47786
  • maozedong
    #2768
    minek elaprózni? :)
  • Borcsa
    #2767
    hat ahhoz kepest,meg en is itt kockulok.
  • PResident Evil
    #2766
    semmi
  • PResident Evil
    #2765
    szánshájn van... ma maradok a kéróban :\ :(
  • akyyy
    #2764
    valaki???
  • ÁjjLe BoBBi
    #2763
    hm?? arrafelé decijével isszák ?D:D:D
  • ÁjjLe BoBBi
    #2762
    nekem is tanulnom kéne. júni 13tól köztes vizsga. csak jogból van 90 tétel és még a kérdéseket sem tudom...na az mit tesz ? :D
    és még van mellette rendészeti igazgatás, határőrizet, határforgalom, meg nyomozástan...:(
    ohh rágondoltam...rosszul is vagyok :\
  • Borcsa
    #2761
    olyat mi nem adunk el> fel nincs csak egesz
  • Borcsa
    #2760
    kocsma fujj tegnap is melo volt, ma meg tanulhatok. telleg szansajn.inkabb megyek meg elotte /tanulas elot/ megiszok egy ice teat a krimoban.
  • ÁjjLe BoBBi
    #2759
    2 fél bols lesz :))
  • Borcsa
    #2758
    es meg vmi. criminal agy. a beallitasokban a kovetkezo szerepel. foglalkozas, hobbi. hat en egy kibaszott kocsmaban csapolok minden aldott hetvegen, ugyhogy akar a sor is meg a bor is meg meg a tomeny is... csak mint foglalkozas.
  • ÁjjLe BoBBi
    #2757
    hali!
    nehogy már felhúzd magad :) hááát sunshine van! megyek is mindjárt kiülök a kocsmába mer itt a négy fal között már kezdek rosszul lenni :))
  • Borcsa
    #2756
    csa bobbi

    kicsit felidegeltem magam. bejovok a netkafebe, hogy a kulturtori anyagaimat letoltsem, erre mi var az sgn. hulye picsa.
  • Borcsa
    #2755
    2. a hulye picsat most inkabb nem vettem eszre.
  • ÁjjLe BoBBi
    #2754
    megjött Borcsa :))
  • Borcsa
    #2753
    te meg ki vagy itt, az aktualis eszoszto. es ha vmi humorerzeket tanusitanal, az nem lenne rossz. tudom hogy nagyon gyenge poen, meg ilyesmi, de odairhatom hogy szeretek olvasni, es nem stephen kinget meg hasonlo kulturmocskot.
    most igazan megsertodtem!!!
    meg odairhatom, hogy rajzoni is szoktam, meg festeni is ha bokros teendoim engedik. sot. nagyon kedvelem a vilagmegvalto beszelgeteseket a barataimmal. szal ha nagyon akarnam, en is felvehetnem az intellektualis foiskolas pozat es villoghatnek, mert nem vagyok olyan hulyegyerek, mint az az egy mondatos valaszaimbol neha kitunik.

    de en azert szeretem ezt a forumot, mert nagyjabo ismerem az arcokat, es nem kell koztuk az agyat jatszani.

    most meg lett mondva a franko.
  • ÁjjLe BoBBi
    #2752
    huh bizony nem! honda cbr1000 -ért is kipengetnék 3 millát ha lenne...ha lenne :\ :)
  • maozedong
    #2751
    igazad van. nem vagyok nagy bicajos, de autóban sokkal jobban védve vagy. akárhogy bicajozhatsz hogyha nem figyelnek rád. autóval én se szoktam bicajosokra
  • criminal law
    #2750
    Szép meg minden, de nem sajnálnál ennyi pénzt adni érte?
  • akyyy
    #2749
    a tegnapi kupáról nincsennek valakinek képjei, esetleg neten nincs rajta, mert most néztem, de még a boonon sincs semmi
  • ÁjjLe BoBBi
    #2748
    de egyébként meg amit kinéztem az ez:

    csak hát ez 1.4 milla :)
  • ÁjjLe BoBBi
    #2747
    hát amit néztem kezdésnek az Suzuki Bandit 400cc
    használtan, olyan 6-7-8 éves moci 600k körül lehet kapni, de ismerek olyan helyet ahova külföldről hozzák be, ott valamennyivel olcsóbb, olyan 400-500k körül már megkapom ugyanazt
  • criminal law
    #2746
    Egyébként egy jobbféle motor mennyibe kerül? Nem nagyon értek az ilyesmihez...
  • ÁjjLe BoBBi
    #2745
    :))
  • criminal law
    #2744
    Én az bepróbálkoztam nála anno, de körberöhögött :-)
    Egyébként meg nagyon helyes szerintem, hogy így gondolkodsz :-)
  • ÁjjLe BoBBi
    #2743
    és mint ahogy nekem sem fog. nem is erre játszom.
  • criminal law
    #2742
    Szerintem te nem vagy valami nagy bicajos, nem tudod hogy működik ez. Aki hülye haljon meg, azt elütik, én viszont nem vagyok béna, és azt még el is felejtettem mondani, hogy itt nem kell azzal szerencsétlenkedni, hogy parkolókeresés...

    Motor: lesz neked is fizető állásod, és szépen gyűjtögetsz rá, mint ahogy minden normális ember :-) Vagy mondod anyunak, hogy vegyen egyet, de ez ritkán jön be. Ahogy annak idején nekem sem.
  • maozedong
    #2741
    kocsiban jobban vagy védve, jobban észrevesznek. bicajjal neked kell mindenki másra figyelned. ifával meg rád figyelnek
  • maozedong
    #2740
    sry.
  • ÁjjLe BoBBi
    #2739
    de én a motorról beszéltem :)) motort akarookkkkk :)
  • criminal law
    #2738
    Kocsit nem lehet bevinni...jogosítvány meg jo ha van, nekem is ideje lenne már valamilyen.
    Prezi: nem is kell mindenkinek azzal járni, én is csak azért vettem, mert nem birtam a buszozást, aztán ilyen fő hobbi lett belőle.
  • PResident Evil
    #2737
    nemtom, én már kis koromban ki tekertem magam :D
  • ÁjjLe BoBBi
    #2736
    tankolás nem gáz annyival gyorsabban is megy :))
    jogosítvány sem minden esetben kell...
    najó letenném rá. az sem gáz, lakásba is be lehet vinni :))
  • criminal law
    #2735
    Abba is tankolni kell, kell rá jogosítvány is, meg nem tudod bevinni a lakásba :-)
  • ÁjjLe BoBBi
    #2734
    úristen...kicsit rápumpálok és veszek egy jó motort
  • criminal law
    #2733
    kocsival nem üthetnek el, ha zenét hallgatsz?? Vagy úgy általában?? Dehogynem. Egyébként meg bringások közül csak a bénákat ütik el.
  • PResident Evil
    #2732
    de úgy elüthetnek
  • criminal law
    #2731
    Kellemes fáradtság, nézed a tájat, tekerés közben is lehet zenét hallgatni....
  • PResident Evil
    #2730
    kocsi... füst... zene... padló gáz !!!
  • criminal law
    #2729
    Tipikus első reakció. De ha azt nézed, igy kevés pénzből is van egy durván jó bringád (mert ez az), nem kerül a fenntartása sem annyiba, nem kell bele tankolni, nem kell hozzá jogosítvány, bicajozni egészséges, nem szennyezed a környezetet, stb stb