47786
  • akyyy
    #43665
    írhatom a papírra, 911 911 :DDD
  • akyyy
    #43664
    Hajjajjajjj...jajjajjajjjj:Jaj
  • bertino
    #43663
    képet!
  • Blekk Síp
    #43662
    JóNő?
  • bertino
    #43661
    hűha.
    és elfenekelt ?
  • SimaSuna #43660
    hívás közben zenét hallgattam...főnökasszony meglátta..kaptam figyelmeztetést^^
  • akyyy
    #43659
    nah ez a király
  • akyyy
    #43658
    ?
  • SimaSuna #43657
    ...Vodafone..Szóbeli Figyelmeztetés..VOL 1 (H)
  • bertino
    #43656
    nekem is ez jutott először az eszembe
  • bertino
    #43655
  • Benny04
    #43654
    süllyedne el
  • akyyy
    #43653
    Ezt nézd meg!
  • akyyy
    #43652
    csapból folyik már
  • bertino
    #43651
    Kétéltű autóbusz a dunán.
    menő.
  • bertino
    #43650
    hű, neked ennyi időd van a munkahelyeden ?
  • bertino
    #43649
    de még milyen péntek.
    remélem szétesik majd a ház.
  • kz
    #43648
    utólag is köszi!
  • Hörnchen
    #43647
    Boldog Születésnapot utólag is kz!

    Holnap végre péntek!!
  • kz
    #43646
    mérnök informatikus lettem a végén
  • Hegi90
    #43645
    wow
    milyen szakon is voltál pontosan?
  • kz
    #43644
    szóval az úgy volt...
    ki em lékszik már.
    de néhány dolog azért még rémlik.
    pl
    -a minimális energiabefektetés elve. másképpen a kettestől jobb jegy nincs, csak szebb. volt olyan (sikeres) félévem, ahol asszem 2.07 körül volt az átlagom. mert becsúszott tán egy négyes. megajánlott jegyként.
    -"novesszél csöcsöket!" ez volt a válasz (szállóige) arra a kérdésre, hogy mit kellene tennem, ha két hét intenzív tanulás után is kivágott a tanár.
    -"10-kor, de 9:30-tól már érdemes próbálkozni!" ez arra a kérdésre volt válasz, hogy: "bazmeg, mikor nyit a roki?" mer mi rendes tanulók voltunk és szorgalmi időszakban is bejártunk az egyetemre.
    -meg ilyenek.
    egyébként az első félév nekem is baszott nehéz volt. mert én mindenáron meg akartam érteni amit tanítottak. pl hogy ha végtelensok végtelenül kis számot összeadun, az mért egy konkrét szám. vagy éppen végtelen.
    és emlékszem az első alízis (máshol lineális algebra) ZH-ra. egy csomót tanultam. oszt alig lett néhány pontom.
    de negyedéves koromra, már úgy mentem vizsgázni, hogy átfutottam az anyagot és kiírtam puskára 5 mintafeladatot. a vizsgán ebből négyet kérdeztek csak. maximális pontot értem el. pedig csak annyit fejlődtem, hogy ki tudtam szűrni, mit kérdezhetnek és mit nem. pl terjedelem, vagy fontosság miatt.
    aztán a kapcsolatok, információs források is fejlődtek.volt, hogy a (tán makroökonómia, vagy mi) vizsgára a tökéletesre kitöltött eredeti tesztsorral ültem be. mert megszereztük, kitöltöttük, mindenki kiírta puskára a válaszokat. kivéve engem. én ráírtam a nevemet.
    persze sok ilyen történet van még (pl mikor szigorlat közben nyolc felé hullott szét csörömpölve a tesco-gazdaságos headsett), de azért vannak ellenpéldák is.
    amikor valamelyik digitális technika vizsgán olyan feladatok voltak, hogy tervezzen kapcsolást, mely mittudomén mit csinál. megterveztem mindet. szinte nulla pont. mindom a tanárnak, mivanmá?! aszongya nem jók a kapcsolások. mondom oszt mér, nézzük má meg! nézzük. aszongya na. mondom na. így működik.
    hát ő nem érti. mondom így. hát lehet. a következő is. a következő is. aztán kifakadt: értsem már meg, hogy ő most oktatja először ezt a tárgyat és mivel nem képes minden áramkör működésével órákat tölteni, hogy megértse a működését, ezért csak a tankönyvben szereplő kapcsolási megoldásokat fogadja el. mondom neki: ember az volt a feladat, hogy tervezzen. terveztem. jó is, akkor? hát ő akkor is csak azt tudja elfogadni, mert a többiekkel szemben így igazságos.
    ezért a következő vizsgára kölcsönkértem az "Automatika mérnököknek" című könyvet. ez volt a legnehezebb vizsgám. mer majd begörcsölt a végére a kezem. mer ez egy kb 500 oldalas könyv. de kimásoltam mindent.

    nade sok ihasonló törtéet van még és ha elég kitartó az ember el lehet végezni minden iskolát.
    elsősorban akarni kell.
    másodsorban nem árt egy kis szerencse.
    oszt innentől már csak idő kérdése, hoy mikorra sikerül.

    a rendszeres zh pedig azért jó, mert kénytelen vagy a szorgalmi időszakban is tanulni. am azt jelenti, hogy a vizsgaidőszakban kevesebbet kell.
    hidd el, hogy könnyebb így hosszú távon.

  • kz
    #43643
    köszi.
    és még egy kis számisztika:
    3x3=9=09
    09^3=090909
    vagy ahogy ezt egy profi csinálja: 0:58-tól
  • akyyy
    #43642
    jóreggelt
  • bertino
    #43641
  • bertino
    #43640
    hát akármilyen szar film is lett összességében filmes szempontból a crank 2, ez a jelenet mindent űberel, ami eddig filmes témákban tabunak számított.
  • akyyy
    #43639
    miskolcon melyik taxi a legolcsóbb és mennyi ?
  • bertino
    #43638
    olyan kis rövid nickje van bakker, hogy én is alig vettem észre.
    merő véletlen volt.
  • akyyy
    #43637
    090909
  • akyyy
    #43636
    jah hogy az volt a 33? :D akkor HBD
  • bertino
    #43635
    kznak boldog szülinapot.
  • akyyy
    #43634
    és mit tanulsz? miért szar?
  • Hegi90
    #43633

    #43632: szte, mérnök informatika
  • Blekk Síp
    #43632
    Hova jársz, meg mire?
  • bertino
    #43631
    ajánlom a figyelmedbe ezt a hozzászólást.
  • Hegi90
    #43630
    milyen kár, hogy minden órán ZH
  • bertino
    #43629
    hát valami ilyesmi is rémlett, az is lehet, hogy keverem.
    de oda is van írva: "vagy valami ilyesmi"
    pedig használtam keresőt is, szal majd írd le
  • kz
    #43628
    hát, lehet.
    de mi 21?
    na.
    akkor látod, hogy nyertél!
  • kz
    #43627
    az egyrészt nem úgy volt, másrészt nyilván hosszan tudnék mesélni róla, hogy hogyan volt.
    de ma már nem, legfeljebb holnap...
  • Blekk Síp
    #43626