47786
  • akyyy
    #37461
  • bertino
    #37460
  • akyyy
    #37459
    XBOOOOOOOOOOOXXXXXXX
  • stp4trick
    #37458
    haver ajánlotta, ő xboxon tolta, majd kipróbálta pc-n, de evidens, hogy konzolklón, így maradt a boxnál
  • bertino
    #37457


    1.25nél nem lennék a helyében.
  • bertino
    #37456
    hát nem rossz, de ehhez jobb a gamepad szerintem...
  • tommyg
    #37455
    hehe, asszem nem csak nekem

    csak jót akarok neki te szinkronpárti
  • bertino
    #37454
    nah meglesem én is a dead space-t.
  • akyyy
    #37453
    és a megasztár??? ott képzik a leghiresebb énekeseket, a LEGENDÁKAT

    akiket meg felfedeznek, normális kiadók szerződetnek, azok kis moslék pöcsök, akik semmit nem érnek ugye a zenéléshez, mert az csak az lehet amit a settenkedő meg a friderikusz továbbjuttat
  • akyyy
    #37452
    de amugy ha nem tetszik neked a szinkronja, attól még nem kell szegény súnát rábeszélni, hogy csakis feliratosan nézheti meg:D
  • tommyg
    #37451
    naja meg a jay és néma bob, meg max 1-2 régi jó film
  • akyyy
    #37450
    rém rendes család
  • tommyg
    #37449
    jah, hát melyik magyar szinkron jó?
  • bertino
    #37448
    http://port.hu/pls/fi/films.film_page?i_where=2&i_film_id=8912&i_city_id=3372&i_county_id=-1
    dc.
  • stp4trick
    #37447
    a szakállasnak a HL2-ből a doki a hangja, de a végén evidenssé vált, mikor látom Valve-s
  • stp4trick
    #37446
    tipikus, hogyan keressünk pénzt zenéléssel, mikor fogalmunk sincs a zenéről
  • akyyy
    #37445
    szinkronra értettem
  • tommyg
    #37444
    nem lett szar sztem, az erős túlzás, sztorin változtattak sokat, az akciót meg az utolsó fél órára hagyták, hitmannél biztos h jobb lett
  • akyyy
    #37443
    miért lett szar?
  • tommyg
    #37442
    szerintem ne nézd meg szinkronnal
  • akyyy
    #37441
    Chairlift - Bruises
    http://www.youtube.com/watch?v=HE_b9tFC0J4
  • bertino
    #37440
    és akkor még ez is jönni fog :DDDDDDDd
  • bertino
    #37439
    reggelt.
  • bertino
    #37438
    majd a rip.
  • SimaSuna #37437
    Max.Payne.egyszemelyes.haboru.TS.MD.XviD.HUN
  • stp4trick
    #37436
    Dead Space, Brothers in arms hell's..., COD5multi felváltva, közben csé, igazán változatos:) így késhet a GTA
  • akyyy
    #37435
    kejjé már fel ne aludj
  • akyyy
    #37434
    jaja dúrva, ráadásul ha belegondolsz, hogy anno amikor ez ment a mozikba, kb 60%-ban mindenki azt hitte, hogy ez valós, valóban megtörtént, elég sokáig...

    most meg megnézed imdb-n, oszt a szereplők egy csomó más filmbe szerepeltek és szerepelnek azóta:DDDD
  • bertino
    #37433
    nem gáz, már rég tudni, ez van.
    nincs más hátra, ki kell várnunk a plusz 2 hetet.
  • bertino
    #37432
    nem kell izgulni, én is láttam belőle részleteket.
    az alaptörténet ismerős, épp emiatt álltam neki most nézni.

    meg annak idején tán meglestem hébe-hóba, de akkor se rendesen, mondom: nem ismertem a filmet.

    beszaratós ? kurvára nem gyengén, a végéről nem is beszélve.
    sajna sok viszonyítási alapom nincsen, de erre én is emlékezni fogok az biztos.


    az a kurva élethű "légkör" ami átjön a filmen, szerintem az teszi az egészet azzá, ami (vagymittudomén :D)

    szóval megyek is aludni a faszba, mára elég volt az ijesztgetésekből.
  • tommyg
    #37431
    ejjj :S
  • akyyy
    #37430
    Szerintem neked nem fog tetszeni, nekem , amikor anno láttam viasaton este, valami borzasztó élmény volt (pozitiv értelembe). valahogy akkor nagyon megfogott. másodszori nézésre már annyira nem, de voltak akkor is jó pillanatai.

    de elkövetted a legnagyob hibát, hogyigy utánanéztél.
    full ismeretlenként kell ezt nézni, nem ismerni semmit se róla, és akkor lenne kurva nagy a hatás.

    van második része is amúgy, érdemes megnézni, bár az inkább csak amolyan tini horrornak megy el(meg az már rendes filmnek tekinthető, nem mintha ez nem lenne az:) )
    És készült belőle 3 játék is, amiből a 2, az jó szar, az első és harmadik az ami jó, de az első része eléggé beszaratós, a többi már annyira nem.

    Amúgy haverokkal tervezünk(vagy csak terveztünk) egy hasonló filmet csinálni, csak blair witch helyett bán horváti kis fantázia story, kimenni kamerával, felvenni, vhol keresni házat, 1 napi forgatás egy napközbe egy meg sötétkor (most ugyis hamar sötétedik), oszt kész is egy faszább horrorfilm:D
  • bertino
    #37429


    Nos, hát akkor jöjjön az elmult évtized sokak szerinti egyik legjobb thrillerje.

    még nem láttam végig, de akiket megkérdeztem rola, mind azt mondták, hogy nehéz elfelejteni a filmet.

    port.hu szerint...

    "Napjaink legnépszerűbb kultuszfilmjét 35 ezer dolláros amatőr költségvetésből forgatták, és hihetetlen sikert aratott előbb Amerikában, majd az egész világon - és bevétele csak az amerikai mozikban meghaladta a 140 millió dollárt."
  • akyyy
    #37428
    nincs semmi:S búnda
  • bertino
    #37427
    Oo
  • akyyy
    #37426
    nah má csak 10 perc
  • akyyy
    #37425
    ideges vagyok!!"+3
  • akyyy
    #37424
    azta kúrva
  • stp4trick
    #37423
    cod5multi
  • akyyy
    #37422
    HÁT NEM :DDDD menj kérni cukrot