47786
  • bertino
    #47146
    hat... mas szempont ?
    nem igazan van( a normal szempontokat leszamitva, ne legyen szarra hasznalva, teljes szervizkonyv meglegyen), igazsag szerint nekem a mazda6 belsejevel sincs kulonosebb bajom (egy magyarnak itt mazda 6 kombi dizel van) de ez csak egy tapasztalatos, erre meg teljesen azert megse tamaszkodhatok.

    az a baj, hogy itt is inkabb a nemet autok vannak tobbsegben, ergo azokban sokkal de sokkal tobb futott ml van belehazudva, sokkal tobben hasznaljak oket, mint a japan verdakat.

    Olvastam rahedli elmeny beszamolot is nepiteleten, de boven irnak rola jot is es rosszat is, megis inkabb a mazda fele huz leginkabb a szivem/kedvem/penzem, mert az azert elmondhato, hogy ha belulrol nem is (de nekem az is boven elmegy kategoria, szo se rola... :) de kivulrol nagyon megnyero.
  • broman191
    #47145
    Dízelen kívüli szempontok? :)

    A Mazda 6 külsőre szép lenne, de belülről igen ocsmány alsókategóriás műanyag érzése van, az utóbbi nálam teljesen kizárja. Főleg az említett két ellenféllel a pakliban. Nálam az A4 lenne a nyerő, de szerintem ő is a legdrágább a három közül, és ha valami kidöglene nála kell a legmélyebbre nyúlni a zsebben (mármint a motoron kívüli részéleteket tekintve, mert a javítgatás egyformán érvágás mindnél, mivel ugye dízelek). A felsorolás amúgy korrekt, körülbelül ilyem sorrendbem állnak márkaértékben és minőségben. :)
  • bertino
    #47144
    mazda6 (2003-2005) vagy VW passat vagy Audi A4 ?

    csakis dieseles, az nem kerdes.

    mazda6 mindket masikat messze ubereli felszereltsegben, de nem sok ismerosom van, aki konkret tapasztalatokkal rendelkezne rola.
  • Manó313
    #47143
    Boldogat!
  • Hegi90
    #47142
    HBD!
  • stp4trick
    #47141
    há kösz
  • bertino
    #47140
    Isten Eltessen!
  • Hegi90
    #47139
    úgy néz ki tárgytalan
  • Hegi90
    #47138
    valaki nem tud segíteni iGO térkép telepítésében? :D

    iGO8, az előbb átmásoltam a map meg a poi mappákat, de pár perc után dobott egy fatal errort.
  • Hegi90
    #47137
    köszi a választ :)
  • stp4trick
    #47136
    mindent fel lehet, de nem teheted közzé

    ha közzé teszed, akkor előtte engedélyt kell kérned tőle és nyilatkoztatni, hogy hozzájárul-e, illetve az arcát ki kell takarni, ha nem járul hozzá képmása közzétételéhez

    egy a lényeg, nem teheted közzé csak úgy, ami akár a baráti társaságnak történő bemutatást is magában foglalja

  • Hegi90
    #47135
    Magyarországon fel lehet venni videóra a rendőrök munkáját például igazoltatásnál, vagy ha jogsit kérnek?
  • kz
    #47134
    lesz rally megint.

    Július 30-31.
    Szendrő
    VI. Vectra-Line Szendrő Rallye

    A verseny távja: 188,6 km
    Gyorsasági szakaszok száma: 6
    I. Speciálszakasz:- Hídvégardó-Viszló 8,7 km
    II. Speciálszakasz:- Rakaca-Meszes 11,10 km

    a versenykiírás


    ember NEM kell, de én kint leszek a meszesi pályán (kiosztok-összeszedek-cserélek).
    ha valaki szeretne jönni nézőnek, az szóljon, hátha van még hely az autóban.

  • stp4trick
    #47133
    – Anyu vegyünk nekem biciklit
    – Már mondtam kisfiam hogy nincs rá pénzünk
    – Jó akkor játsszál velem papás-mamást
    – Na jó hogy kell azt játszani?
    – Hát, fürödj meg aztán öltözz hálóingbe (anyuka megteszi)
    – Most bújj be az ágyba és várjál rám! anyuka ezt is megteszi
    A gyerek felöltözik apja ruhájába fogja apja táskáját benyit a hálószobába és odaszól anyukának:
    – Hé asszony öltözzél! Megyünk biciklit venni a gyereknek
  • kz
    #47132
    ma:
    űrsikló vs tengeralattjáró
    velorex vs boeing 747
    fagyisautó vs fűnyírótraktor
    kisföldalatti vs hőlégballon

    egyébként mindegy, csak a porschék érjenek haza éppségben ;-)
  • SimaSuna #47131
    tegnap előtt Mentő vs Motoros
    tegnap Rendőr vs Villamos

    ma Tüzoltó vs Kamion? :)
  • stp4trick
    #47130
    és ez?
    talán meg kellene adni az elsőbbséget néha a megkülönböztető jelzésnek, igaz a villamosnak nehezebb
  • broman191
    #47129
    Valszeg' Flatout rajongó.
  • Lyukasbogrács
    #47128
    "Úgy tudjuk, a rendőrautót vezető egyenruhás kirepült a gépjárműből az aszfaltra."
    a rendőröknek nem kötelező becsatolni magukat?
  • SimaSuna #47127
    FAIL. Police...
  • bertino
    #47126
    tdu 2 steamen 5 fontert/5 euroert
  • jaszy
    #47125
    Katt ide....
  • jaszy
    #47124
    1-es busszal a Kiliánig!
  • poppe
    #47123
    amelyik a legközelebb van :)
  • stp4trick
    #47122
    melyikhez?
  • poppe
    #47121
    üdv

    hogy kell a tiszairól átmenni a lillafüredi kisvasút megállójához?

    előre is köszi
  • kz
    #47120
    balatonmáriafürdő-alsón van.
    télleg!
  • kz
    #47119
    lesz. tiszaúji strandin.
    érdekel valakit?
    írjon ímélt!
  • akyyy
    #47118
    van miskolcon valahol mákfagyi?
  • bertino
    #47117


    vazze, 2 szolamban! totalis respect.
  • bertino
    #47116
    [URL=http://itcafe.hu/hir/lulzsec_jelszo_azonosito.html]"Vajon a te facebookos vagy gmailes jelszavad is közkincs?"[/URL]
  • akyyy
    #47115
  • bertino
    #47114
  • akyyy
    #47113
    Köztisztviselő nap lesz!%
  • akyyy
    #47112
    Augusztus végén, a balekhét végén visszautaztva fehérvárra, egy aluljáró alatt láttam egy grafitis feliratot. Először én se akartam elhinni, de miután utánna sokszor elmentem azon hid alatt, de sose láttam többé a feliratot, elhittem hogy csak képzelődtem, másnapos voltam, vagy részeg, és az a felirat nincs.

    Aztán eljött a május 21, biciklivel elmentem Agádra, majd vissza Dinnyésre (csak azért mert hülye ellenőr nem ellenőrzött, és nem ellenőrzött jeggyel másnap is lehetett utazni) észrevettem a feliratot megint.

    Dinnyési megálló aluljárónál ezt láttam. Senki se hitte el, pedig ott van:

  • kz
    #47111
    akkor jóvanakkor.
  • akyyy
    #47110



    Geos diáknapok... leghosszabb youtube videóm :D
  • akyyy
    #47109
    ő is elbaszta

  • bertino
    #47108
    jah elbasztam, ferihegy 1 lenne az.
  • akyyy
    #47107
    Az már Liszt Ferenc budapesti nemzetközi repülőtér