47786
  • kz
    #4614
    elég későn... a felhasználói információi szerint ő egy fiú, 65-70 év között!
  • criminal law
    #4613
    Nagyon helyes. Ha mindenki állandóan bicajjal járna mindehová, az nagyon jo lenne, elég sok okból is.

  • kz
    #4612
    JA!
    azt hallottam a tv-ben, hogy biciklis HÉT van, vagy micsoda, meg hogy ne kocsival menj dolgozni egy HÉTig.
  • criminal law
    #4611
    Biztos neki.

  • kz
    #4610
    gulyás... hmm... lehet, hogy én is odaröttyintek egyet a kertben amíg ások/betonozok.
  • kz
    #4609
    ilyenkor?
    hol? kinek?
  • criminal law
    #4608
    Hát én maradok Palotainál.
    Jön esetleg még valaki?

  • hmhm
    #4607
    diploma osztó, stb..
  • ÁjjLe BoBBi
    #4606
    Bp-n gulyásparty, este meg akróba eastern...remélem
  • kz
    #4605
    ások.
    mer betonozom a kenel kerítését
    esetleg a kocsibeállót is meghosszabbítom
    és megiszok egy rakat sört.
    bibi.
  • bertino
    #4604
    jóreggelt, enyimet tudod
  • criminal law
    #4603
    Hétvégéjét ki, hol, és mivel tölti??

  • criminal law
    #4602
    Jóreggelt

  • hmhm
    #4601
  • Szuperkaraj
    #4600
    4600, sry :D
  • Szuperkaraj
    #4599
    okéj
  • prezi
    #4598
    áz
  • Szuperkaraj
    #4597
    #4548 asszem ezekre gondolsz
  • prezi
    #4596
    holvannak az ötletek
  • ÁjjLe BoBBi
    #4595
    10-et
  • criminal law
    #4594
    Na milyen jó ötlet.
    Én azt javaslom, maradjunk ennél, ami most van. 1. mert jo, 2. mert ha megiont változna, hülyének néznének mindket.
    Emellett javaslom, hogy az én szavazatom érjen kettőt, mert én már idősebb vagyok, ennélfogva jobban átlátom a helyzetet :-))

  • criminal law
    #4593
    ha én most érettségiznék, pék lennék, vagy fodrász vagy szakács. De komolyan, akinek esze van, az ma szakmát tanul.
    Szerintem.

  • prezi
    #4592
    valszeg nem... :)
  • kz
    #4591
    és akkor most majd mindenki Miskolciak topikot nyit majd sorra?
  • bertino
    #4590
    mondom én, hogy csak két órám volt :-)

    oké, én még tartózkodó maradok a címet illetően :D
  • prezi
    #4589
    jaureggelt...

    akkor vegyünk fel demokratikus kinézetet ! válasszunk ki 3 fajta topicnevet és arra szavazzunk itt !!! az összes topiclako 1 szavazatot adhat és a pályanyertes ötletre átírjuk a topic nevét !


    Connection-t mindenki lenyúlta (bár én találtam ki) ezért gondoltam, hogy végetvetek a végtelennek látszó könneksön tápikok nyitásának ! :)
  • kz
    #4588
    a matek nem olyan érettségi tutira nem olyan nehéz, mint a felvételi volt annó.
    én egyik évben négyesre érettségiztem belőle, majd a következő évben 3 (azaz három) pontot értem el a felvételin.
    pedig én má akkor is olyan okos vótam, hogy csuda!
    és nem érdemes húzni az időt, mert egyre több dolog esik ki a fejedből, úgyhogy legjobb lenne minél hamarabb újraérettségizni.
    szerintem.
  • kz
    #4587
    NEM, NEM, NEM!
    Lógni nem szép dolog!
    Az egyetemen nem volt kötelező előadásra járni, ellentétben a középfokú oktatással!
    Igenis tessék bejárni, figyelni, tanulni.
    Aztán majd jöhet (és jöjjön is) az egyetem, vagy főiskola, ahol majd lehet lazulni.
  • bertino
    #4586
    kár :(

    oké
  • criminal law
    #4585
    három előtt nem kelek fel....

    de majd te ugyis elmeséled milyen volt :-))))

  • bertino
    #4584
    persze lehet, hogy lehet majd később is indulni... majd mégmegérdeklődöm, akkorse jössz ? :)
  • criminal law
    #4583
  • bertino
    #4582
    én megyek a haverral, állítólag 4 embert még összeszedett... persze én sztem versenyen kívül :) de megyünk, így előreláthatóan
  • criminal law
    #4581
    Oh, nem.

    Előtte este megyek partyzni, és igy tul korai az időpont.
    Te?

  • bertino
    #4580
    biciklis teljesítménytúra... ehh van 30-50-80 és 110 km-es szakasz, nem tudom mi kötelező, azt tudom, hogyha nevezel az tán 400-500 Ft, bukósisakot szintén nem tom, hogy kell-e... és reggel tetszőlegesen start :) ez azért kb azt jelenti 8-9 környékén ha nevezel akkor legalább ott kell lenni, tavaly legalábbis így volt.
  • criminal law
    #4579
    Höh, erről még nem is hallottam. Mesélj már róla légyszi. amugy lehet, de előző este Palotai zenél....

  • bertino
    #4578
    jah mellesleg szombati majális park-i teljesítménytúrára jössz ?
  • bertino
    #4577
    hm...
  • criminal law
    #4576
    Nem kell tanulni.
    Viszgaidőszakban csak, de az félévente hat hét, tűrhető.

  • bertino
    #4575
    hát nekem egyrészt matekból ujra kéne érettségizni miatta másrészt tuti nem is tanulnék...