47786
  • criminal law
    #3128
    Hidd el, nem érzi mindenki úgy. Én pl biztos nem.
  • kz
    #3127
    Ő felsőbbrendűnek érzi magát.... míg én egészen más jelzőkkel illetném az e kategóriába tartozó (önmagát oda soroló) egyént.
  • criminal law
    #3126
    Jó, az is igaz, hogy a jogász az egy külön faj. Főleg az ügyvédek. Azokat nem szeretem. De pl a bírók már egész mások, meg pl mi itt ugye....
  • kz
    #3125
    Természetesen általánosítani nem szabad!
    Aki nem érzi úgy, hogy csak azért mert több éven keresztül magolt bekerül egy "elitebb kategóriába", arra nem is vonatkoznak az előzők!
  • criminal law
    #3124
    Mert te hogy kategorizálod ezt?
  • kz
    #3123
    Szóval, tartozhat "elitebb kategóriába" ha neki ettől jobb, csak engedje meg hogy én másképp definiáljam ezt a kategóriát, mint ő.
  • criminal law
    #3122
    Vitatkozni vele hogy kinek melyik a jobb keze, igen...ez nagyon jó. :-)))
    A tárgyalóteremben csak ritkán vannak, annál többet a folyosón, dohányzóban, ilyesmi.
  • kz
    #3121
    Legyen magabiztos? Legyen a tárgyalóteremben! De nem a kereszteződésben, ahol arról kell vele vitatkoznom vele, hogy kinek melyik a jobb keze! (Megtörtént már.)
    Ez olyan mint hogy a mérnök legyen pontos precíz, de ne kezdje el kibogozni a spagettit, mielőtt elkezdi enni! Vagy a minőségbiztosítási szakember se ragasszon vonalkódot minden megmosott cseresznyeszemre csak azért, hogy előző és további élete követhető legyen! Sőtt a szolfézstanárnak is fölösleges lekottáznia, hogy milyen dallamot fütyül a vécétartály!
  • criminal law
    #3120
    Hm, idézek a jogszociológia könyvünkből: "...a jogi tanulmányok szükségképpen egy felsőbb, elitebb kategóriába emelik az embert..." Nem én írtam, de ezt tanítják a kollégák. És talán szükséges is, pl egy ügyvéd legyen kurvára magabiztos, szerintem. Idővel úgyis levetkőzi ezt.
  • kz
    #3119
    akkor már csak azt nem értem miért gondolom azt a jogászokról, hogy vannak köztük olyanok, akik minden ok nélkül tekintik magukat felsőbbrendűnek?
  • criminal law
    #3118
    Vagy tőlem hogy önnek kollegina mi a vélemény arról szubjektíven, hogy az előkészület főszabály szerint nem büntetendő?? :-) Az érdekel a legkevésbé, hogy erről a mit gondol a tisztelt vizsgázó. Aki gondolkodni akar, menjen bölcsésznek.
  • criminal law
    #3117
    Persze, mi más kéne??
    Vannak itt sík hülye emberek is, mégis summa cum laude diplomájuk lesz, mert szorgalmasak. Pl volt anno egy tárgyunk, közgazdaságtan, az kicsit gondolkodós-matekos jellegű volt, hát nekem csak rektori engedélyes vizsgával lett meg, ötödik nekifutásra. Ott majdnem megbuktam, hm, régi szép idők, igen....
  • kz
    #3116
    Azért az a kérdés elég furcsán hangzana, hogy:
    Kedves vizsgázó, mi a szubjektív véleménye a másodfokú egyenlet megoldóképletéről? Ön szerint a szerző milyen lelki állapotban vethette papírra e remekművet?
  • kz
    #3115
    nahhh....
    a jövő értelmisége!
  • PResident Evil
    #3114
    lál !
  • ÁjjLe BoBBi
    #3113
    itt itt cia :)
    aludtam
  • Borcsa
    #3112
    az egy m,asik kerdes, ha meglesznek a vizsgaim, kulturalatlan ocsamny modon akarok kiezni. persze csak napszemuvegben megyek utcara, es teljesen feloltozva. de a legjobb lenne 3 napi hidegelelmet spajzolni
  • PResident Evil
    #3111
    hát én csak osztani tudom a véleményed... :D
  • Borcsa
    #3110
    :) nyugalom a hosszu elet titka. ezt pedig mint tudjuk, ugy lehet a legjobban elerni, a kulturaltan bepippantunk.
  • PResident Evil
    #3109
    ezaz, csak megfontoltan ! :D
  • Borcsa
    #3108
    nem meg mindig pesten.

    13. an vegzek elvileg a vizsgakkal. akkor megyek haza, ha mar nem leszek betepve 15en.
  • PResident Evil
    #3107
    itthon ?
  • Borcsa
    #3106
    aha. ha meglesz a szigo berugok mint a disznaj. ha nem akkor csak sirni fogok.
  • PResident Evil
    #3105
    én most keltem

    [memlát]
  • PResident Evil
    #3104
    bobbi határőrködik or számting
  • Borcsa
    #3103
    itt feterengek a suliban a rohogestol. szigorlatom volt, egyig nincs eredmeny, ugyhogy inkabb olvasom a matula.hut
  • Borcsa
    #3102
    szoolgalatben, mirol maradtam le?
  • PResident Evil
    #3101
    bobbi ma szolgálatban van asszem :)
  • PResident Evil
    #3100
    ték
  • Borcsa
    #3099
    BOBBI ITT VAGY?
  • Borcsa
    #3098
    ma este zolival a basszerossal a randiban????!!!!
  • Borcsa
    #3097
    ez a szep a madzsar felsooktatasban: az nem is erdekli a vizsgaztatot h te mit gondlolsz, mi a velemenyed, vagz milyen egyeb ismereted van a temaval kapcsolatban. a lenyeg, h amit o hallani szeretne, azt mondja az ember... persze van ahol vagy tudod vagy nem a dolgokat, az azsiai krizist en sem tudtam elrizsalni.
  • kz
    #3096
    mija zenekar neve?
  • kz
    #3095
    a minimális energiabefektetés elvének alkalmazása csak egy módszer, egy lehetőség a diploma megszerzésére.
    tehát az nem lehetőség, hogy nem lesz diploma...
    ha muszáj, akkor energiát kell befektetni, csak az a lényeg, hogy minimálisat.
    hosszú egyetemi éveim alatt velem pl többször is előfordult, hogy néha el kellett olvasnom a jegyzetet. előfordul, hogy ez elkerülhetetlen és bár én is tudom, hogy egy vizsga nem ér meg egy óra tanulást, néha muszáj...
  • kz
    #3094
    Úgy érted ehez nem kell ész, csak szorgalom?
    Egyetértek!
  • criminal law
    #3093
    Persze, ez így van. És még ugye az a kérdés, hogy kinek melyik típusú tanulás megy jobban. Hiába okos a gyerek, ha minden este részeg a rokiban, az itt kb az első vizsgaidőszak végéig marad, aztán megköszönjük neki :-)
  • maozedong
    #3092
    vminél bejön, vminél nem..
    simán tantárgy függő
  • maozedong
    #3091
    lál :D
  • PResident Evil
    #3090
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Match
    #3089
    a suli szarul megy de nem érdekel :D
    nem vágom le mert félek a változásoktól :D
    pedig ennél már csak jobb lehet :D