47786
  • PResident Evil
    #3168
    de te már láttad ! szal most tejössz ! kimegyek cigizni, mire visszajövök telilegyen képpel a topik !

    [KEMÉNY]
  • criminal law
    #3167
    Mééér??? Te se küldtél :-)
  • maozedong
    #3166
    Nem, ez csak a nickje. Smidt a rendes neve
  • PResident Evil
    #3165
    KÉPET MÁ' ! :@
  • criminal law
    #3164
    Egyébként ME, de nem főállásban, meg még itt meg ott :-))
  • criminal law
    #3163
    Én szűkszavúskodom??
  • PResident Evil
    #3162
    #3158
  • kz
    #3161
    hol is dolgozol és milyen beosztásban?
    És mi az igazi neved? legalább a kereszt!
    ne szűkszavúskodj!
  • kz
    #3160
    Cápa.... Ez az igazi neve?
  • criminal law
    #3159
    Ab..Alkotmánybíróság..ő is itt tanít, nem véletlenül, kicsit fényezem magunkat :-) Mondasz neveket biztosan ismerem őket. Másodévvel jóban vagyok.
  • PResident Evil
    #3158
    mostmár képet ! :D
  • maozedong
    #3157
    van pár jogász ismerősöm főleg másodéven l7 tanítod őket :)
    AB elnök? AdatBázis?

    Vadásznak volt vmi torok műtét vagy mifranc, azóta szokott le a cigiről gondolom. Eddig nála mindig csak szívtam.. OS ből is 37 pontot írok beugróra 50ből, tételt faszán elmondom neki, erre éppen hogy kettes. anyád vazze.. De azok a tanárok.. már a folyosón szájában a cigi, mielőtt kiérne az épületből.
    Cápát ismerted? Talán csak mostanában került ide gyaktanárnak.. teljesen kész. Ott táncol órán, vmit kérdeztunk sosem vágta, nézzük meg a man ban..
  • kz
    #3156
    Alloriban még Vadász is keményen cigizett. Akkoriban még én is. Az egyébként úgy volt, hogy felvettem a "Mindent megtanultam, csak az izgalomtól semmi sem jut eszembe" álarcot, ami mögött az embernek van ideje kitalálni a kérdére azt a válaszmondatot, amiből ha a vizsgáztató akarja, kihallhatja a helyes választ is. Na, Vadász látta, hogy értelmes gyerek vagyok, hiszen megfelelelő kérdések feltételével néha rá tudott vezetni a megoldásra, de érezte ő is, hogy ez így kevés, úgyogy megkínált egy cigivel, hogy megnyugodjak. Tehát az ő szemszögéből csupa jóindulat vót.
    Persze amikor visszautasítottam, sőtt még kellemetlen helyzetbe is hoztam, miközben a magam feje fölé glóriát rajzoltam, szóval akkor már nem volt kérdés, hogy megkapom a kettest.
    Mégiscsak hogy nézett volna ki, hogy ha felmerül annak a látszata, hogy azért rúgott ki, mert egy, a tananyaghoz egyáltalán nem kapcsolódó kérdésben nem értettünk egyet, ráadásul bárki számára világos lehet az a tény, hogy az alapvető emberi normák, emberi jogok és még sok egyéb szemszögből is nekem volt igazam.
  • kz
    #3155
    hogy most pesten van-e, azt nem tudom...
    magas, vékony és alkoholfogyasztásra hajlamos.
    annakidején a PG csoportban és/vagy Az Eső -ben pengette a bőgőt.
    de ennek má vagy tíz éve is megvan...
  • criminal law
    #3154
    Hallgattam tegnap este meg délután ezt a justmusic.fm-et, és nagyon durván jó volt, teljesen meg voltam lepődve, hogy ennyire. Szóval tetszett.

    Nem is mondtad hogy itt tanulsz me-n....Egyébként szar már ha oktató rágyujt vizsgán, én ezt faszságnak tartom. Sok embert zavar, miért nehezitsük meg még ezzel is a helyzetüket?? Én inkább üdítővel meg kajával kínálom őket...
    Viszont AB elnök kolléga meg pipázik, de valami olyan szinten, hogy nem látja a hallgatót a füsttől.
  • maozedong
    #3153
    lál...
    ismerős nevek. műinfón vagyok.
    nem sok minden változott azóta, linkoln nem dohányzik mostmár :), télapó ( alias Ficsór ) kb 30 perces órákat tartott hogy kimehessen cigizni .
    ők fognak most is szigorlatoztatni.

    TCS-t bemákoltad rendesen vazze..
  • PResident Evil
    #3152
  • Match
    #3151
    ismersz pesten fazék nevű egyént? egyébként monor-on lakik (LOL! stereor :D)
  • kz
    #3150
    kik a tanárok mostan?
    és pontosan mire is járol-e?
  • kz
    #3149
    Persze te ne kövesd az én példámat, jelmondatod ez legyen:
    A rendszeres és alapos felkészülést semmi sem pótolja!
  • kz
    #3148
    fazék? ez az a fazék?
  • kz
    #3147
    nekem Vadász, (kis)Kovács, Ficsor vótak...
    egyébként minden szószerint igaz amit leírtam, de ők úgysem vallanák be soha...
    kellett még hozzá néhány dolog, hogy nekem is sikerüljön.
    ilyen pl oprendszerek vizsgán, hogy vadász amikor a szóbelin cigerettával kínált én visszautasítottam és elmondtam, hogy bár én is dohányzom nem tenném ki a szobában lévő kéét nemdohányzó évfolyamtársamat ilyen kellemetlenségnek (aszonta igazam van majd rezignáltan elnyomta ő is)
    vagy hogy kiskovács az egyik előadáson azt mondta: pedig már azt hittem, hogy senki nem köt bele abba, amit mondok, de mindig van egy renitens, aki figyel.
    Ficsor (néha hosszú Ó-val)szóval amikor nagyon szabadkozott, hogy tényleg csak elfelejtette áthozni a cigijét és sajnálja, hogy lelejmol már megin, na akkor mondtam neki, hogy "Nem baj tanárúr, majd kiegyenlíti a számlát a szigorlaton"

    Hát... történtek ilyenek.... is.
    De ezektől sokkal jobban tetszett, hogy amikor TCS (akkor még csak szigorúan szóban, a szobájában) vizsgáztatott és én üres papírral áltam fel a két kérdés kidolgozása helyett:
    - Tanárúr ne húzzuk az időt, itt én ma nem fogok kettest kapni!
    - Ne vicceljen, nem kell feltétlenül kettest kapnia, kaphat közepest, vagy akár még jobbat is!
    - Valóban? Akkor bizonyítsa be!
    (Nem sikerült neki... kettest kaptam)
  • Match
    #3146
    hát az úgy volt... :D
    az énekesünk (árpi) találta ki a jobbnál jobb neveket, mire a basszerosunk (fazék) meg (gondolom illuminált állapotban) mindegyikre csak annyit mondott hoyg Why?
    erre árpi vagy a 20. után megunta és mondta hogy "akkor bazdmeg legyen why"...mire fazék: "jó".....kb ennyi...
    tudom hogy nem érdekel de leirtam :D

    amugy is.....HáWhy?!
  • kz
    #3145
    hogyhogy why? mer érdekel, azér kérdeztem...
  • maozedong
    #3144
    öhm.
    két hét múlva számtek szigóm lesz, 3 tanárral szóbelin :O
    idejártál me re?
  • PResident Evil
    #3143
    progressive zene + magyar vokál = prezi elélvez
  • criminal law
    #3142
  • PResident Evil
    #3141
    jelenleg én most elélveztem...
  • criminal law
    #3140
    Nekem tetszik.
  • Match
    #3139
    válaszok:
    Zenekar neve: Why?
    ma este nmmeg a janival játszok meg azzal a basszerossal aki ott volt a multkor...nemtom hogy hivják...8-9 fele kezdünk, én olyan 8 fele megyek oda....
  • PResident Evil
    #3138
    :DDDDDDDDDD

    ok.
  • kz
    #3137
    hát... eddig hallgattam... nem mondták be az időjárást...
  • kz
    #3136
    hmmmm...
  • PResident Evil
    #3135
    valszeg...
  • kz
    #3134
    ez má megin olyan dolog lesz, amihez nem értek...
  • PResident Evil
    #3133
    muzsika ! :|
  • kz
    #3132
    mér? mi van benne?
  • PResident Evil
    #3131
    hallgassátok !!!
  • criminal law
    #3130
    Nagyon helyesen
  • kz
    #3129
    Erről beszéltem a #3125-ben.