olyan van és jó
    márkája:Genius
  • Hegi90
    #27990
    Na most miért kussol mindenki? :D :/
    Szóval azért mondtam, hogy max 2k, mert ezt régen anyniért vettük, és nekem tökéletesen megfelel, praktikus, és sokáig bírta, még az én kezeim között is. Egybkt technikailag semmi baja, jó hangzása van, kényelmes, a mikrofon sztem nem torzít.
    Tehát ha 1,5-2 évvel ezelőtt lehetett ilyet kapni, akor több, mint valószínű, hogy most esetleg még ennél is jobbat lehetne kapni (bár ennél jobb nekem egyáltalán nem kell).
  • Hegi90
    #27989
    Ja és a mikrofon szára ilyen fém izéből van, és úgy tekergethetem ahogy akarom. Valamint az a rész, ahol a mikrofon belefut a hangszóróba forgatható vertikálisan.
  • Hegi90
    #27988
    Na ilyesmi kellene nekem. Semmi extra, egy mikrofon, állítható hangerő a vezetéken, és fülmögé akasztós megoldás. Nekem egy ilyen tökéletes lenne.
    Hogy mi ezzel a baj? Ha közelebb lévő hangszóróbol jön ki a vezeték, na ha az megmozdul, akkor recseg amit mondok mikibe. Ez arra utal, hogy hanyag módon használtam :P.

  • Hegi90
    #27987
    a mikrofon nekem fontos lenne. Mindjárt csinálok vhogy a mostaniról egy képet.
  • tommyg
    #27986
    hát akkor meg is érdemled :S
    ha olcsót akarsz akkor az legyen minőségi én ezt ajánlom, nagyon kedvező az ára szépen szól és még jól is néz ki, kategóriájában verhetetlen, igaz mikrofon nincs rajta, deazmegminek
  • Hegi90
    #27985
    2k max amit ráköltök.
  • SimaSuna #27984
    nekem Genius van..tavaly előtti SZTre vettem..azóta rendesen műxik..
  • broman191
    #27983
    Szerintem szánj rá legalább egy tizest...kb. én annyiért vettem a mostanit és megvan vagy 2 éve. Teljesen hibátlan, mintha új lenne. A legtöbb fülesben ilyen üvegszál megy, amit gyakorlatilag lehetetlen megjavítani...nem egy fűnyíróhosszabbító szintjén va...-.-'
  • Miskolc88
    #27982
    jóhogy járok suliba
  • Hegi90
    #27981
    Nekem most ment tönkre a fülesem mikrofonja. Illetve a mikrofon kábelnek az a része, ahol belemegy a füles részbe :S. Nem tudjátok, hogy lehetne kicserélni? Am a kábelen ilyne Műszál-anyag szerű vmi van szal nemtom hogy lehetne rendseen megcsinálni.

    Ha újat kéne venni, akkor olyat szeretnék, aminek az oldalán van mikrofon. Árban kb 2000 ft, és legalább 2 évig kitartson. Mint a mostani (márkája: vmi Manta MM30).
    Nem tudtok ilyet? vagy olyan boltot ahol tudnék venni?
  • broman191
    #27980
    Jó márka, de most nekem jó ideje ilyen fülesem van. Jól szól, nincs kábelhiba hogy csak egyik feléből jön a hang, megszakadt és egyebek.--->



    ui.: A képet nem én csináltam, de pont ilyen a cucc^^
  • broman191
    #27979
    Jaaaaaa...az ilyen emberek tényleg bevehetik a pélót:D Én arra gondoltam hogy csak az oldalon megjelenő torrent nevét írta át...így már érthető-.-'
  • akyyy
    #27978
    azt
  • bertino
    #27977
    hjoreggettll
  • stp4trick
    #27976
    csak azért, mert sokan abban látják a reményt a többiekkel szemben, hogy a release-t picit megvadítják és ilyen szóköz, mappanév blabla változtatást tesznek benne

    ez az eredeti release megváltoztatása

    nekem hamarabb megvolt az eredeti és mikor feltöltöttem, error lett belőle, az ő javára

    ez nem fair
  • tommyg
    #27975
    én is a fülesre gondoltam, fülesben a sennheisert ajánlom mindenkinek
  • broman191
    #27974
    Hama jó márka. Legalábbis kábelben tuti nyerő, fülesben lehet hogy nem vennék...:)