47786
  • akyyy
    #42866
    nők
  • kz
    #42865
    [URL=http://www.andodrom.hu/index.php?tag=T%C3%A9glaporos+a+kalapom-Nem+tudj%C3%A1tok,+hogy+ki+vagyok&id=124]"...Elmúltak a mézeshetek, asszony, mit csináljak veled?
    Szedd össze a sátorfádat, látogasd meg az anyádat!..."[/URL]

    ez a nóta komolyabb italozások alkalmával mindig (artikulálatlan ordítás formájában) eléneklésre kerül, felidézendő ifjúságunk bohó éveit.
  • Hegi90
    #42864
    mutassatok zenét
  • akyyy
    #42863
    végre vettem FM Transzmittert.
    már csak szivargyújtó elosztó kéne, de az se fontos. Ha olyan kocsival megeyk, kibírom, ha nem akkor meg muzsika!!!!

  • Hegi90
    #42862
    :C
    #42861: a mienket odaadtuk nagyanyámnak mikor beköltöztünk :|
  • kz
    #42861
    kéne egy szivattyú kölcsön néhány napra...
  • kz
    #42860
    akkor tehát mégis csak anyádék miatt...
  • Hegi90
    #42859
    de van, csak nem akarok miskolcon tanulni :D
    szeged meg amúgyis jobb info képzésben
  • kz
    #42858
    élőben kicsit sötétevv sárga.

    de mér, miskolcon nincs mérnök-informatikus képzés?
  • Hegi90
    #42857

    amúgy ha nem Miskolcra megyek, akkor úgyis albérletbe lakok, akkor meg nem mind1, hogy hova járok? A vonaton úgyis aludni fogok, akárhol vagyok :D. Szeged meg nagyon szép hely, igazi egyetemváros.

    #42856: kurva jól néz ki :)
  • kz
    #42856
    végre vettem bukósisakot.
    már csak a plexi-t kell sötétre cserélnem.
  • SimaSuna #42855
  • kz
    #42854
    minek azér olyan messzire menni?
    vagy így akarod anyádéknál jóvátenni, hogy eddig elviseltek?
  • SimaSuna #42853
    Jaóreggelt!


    7főundor...

    Vodafone powaa!!!!44 :)
  • akyyy
    #42852
    zsíír
  • Hegi90
    #42851
    Ez az egyik, hogy ezer éves cucc.
    2. Az első bekezdés elég merész kijelentés...
    3. A hozzászólásokban arról folyik a vita, hogy melyik a legjobb böngésző és miért, pedig úgyis mindenki azt használja, ami neki a legjobban megfelel.
  • stp4trick
    #42850
    most mi van?

    kb. 2 éve használom, most esett le nekik, milyen jó ki segítség?
  • Hegi90
    #42849
    ezmiez
  • akyyy
    #42848
    Biztos hogy nem, hisz nem csak firefoxba fogsz másolni.
  • Hegi90
    #42847
    tekerjetek feljebbb
  • Hegi90
    #42846
    omg -,-
  • akyyy
    #42845
    Miért nem lehet boonon képet nézni?
  • bertino
    #42844
  • Hegi90
    #42843
  • bertino
    #42842
    támogatókat kell szerezni és forgatókönyvet kell írni.
  • bertino
    #42841
    jah, elég érdekes.
  • Hegi90
    #42840
  • Hegi90
    #42839
    egy is elég, ígyis nagyon drága mulatság :D
  • bertino
    #42838
    csináld meg mindkettőt, biztos ami biztos :D
  • Hegi90
    #42837
    Persze az is lehet, hogy addigra találok valakit, aki miatt inkább maradok itthon.
  • Hegi90
    #42836
    Mérnök Informatika

    Közben meg jó lenne megcsinálni egy Cisco vagy egy MS vizsgát. Utána 1-2 év munka, és ha lecsengett a válság meg ilyesmi, meg lesz egy kis munkatapasztalatom meg tőkém, akkor go ki Írországba.
  • bertino
    #42835
    zsír.
    mit fogsz tanulni arrafelé ? :)
  • Hegi90
    #42834
    jaja. Szegedre.
  • bertino
    #42833
    te most mászol majd egyetemre ugye ? vagy mi is lesz ?
  • bertino
    #42832
    totális halál van, most itt a legjobban látható az az angol hozzállás a válság és munkanélküliség elég masszív növekedése miatt, hogy szinte alig van munka, amit külföldinek adnak.
    persze itt is vannak különbségek, mert az autós fényszóró gyár, ahol melózom, oda vettek fel angolokat, dolgoztak is össz-vissz 4 napot, aztán be se dugták az orrukat többet.
    miota itt vagyok, fogalmam sincs hány üzletbe, vállalkozásba adtam be jelentkezést, de azokból még egyetlen egy sem hívott vissza

    milyen házak ?
    hát itt elvileg a tradíciók meg a hagyományok miatt(vagy fogalmam sincs, mi a lóheréért) van kb 4-5 féle háztípus max (felépítettségben értendően, nem kinézetre, de nyilván ahhoz is van köze) azt szeva, ennyi :D
    van persze rengeteg étterem, de mondom, nem kellünk most nekik.
    épp, hogy csak le nem szarják a külföldieket az angolok, egyébként segítőkészek az idegenekkel szemben nagyon is, csak ha nincs lehetőség hova menni, vagy nincs ismerős, hiába várja az ember a segítséget...

    most nagybátyám Hollandiába megy majd dolgozni valami kertészetbe, angolul kell elvileg hadoválni, meg állítólag tuti melo, szoval hogyha itt beüt a krach, akkor átcuccolok hozzá

    az a szar, hogy a gyárban augusztus első 2 hetében a szabadság miatt totál le fog állni az egész és utána derül majd ki elvileg, hogy kellünk-e még vagy mi a fasz van...



    mondjuk bármennyire is érezhetően fos a szituáció, még mindig jobb, mint a tetves buzi embereket hallgatni a supporton, amikor épp ugyanezen a témán átvágva sírnak az ember fülébe.
    meg amugyis 20 ezerrel kb emelkedett volna az albérletem ára és így már nem is tudtam volna félrerakni több lóvét.
    itt meg egy hónapba félre lehet tenni kb 400 ha nagyon spórol az ember akár 500 fontot is, az meg kurvajó dolog a kicsit több, mint 800as fizuból. hát még, hogyha lehet túlórázni, akkor többet is.

    csak hát szerencse kell hozzá, vagy ismeretség.
    nem könnyű.
  • Hegi90
    #42831
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Transformers.Revenge.of.the.Fallen.Official.Trailer.1080p


    Burn-e nem volt csak 720p-ben :(
    Azért kösz, megadtad az ihletet :D
  • Hegi90
    #42830
    Mérnem mész valami pincérnek? Ott milyen házak vannak? Ha faházak, akkor mehetnél ilyen ház-szétszedőnek vagy minek. Keresztapám azt csinálta amcsiban.
  • bertino
    #42829
    bázz 2 hónap alatt most melózok a negyedik munkahelyemen kint, ilyen illabilis kilátástalanságot... pfejj
    jó lenne, ha csak küldené az angol feljebbvaló népség a segélyt, mint az itt legtöbb módon élő angol ingyenélőnek
  • bertino
    #42828
  • stp4trick
    #42827
    keress rá a BURN-E-re
    a wall-e hoz kisfilm