47786
  • Bandi 18
    #46826
    Sziasztok

    Hétfőn költözök Miskolcra. Egyszer voltam már átutazóban, de sok emlékem nincs :). Tudnátok 1-2 tanácsot adni hogy hova nem érdemes menni (brazilokkal lakott terület). Hol jó vásárolni, kocsmák közül melyik a jó ? :P. Eléggé kint fogok lakni a Gagarin utcában. Minden infót szívesen várok :)

    Köszöntem
  • Hegi90
    #46825
    17 közös ismerős, azért ez szép arány.
  • Hegi90
    #46824
  • akyyy
    #46823
    tök jóó heginél a fél sg, meg a fél ismerősi köröm sorba köszönti fel
  • bertino
    #46822
    burj dubai felhokarcolo. kesz van, durvan nez ki nagyon.
  • akyyy
    #46821
    webshop, és processzort kell venni -.-+
  • Blekk Síp
    #46820
    Ismer vki vmilyen flash booster-t, aminek alkalmazásával gyorsul böngészőben a flash régebbi gépen? (laptopon)
  • moor09
    #46819
    nem is ezt mondtam, le is írtam pontosan mire gondolok ;) (csak vannak negatív tapasztalatok). Nem veletek szemben akartam sértő lenni !, de ha valami kikerül a netre az nem marad meg ott, ahova kikerült, nem akarok ezen problémázni, mert nincs semmi gondom az akyyy által kitett képpel, azzal sem hogy megosztja a dolgait itt, ki vagyok én hogy beleszóljak, és nem akarom szétoffolni a topicot szóval a többi max. pü.
    Egyébiránt Klemice hsz-ére válaszoltam, de nem fontos az egész, akár töröltethetitek a hozzászólásaimat.
  • stp4trick
    #46818
    én meg azt hiszem, hogy itt az a kb. 10 ember zárt köre se kiadni, se megbotránkoztatni, se hátrányba helyezni nem fogja egyikünk linkjét, feltöltését, kommentjét sem
  • moor09
    #46817
    és jó esetben ezen topic használói az életben nem találták volna meg, mert nem is keresték volna :D, a képfeltöltéssel nincs gond, és szerintem addig sincs míg ezt a "szintet" nem haladja meg a dolog :), de mint mondtam ez szubjektív....felesleges szót (ill. karaktert) pazarolni rá...
  • akyyy
    #46816
    én csak azért linkeltem be a képet, mivel én is rajta vagyok.

    jah és linkeltem, tehát nem én töltöttem fel. ugye szakestélyen fotózni se lehet, csak ritka alkalmakkor, azt is csak egy személy.
    és ezt a suli honlapjára tették fel, ahol bárki megnézheti.
  • moor09
    #46815
    A hsz. első felével nem értek egyet, a többivel nagyrészt, én (is) azok közé tartozom akik úgy tartják hogy ne kerüljön ki a netre (így is rengeteg helyen megtalálható, szerencsére sok helyen nem közkincs és regisztráció után hozzáférhető csak, persze nem egy nagy kunszt beregelni sehova, de talán egy kicsit szűri a dolgot), mert nem kellene, hogy közkincs legyen, ez nem egy szélesebb körre tartozó dolog, és ezzel nem kirekeszteni akarok/unk. Persze a krampampuli még nem egy hatalmas dolog, a neten van róla...származás, recept stb....stb..(persze nem állítanám hogy azok a receptek teljesen fedik az általam ismerteket). A lényeg hogy teljesen felesleges örömködni olyan közösségekben akik nem tudják miről van szó, más egyetemeken is vannak hagyományok, évről-évre megrendezésre kerülő dolgok, és azok sem szoktak előfordulni csak nagyrészt olyan oldalakon és fórumokon amik egy azon "kör tagjait gyűjtik". Van jó pár honlap és blog és fórum ami a miskolci, soproni, újvárosi vagy épp a fehérvári hallgatóknak szól e téren.
    nem akartam tudálékoskodni és a véleményem is szubjektív....
  • bertino
    #46814
    olvastam mar ezt, probaltam is, de nem mukodott.

    kozben opera topikban leirtak egy megoldast, mindesetre kosz.
  • Czicsa
    #46813
    Nem használok Operát, de esetleg ez: http://my.opera.com/Tamil/blog/multiple-home-pages
  • bertino
    #46812
    megoldhato valahogy Opera bongeszoben, hogy kezdolapkent 2 lapot nyisson meg a program ?

    firefox-nal ez ugy oldhato meg, ha a weboldalak cimet egy "|" jellel elvalasztjuk, operaban viszont ez nem mukodik :(
  • akyyy
    #46811
    nyitva van ma vagyis holnap a meki????
  • Hegi90
    #46810
    Végülis jobb, mintha a sarokban ülne, vagy otthon gépezne, nem?
    Nem nagyon vágom ezeket a ME-s szokásokat, szal lehet hülyeségeket beszélek am :D
  • Klemice
    #46809
    ja...
  • akyyy
    #46808
    14 év alatt nem volt egyszers e normális golyatábor, stb....
  • Hegi90
    #46807
    mert finom
    vagy ez valamilyen egyetemi hagyományőrzés? :D
  • Klemice
    #46806
    te is túlzásba viszed ezt a hagyományőrzést úgy látom, meg vered magad vele, de hogy minek az nem értem
  • akyyy
    #46805
    húúú
  • Czicsa
    #46804
    Boldog Karácsonyt Mindenkinek!
  • bertino
    #46803
    boldog karacsonyt
  • báttyó02
    #46802
    boldog karácsonyt :-}
  • akyyy
    #46801
    boldog karácsonyt
  • akyyy
    #46800
    alma, dió, barack, és egyéb gyümölcsök..

    titkos a receptje:D
  • Lyukasbogrács
    #46799
    de mi van benne? szalonna, vagy tepertő? :D
    bummfalva
  • bertino
    #46798
    fail.
  • Hegi90
    #46797
    az puncs bazmeg
  • akyyy
    #46796
    krampampulin
  • akyyy
    #46795
    késett a busz, és pesten dugóóó
  • SimaSuna #46794
    :)
  • Hegi90
    #46793
    Nem raktak fel téligumit és lecsúszott a sínről.
  • SimaSuna #46792
    defektet kapott a vonat?:O
  • akyyy
    #46791
    4 órakkor már itthon kellet volna lennem, ahhoz képest most értem haza :SSS
  • Brolly28
    #46790
    nekem csak az a bajom hogy ami pénzem van számlán az le van kötve, azon kívül még van 1000ft karácsonyi ösztöndíj:D abból meg nem jön ki semmi:D
  • bertino
    #46789
    jaja, en a fear-eket dobtam a kosarba most.
    meg a kiegeszitok is benne vannak.

    5.74 fontert... teljesen kiraly.
  • Brolly28
    #46788
    mondjuk bed company 2 13$-ért az elég ütős:D
  • bertino
    #46787
    ugyse erdekel senkit, de...
    steamen karacsonyi akcio van.

    hatha talan megis.