47786
  • criminal law
    #4574
    Áh, pedig az már a jó. Életem legjobb öt éve volt.
    Beszívtunk, aludtunk, berúgtunk, aludtunk, ez sokszor egymás után, majd egy kis egyetem, és ez a körforgás ment öt évig.

  • bertino
    #4573
    én felsőoktatási intézménybe tuti nem megyek
  • bertino
    #4572
    jobbulást :))))
  • criminal law
    #4571
    Én öt évig látogattam a miskolci egyetemet, és egyszer sem volt olyan hét, hogy minden órára bementem volna. Tényleg.
    Ki is lettem kiálta az évfolyam lógás-királyának. És erre büszke vagyok. :-))

  • ÁjjLe BoBBi
    #4570
    najó de ez az első és csak mert tegnap atom szinten basztam be...megyek is fekszem le mert szakad szét az agyam:)
  • criminal law
    #4569
    Ügyes vagy.
    Megy ez látod :-))



  • bertino
    #4568
    sajna ez nem olyan suli és képzés, hogy csak ugy el lehet maradni :( előző 4 év alatt ebben a suliban vmikor napokat nem jártam be, csakmert vki híresztelte, hogy "szerintem lógjunk el!" és ment is az egész osztály valamikor
  • ÁjjLe BoBBi
    #4567
    :))))))))))))))


    most éppen én is azt csinálom
  • criminal law
    #4566
    Jobbat tudok.
    Ne menj be. Én is azt csináltam mindig. Volt, hogy három hétig nem mentem iskolába, és azt is elfelejtettem, hogy melyik buszra kell szálnni.

  • ÁjjLe BoBBi
    #4565
    de gonosz vagy :\
  • bertino
    #4564
    heheheeeee, lesz két órám oszifővel, aztán lenne 4 Pénzügy, de nem vszínű, hogy lesz tanár... nah, majd szurkoljatok, hogy törjön el a lába vagy vmi
  • criminal law
    #4563
    Látod látod, pedig de.

    :-)

  • criminal law
    #4562
    ugyanmár....

    :-)

  • bertino
    #4561
    hát ez jó vicc volt...
  • ÁjjLe BoBBi
    #4560
    nem is emlékszem hogy én azt ide írtam volna :))
  • ÁjjLe BoBBi
    #4559
    "a miskolci lányok jobban szopnak" jöhet ;))
  • criminal law
    #4558
    Most jön a takarítás meg a főzés...

  • bertino
    #4557
    jaja és már áthuztam az ágyneműt is :)

    és most xDk_DoZeR - xDk_kic$i CS movie OST-t hallgatok
  • criminal law
    #4556
    Jóreggelt neked is!!
    Most keltél?

  • bertino
    #4555
    jah, másrészt meg szembenapsütögetéses jóreggelt
  • criminal law
    #4554
    Azt kell hogy mondjam, jól jártál ezzel a lakással, gratula hozzá, ha megveszed
    :-)

  • criminal law
    #4553
    Ötletek vannak ugy látom :-)))

    de inkább a képet szorgalmazzátok.

  • kz
    #4552
    helyes fater, mondjad csak, ne kíméld őket!
  • kz
    #4551
    egyébként attól, hogy a többiek nem reagáltak, szóval, attól még tök igazad van!
  • kz
    #4550
    avas, cementiparihoz közel, tűrhető környék, 1+2fél, erkély, járólap, laminált parketta, fűrészporos tapéta, erkély, beépített szekrények, nem főút mellett, nem 1000-en néznek be az ablakon.
    5.7M ami egy ilyen remek állapotú lakásért szerintem igen jó. minden pazar, a konyhában kell csapot cserélni, meg ha én költöznék be, vennék egy új gáztűzhelyet is, de az albérlőknek ez is kivállóan meg fog felelni. Ja, meg még ki kell festeni a fürdőszoba plafonját, mert beázott, de et egy tedi hengerrel kb fél óra. Ja, és a konyhai radiátort is le kell festeni, hogy a fene egye meg! ;-)
  • kz
    #4549
    jaja lehetne szép kép!
  • kz
    #4548
    igen a lényeg szerintem sem ért oda...
    nekem a konneksön megfelelt,
    a "Miskolciak" nem tetszik,
    a "van ed városz miszkolc", "Acélváros", "Az Isten is Miskolci", "Mér tagadod, hogy miskolci vagy?", "A Borsodi Sör hazája", "Miskolci-e vagyol?", "Mc.", "a miskolci lányok jobban szopnak", "Miskolc, vagy semmi!" és az "Ütközzünk Miskolcon" topikcímek csak ötletek.
  • ÁjjLe BoBBi
    #4547
    hát sszeritne mmeg őgy bebsazta miomn t azs átltast most úőgyúxg mafgyratojmim ndm i koöekdsonmtn
  • Match
    #4546
    jah, amikor elkezdték nyitogatni akkor is lett szólva hogy finomabban kopizzanak, meg ne nyissanak már minden mucsaröcsögénél kisebb falunak is, de leszarta mindenki...
    ugyanúgy ezt is...
    sőt, én is...
    néha szánalmas dolgoktól kapnak vérszemet az sg-sek...
  • bertino
    #4545
    végülis azért annyira nem dicséretes dolog, de télleg jobban kellene a szülőknek az utcán vigyázniuk rájuk

    szerintem.
  • Calver
    #4544
    szegény topiccím, megkapta, ehh. képnek javasolnám azt ami az első "miskolc connection" - ahova én szegedi jóemberként bepofátlankodtam - elnevezésű masszív alkoholizálásból megmaradt, és perpill BoBBi galériájában található, Garrett okossága... a "szereplők" tudják mire gondolok.
  • Szuperkaraj
    #4543
    szvsz jó a topic címe így, nekem nem az a lényeg hogy mi a címe, hanem hogy mi van benne ;)
  • ÁjjLe BoBBi
    #4542
    hát látod...ez van. :\
  • criminal law
    #4541
    Szerintem meg pont hogy jo. Ez volt az első ilyen connection topik, aztán egyre-másra nyiltak hasonló cimmel, gyakorlatilag már Nyékládházának is lesz, és ez vehető tiltakozásnak is, szóval Prezi ötlete teljesen jó.

  • criminal law
    #4540
    Na, végre valaki. :-))
    Lesz még pár ember, tüntetni fogunk, hogy a gyerekek napközben ne tartózkodhassanak az utcán, mert veszélyesek.

  • criminal law
    #4539
    Tök jó.
    Milyen, hol, mennyiért?

  • criminal law
    #4538
    Én a magam részéről respektálom az ötletet, szerintem is jobb így.
    Viszont lehetne ezen topik tetején is ilyen kis kép, de valami full jo. Ha jol tudom van valaki a köreinkben, aki elég vizuális, és még ért is az ilyesmihez, ehem, ehem :-))))



  • Borcsa
    #4537
    hi emberek
  • ÁjjLe BoBBi
    #4536
    látom a lényeg nem ment át. mindegy. leszarom mondtam.
  • prezi
    #4535
    akkor szépen fogod magad és szolsz itt. ha esetleg nem bírnád ki ezt a topicnevet......