47786
  • criminal law
    #2808
    Gyertek inkább bringázni Tapolcára :-)
  • maozedong
    #2807
  • PResident Evil
    #2806
    tavasszal meg sár van... ősz detto
  • maozedong
    #2805
    nyáron berohad az ember a ruhába az a gáz..
  • maozedong
    #2804
    Van TK is, az poén :DDDDDd
    Általában ismerősökkel, haverokkal játszik az ember, úgy ez ritkán fordul elő, vigyázunk egymásra.
  • criminal law
    #2803
    Ez az, mi van ha mellém kerül egy hülye állat, aztán lelő???
  • PResident Evil
    #2802
    nyáron tuti megyek
  • maozedong
    #2801
    ték..

    A szervezőknek lehet hogy kell rá engedély egy ilyen klub üzemeltetésére, de az más tészta. Amúgy meg egyáltalán nem életveszélyes ha nem vagy bekattant.
  • criminal law
    #2800
    Jogász vagyok, nem tehetek róla. Az oké, hogy aláírnak valamit, de...
  • maozedong
    #2799
    nem bírom elfelejteni a seggedet..
  • maozedong
    #2798
    Jogász szöveg.
    Aláiratnak veled egy papírt a szervezők hogy ők nem vállalnak felelősséget a sérüléseidért, ..stb.
  • criminal law
    #2797
    És ehhez nem kell semmilyen engedély? Ez volt az első ami eszembe jutott róla. :-)
  • kz
    #2796
    Neked már megint az anális szekszen jár az eszed?
  • kz
    #2795
    valóban nem most megyek először...

    fáj? néha igen. ahogy az egyik barátom fogalmazott: "eléggé fáj ahoz, hogy neakarj mégegyet". úgy értette, hogy jobban fáj annál, mintha a számháborúban leolvasnak. én úgy gondolom, hogy ha betartod a szabályokat (pl sisakot pályán nem veszünk le) akkor nehéz maradandó sérülést szerezni. ami meg nem maradandó, az nem fájhat olyan nagyon. persze egy bokabicsaklás bármikor bárkivel előfordulhat még egy sakkversenyen is, tehát azt nem állítom, hogy nem veszélytelen. (a sakkverseny sem.) ha rendesen fel vagy öltözve (pl mackónadrág, mackófelső, meg rajta a katonai gyakorló, vagy kezeslábas) akkor a két réteg már akkora védelmet nyújt, hogy legfeljebb néhány percig állapíthat meg bőrpírt a látlelet. ha nem öltözöl alá ennyire (én nem szoktam) és csak egyetlen vékony réteg van rajtad, akkor előfordulhat olyan szerencsétlen találat, aminek egy hétig is látszik a nyoma. persze az ilyen ritka. ráadásul ha jól mozogsz, akkor nem is találnak el könnyen (vagy egyáltalán sem). ha pedig elég taktikus vagy, akkor az ellenség legfeljebb messziről lődöz rád (hiszen taktikus vagy, így aki közel merészkedik azt hátba lövöd, mielőtt észrevenne téged) és ha messziről lőnek (pl 10 méterről) akkor már télleg művészet harci sebesülést szerezni.
    a találat igazából arra jó (az előzőek ellenére), hogy féjj tőle. tehát sokkal meggondoltabb, taktikusabb vagy, mintha csak számháború lenne.
    amitől nem kell félni, az az izomláz. az másnapra tuti megvan az "osonó póz" miatt.
    de tényleg gyere el, ha van kedved és nézd meg a saját szemeddel.
    csak aztán ne sápítozz, hogy teis-teis-teis akatál volna játszani.
  • criminal law
    #2794
    Nem mindennel.
  • maozedong
    #2793
    Majd inkább azután nyilatkozz ha próbáltad. Ilyen előítéleted van mindennel?
  • criminal law
    #2792
    Úgy veszem ki a szavaidból, hogy te nem egyszer csináltál már ilyet. Ami még érdekelne, hogy nem fáj ez? Egyébként nem is gondoltam, hogy ennyi helyen van rá lehetőség.
    Paintball-ban nem verik egymás fejét puskatussal...ja, csak lövöldöztök egymásra :-) Nem ugyanaz :-) Fura dolog ez számomra, kicsit mintha olyan abberáció lenne, de még mindig jobb, ha így éli ki magát az ember, mintha verné otthon az asszonyt meg a gyerekeket, persze lehet hogy tévedek, mert ugye én még közelről nem láttam ilyet. Pl hogy mókás, azt nem gondoltam volna.
  • kz
    #2791
    Lyukói buszvégáloomásnál az erdő, Tesco mögötti mezős rész, Bükkszentlászló mellett egykori ágyúbelövő ojjektumkomplexum, Dimag (LKM) pince-alagsor, DIGÉP négy szintes gyárcsarnok (mint a Terminátorban, csak olvadt fém nélkül). Ezekröl a helyi pályákról tudok.

    Árban a mostani pl:
    pálya (DIGÉP), ruha (kezeslábas, vagy valamilyen katonai alsó-felső), maszk (szemet-fület-nyakat védő), marker (félautómata, vagyis csak a ravaszt kell húzogatni, nem kell betölteni mint a sörétespuskát), kesztyű, lányoknak cicivédő, tisztítókellékek (Cillit, Szilvia), ásványvíz, 100 golyó = 3000Ft további golyók 10Ft/db.

    Ingyen eljöhetsz nézelődni, fényképezni.
  • kz
    #2790
    A paintBall-nál sem verjük be egymás fejét puskatussal. Sokkal jellemzőbb a jó hangulat, móka, kacagás!
  • criminal law
    #2789
    Ezt te sem gondoltad komolyan....a sakk tényleg agresszív. Gyakran látni ahogy egymás fejéhez vágdossák a figurákat, meg borul az asztal, igen...
    Kz: és árban hogy vannak ezek? Egyébként helyileg érdekelt volna hogy hol vannak...
  • kz
    #2788
    jaja! a sakk az nagyon jó példa!
  • kz
    #2787
    ne húzd a szádat, te akartál ODA menni nem?
    szórakozzál jól! én is ezt teszem akkor.
    és legközelebb is szólok, ha megyünk, vagy te is szólhatsz, ha ti mentek...
  • kz
    #2786
    Több cég is (én kettőt ismerek) foglalkozik játékszervezéssel. Van erdei pálya, van szabadtéri (mező épített fedezékekkel), van vegyes (mező-erdő-épület), van katakomba (légópincerendszer) és egy lerobbant gyárcsarnok (posztindusztriális környezet). Minden pályának mások az adottságai, ráadásul sok játékfajta van, szóval mindenki megtalálhatja a számára testhezállót.
  • maozedong
    #2785
    semmivel sem agresszívabb mint egy csocsó vagy egy sakk.
  • ÁjjLe BoBBi
    #2784
    pfff...hát kajak nem hiszem el hogy minden május 28.án van
    kinizsi 100-as gyalogtúrára megyek akkor :\
  • criminal law
    #2783
    Teljesen igazad van, ki hogy éli ki magát. Csak nekem kicsit furi, hogy emberek lövöldöznek egymásra. Egyébként itt a körnéyken hol van erre lehetőség, csak úgy kíváncsiságból kérdem.
  • kz
    #2782
    Május 28.
    DIGÉP
    Télleg jössz?
  • kz
    #2781
    Nem jó.
    Szerintem a sör az jó.
    És szerintem az is jó ötlet volt, hogy beírta. Nekem pl nem volt (nincs) hasonlóan jó ötletem.

    A biciklizés is lehet agressziv. Pl cikázva az autók között. Illetve a paintball is lehet kikapcsolódás. Ki hogy éli meg.
  • criminal law
    #2780
    Szerintem az átlag ember ezt agresszív dolognak tartja, én legalábbis igen, aki nem, azt is elfogadom. Egyébként egyik sem vagyok. :-))
    Borcsa:az a baj, hogy nem figyelsz a fórum olbvasása közben. Prezivel egy másik topikban beszélgettünk kicsit komolyabb témákról, és erre irtam azt, hogy ott nem tűnt úgy, hogy 19 éves... De te még egy mondatba meg szövegkörnyezetbe sem kerültél azzal, szóval nyugizzál.
    Humorérzékről meg annyit, hogy nem vagyok egy nagyon humoros ember, viszont azon hogy "hobby:sör", még most sem látom a nevetségeset, de ha 10 évvel fiatalabb lennék, talán. Ez van, sajnálom. Innentől kezdve e témában ne fellebbezzen senki, jóóó??
  • Borcsa
    #2779
    oke, anyu. de amit irtal az a MINDENTUDAS egyetemebe simmmmmman befer.

    und noch etwas... amit hianyolok, AZ MEG MINDIG A HUMORERZEK.

    "Egyreszt mar alapbol nem egy 19 eves picsa vagyok" talan ezt telleg nem kellett volna magamra venni...

    de oke, vegul is telleg felreertheto, amit beirtam. bar nem hiszem hogy a kis tajekoztato feltetlenul komoly dolgokra lenne hivatott...
    a csapos helyett meg lehet alkalmazni pl a kocsmarosne szofordulatot, s ezzel a gyenguci kis humorral talan mosolyt csalok egy ket kockafeju forumos pofijara.(az eszosztast ezennel befejeztem)

    inditvanyozom a vita elnapolasat f2fig
  • ÁjjLe BoBBi
    #2778
    meg kell hogy kérdezzem ezekután...valami szektás papnő vagy, vagy apáca, vagy vagy vagy mi?
  • ÁjjLe BoBBi
    #2777
    zsír! persze! :)
  • criminal law
    #2776
    Fuj, nem, agressziv dolog...
  • kz
    #2775
    Kérdeztem má, hogy Paintballozni akar-e valaki?
    Nembaj, akkor is megkérdezem mégeccer.
  • kz
    #2774
    Imádom, ha a csajok harcolnak értem
  • kz
    #2773
    70 új üzenet?
    haggyál má, míg végigolvasom!
  • criminal law
    #2772
    Ez a nagy bajom nekem is, hogy sokan nem figyelnek a bicajosokra. Egyébként meg nyilván nem megyek a legnagyobb forgalomban a legveszélyesebb helyeken. Reggel mondjuk a búza tér környéke az húzós szokott lenni,ott jo ha az ember észnél van, de szerintem kocsival is ez a helyzet, de onnantól már okés, végig megyek a széchenyi úton a villanyrendőrig, aztán már járda végig, a tapolcai elágazástól meg főleg jo, mert bicajút van kiépítve.
  • criminal law
    #2771
    Milyen kupáról kellene valami??

    Borcsa: Nem rád mondtam, hogy hülye picsa, de ha te ezt igy vetted le, ird már ide, legyél szíves, hogy miből olvastad ki, és akkor kapsz egy bocsánatot tőlem.
    Egyébként meg egyáltalán nem osztom az észt, nem szokásom. És azt sem mondtam, hogy hülyegyerek vagy, nem feltételezem én senkiről. Viszont. Az infóban irhatsz magadról jellemző dolgokat, és ha 20 évesen az első amit tudatni akarsz, hogy szereted a sört, hát az nagyon gáz. Az átlag felhasználó pedig nem arra következtet, hogy te egy kocsmában dolgozol, hanem ad absurdum arra, hogy te sört iszol sörrel. Tudod ez ilyen félreérthető. Ha a szakmádat akartad volna jelölni, egyszerűbb és célravezetőbb lett volna a "csapos" szó használata. Egyébként meg az egyetem alatt nem dolgozni kell, hanem tanulni.
  • ÁjjLe BoBBi
    #2770
    való igaz mondjuk :))
  • Borcsa
    #2769
    eltavoztam, megyek malnaszorpozni.