47786
  • PResident Evil
    #3088
    gyoh :D akkor bejött az élet ! suli ?:DSA

    nemvágod le ? árt az imidzsednek :P
  • criminal law
    #3087
    Egyébként itt nincs iq vizsga. Gyerek vagy tudja a törvényt, vagy nem, azt nem lehet kilogikázni. Csak beseggelni.
  • criminal law
    #3086
    Értem, de ez esetben hogy lett diplomád? Vagy néha nem alkalmaztad a minimális elvet? Amit egyébként ugye levédettél már, mert teljesen jó...
  • Match
    #3085
    semmi....kezd beindulni a zeneipar....
    holnap lesz egy baráti kocsmazenélés a törzshelyen...ilyen impro est...sosem játszottunk még együtt, de szerintem 9-től éjfélig biztos elleszünk. Pénteken meg koncert a why-al...ott meg szarrá zúzom magam :D

    és tudtommal soha nem akartam raszta hajat :D viszont már kb hátközépig ér, és nagyon idegesit :D
  • PResident Evil
    #3084
    mizu van öreg ? :D hajad már raszta ? :D én vágom le jövőhéten :C
  • Match
    #3083
    lál prezi :D
  • PResident Evil
    #3082
    lál Pityu !
  • kz
    #3081
    egy konkrét példa a számtek szigorlatomról, ahol a tökéletesnél is tökéletesebbet kellett alkotnom szóbelin, hogy megkapjam a kettest (szóbelire 10 pont adható, 51 ponttól kettes, én az írásbelin 37,5 pontot értem el, de naná hogy megpróbáltam szóban javítani)

    a szóbelin három tanár volt bent, felváltva kérdetzek, én ha nem is jót, de válaszoltam, ők ásítoztak, cigiztek nevettek...

    Tanár: van-e köze a Java Appletnek a Java Sripthez?
    Én: a nevük hasonló, így akár arra a következtetére is juthatnánk, hogy igen.
    Tanár: Akkor maga arra következtet, hogy igen?
    Én: Igen, arra következtetnék, hogy igen, ha nem tudnám, hogy nem.

    Persze fogalmam sem volt, de ha a helyes válasz igen lett volna, akkor nem teszi fel a második kérdést.
    Ígyhát 37,5+10=???? a lényeg, hogy megkaptam a kettest.
  • Match
    #3080
    csak nem megfelelően...
  • kz
    #3079
    rosszul állsz hozzá...
  • Match
    #3078
    mivel arányos nekem meg nem lesz :D
  • kz
    #3077
    ha arányos lenne nem lenne diplomám!
  • Match
    #3076
    a jegy nem mindig arányos a befektetett munkával, bár nálam általában igen :D
  • kz
    #3075
    néha magam sem tudok betelni magammal, annyira király vagyok.
  • kz
    #3074
    neeeem, ez nem azt jelenti hogy kevés a tudásom, sőtt... egyszer még tanulmányi érdemérmet is kaptam. ezüst fokozatot.
    bezony ám.
  • kz
    #3073
    én szerettem a szóbeli vizsgákat.
    ott legalább volt esélyem kidumálni...
    a legjobban azt szerettem amikor IQ-ból mentem vizsgázni... na nem IQ nevezetű tantárgyból, hanem tök készületlenül. mer aki tanul, annak könnyű. de mindenféle felkészülés nélkül, csak úgy... na ez az IQ.
    ráadásul ha kirúgtak akkor sem vesztettem semmit, hiszen be sem fektettem.
    ez volt a minimális energiabefektetés elve.
  • criminal law
    #3072
    Az a gáz, hogy a szóbeli vizsga egy elég stresszes helyzet, és sok emberből kihozza az állatot. Kb hetente előfordul, hogy már keresem a kamerákat a teremben, hogy akkor most szivatnak, vagy ez a gyerek tényleg ennyire hülye, de sajna az utóbbi.:-)
    Egyébként jó nap a mai, meleg sincs, freemail is megy, teljesen jó. :-)
  • PResident Evil
    #3071
    esőőőőőőőő :O
  • Borcsa
    #3070
    hat gondolom. elkepzelem mit gondolhat a szerencsteln vizsgaztato, amikor meglatja kialvatlan, haragos tekintetemet, majd ket kerdes utan radobben h a fejemben targyaval kapcsolatban kissebb homaly uralkodik. nem lennek a helyeben. en sem szeretem, ha vki az en kedvenc targyaimat/temaimat/ hobbimat (!)unalmasnak,esetleg idetlensegnek talalja. DE AKKOR adjon egy kettest, es soha nem is latuk egymast.:)
  • kz
    #3069
    simán megy mindég is
  • PResident Evil
    #3068
    nemmegy régóta.
  • maozedong
    #3067
    freemail nektek is mumzik?
    se pop3 se web ...
  • PResident Evil
    #3066
    htx
  • kz
    #3065
    ezért szeretnék egy remek biztosítást ajánlani....
  • kz
    #3064
    esett az eső vagy 5 percig is...
  • maozedong
    #3063
    ez már a globális lehülés meg jégkorszak
  • PResident Evil
    #3062
    lehet hogy mind meghalunk !!!
  • kz
    #3061
    állítólag 10 fokkal lesz hűvösebb, az azér már tűrhető
    persze azt is mondják, hogy esni fog az eső, szóval lehet, hogy pálott idő lesz...
  • criminal law
    #3060
    Holnap állítólag kicsit hűvösebb lesz. Csak az a baj, hogy ennél a kicsit hűvösebb is nagyon meleg még...
  • PResident Evil
    #3059
    [esz]
  • kz
    #3058
    fejlőggyél szervezet!
  • PResident Evil
    #3057
    nah mentem táplálékért !
  • kz
    #3056
    nálunk szerverszoba van... klímával
  • PResident Evil
    #3055
    mind1, kaja után muszáj megkockáztatni... dejó hogy van erkéLYünk is :p
  • kz
    #3054
    ha nem mozogsz, nem vesz észre a meleg!
  • PResident Evil
    #3053
    ki se merek menni cigizni... az előbb elégett egy bogár a párkányon !!!!!!! :OOOOOOOO
  • criminal law
    #3052
    He, ez nagyon jó.
    Borcsa: az examtime a másik oldalon se egy leányálom, elhiheted.
  • Borcsa
    #3051
    :DDD

    LOHÁÁÁL
  • kz
    #3050
    Következő kertipartin azzal nyugtatom majd a szomszédot, ha pampog a hangerő miatt, hogy az ősrobbanás hangosabb volt...
  • Borcsa
    #3049
    :D reggel majd beszartam a meteorologuson:

    ma nagyon meleg lesz, akar 35 fok is lehet. de ne aggodjunk, h ez evszazados melegrekord. hiszen a karpat medenceben volt mer melegebb is az elmult evmilliokban, sot hidegebb is, pl, a jegkorszak...

    na ez...