259
Órákon előtt baromságok- azoknak akik még járnak suliba! :)
  • flashX
    #219
    Ma:
    Gyerek háttal támaszkodik óra előtt az ajtónak. Tanár rányitja, gyerek megijed, és reflexből azt mondja:
    -Anyád!
  • Johnyy
    #218
    ninc :((( ennek a pehnek szívok már 2 éve
  • Johnyy
    #217
    Anyi a poén hogy 2. óra szabadfoglalkozás volt mert a tanár nem képes rendet tatani az osztályban (nekem kell ha be szólok valamit)

    és 3 an játszottak 3 aműbapartit tollal sz egyik oszitársam hátán és nem vette észre a fickó,, ekkora pancsert,, és úgy járkált egész nap hogy 3 aműbaparti volt a hátán....
  • Aquir
    #216
    nektek nincs?
    zsegény :I
  • Johnyy
    #215
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • ranGer2
    #214
    Fizika Óra: tanár- Hogyan terjednek a térben az elektromágneses hullámok? és hogyan működk a mobiltelefon?
    -Tibi: Varászlat? :DDD

    Matek óra:-Béla mit csinálsz már megint? semmi semmi és vigyorog... amugy kiöntötte a rotringbeleket az asztalra és azzal játszott.. odamegy hozzá tanárúr.. látja hogy Béla simogatja a rotringbeleket :DDD Béla magadnál vagy?
    Igen tanárúr csak szeretethiányom van :DDD

    másik Matek óra:Tamás hátára kiragasztottuk hogy dagatt disznó.. megy a tanár megáll Tamás mögött.. letépi a cédulát. elolvassa
    "TAMÁS TE ÖKÖRFAJZAT" .... :D
  • Johnyy
    #213
    dejó ho nektek vannnak az osztályba lányok!!!!! [borzasztóan irigy]
  • Aquir
    #212
    Van egy töritanárunk, aki minden 3. mondatát helyesbíti, mi meg javíthatjuk át állandóan a mondatokat, meg minden 2. szót félrehall, aztán egyszer gondolkozott hogy síszünet után dogát irasson e, erre repültek az érvek hogy nemáá mert hogy milyen sokan mennek síelni és akkor nem szabad,

    egyik lány: "...és Anna is jön síelni, ne írjunk má dogát"
    Erre a tanárunk: " Anya megy síelni? Az engem nem érdekel"
    lány: " MONDOM ANNA!!" :D:D:D:D
    Hát persze egész osztály röhögött ... :)))
  • RadeoN
    #211
    kedvenc töritanárunktól (károlyi mihály kkszki):
    - kislányom, köpd ki azonnal a rágógumit, de úgy, hogy pattanjon és halljam!
    - délben harangoznak, már megfigyeltem...
    - az utópia nem az aperitif ellentéte!
  • flashX
    #210
    Nah a helyzet:
    Énekóra, tanár felszólítana egy lányt. Mondja neki: -Izabella!
    Mindenki néz, tök kus van, aztán a tanár javít: -Zita!
    Erre kitör egy gyengébb nevetéshullám. Erre a tanár: -Hehe, de jó vicc volt! Ez aztán a színvonal!
    Erre a gyerek félig nevetve: -Asszem!
    Ezek után kitört a röhögés.
  • dunga
    #209
    '..elővettema bökőt..' <-- hova yársz/yártál suliba? szép intézmény lehetett:>
  • Vlala #208
    Számtechen tudok még nagyokat nevetni a diákokon, amikor helyettesítgetek... a lányok kedvenc szórakozása, hogy hangosan chatelnek. Felolvassák a kérdést, és szóban válaszolnak rá, aztán leírják.

    Eddig a legdurvább beszólások számtechről, infóról kigyűjtve:
    - Hol a kukacos billentyű?
    - [tájszólás]Dobjá mán egy szenyát![/tájszólás] (ki lett küldve az ürge, egyen kint...)
    - 'zistenit, de jó pin@... (word feladatban?)

    Volt egy, ami nem beszólás, de ide tartozik: a gyermek a yahooba írta be, hogy "kisflopi mérete mennyi", mert ezt kérdezte a röpdolgozat...
  • Dzsini
    #207
    nálunk közgáz vizsgán... argh...
  • The Garrett
    #206
    Ez kb olyan, mint itt a fórumon mesélte anno valaki, hogy előre be lett írva mindenkinek az indexbe hogy "elég" aztán a végére a tanár már csak annyit írt hogy "séges" vagy "telen"
  • Loál János #205
    :DDD!

    BÁNG!
  • tomsolo
    #204
    - Hát, te micsinálsz Zolika?
    - Hát én az acetilénes palackot tisztítom, mer már nagyon koszos volt...
    - És mi van a kezedben?
    - Hát egy olajos rongy, hogy szépen csillogjon.
    - AAAÉÉŰŰŰŰŰÁÓÓÓÓÓÓÁÉAKURVAANYÁD!!!!!444444555...DOBDEEEEELFUUUUUUUUUTÁS!!!!!
  • Loál János #203
  • Doma #202
    Aztán amikor előjött a tanárunk morcosabbik énje:

    5 méterre + 1/4 méterre hogy tudsz mutatni?
    Nem az 5 méter felével bazd meg!!!

    Tökötök szakadna le! (ennek az előzményére már nem emléxem :(

    Lézengtek mint lóf@§z a hidegvízben!

    Ez megint olyan biztos, mint hogy a tehénszar a lapjára esik!

  • Doma #201
    Haverom mindig discmant hallgatott órákon, és megesett hogy néha a kis kajáját is óra közben készítette el! Nem volt eccerű mutatvány de ő mit sem törődve a tanárral illetve az órával szépen kipakolt a padra! Zsemlék, csípős csabai kolbász, kemping sajt, üveges olivabogyó, meg ilyen apróságok! Előrántotta a pillangókést vagy éppen a rugós bicsakot és nekiállt kaját csinálni!
    Tanárt nem nagyon érdekelte de eccer amikor valamiért berágott, talán éppen kártyáztunk órán akkor beszólt!
    "A zenélő szalámiszeletelő is figyeljen ide!"
    Nah akkor mindenki készen lett!
  • YaniMan
    #200
    Hehe enyim: idoralmi megszólítást akart a tanár. Ahogy azt kell, jelentkezem. Meglepődik, felszólít. "Hé paraszt!" Jót mosolygott.

    Másé: Két versenyautó van. Az egyik elindul t1-kor a1 gyorsulással, gyorsul v1-ig, a másik t=10-kor, a2, v2 stbstb. Melyik ér előbb célba? "A piros!"
  • moni
    #199
    ez tetszett :)))
  • Darkboy
    #198
    :D
  • ranGer2
    #197
    Én ma beszóltam Etika órán a leghátsó padból a legelső padban ülő ribancnak hogy "MIVAN VIRÁG MÁR NEM AKAROD MEGMUTATNI A CSŐCSÖDET?" még a tanár is vigyorgott... :) a csöcsöd első ö betüje direkt van hosszu ö vel irva de ez egy másik történet... :)
  • Kit--Kat
    #196
    szerintem nem szánalmas kisegítősök, 1szerű, tudni kell kinek szabad/lehet és kinek nem....
  • CSOCSO
    #195
    :)

    nemtom mondtam mar: legjobb ora beszolas az volt mikor a kolok aludt es mi beszelgettunk es azzal a gyerekkel kezdtett el ordibalni a csako aki aludt... najo nem ordibalt csak kiabalt hogy balazsek kussoljanak el.. balazs meg felkell csipasz szemmel nez korbe hogy mit kiabal a tanar:) lol
  • Gladiator
    #194
    khm... elég szánalmasok ezek a faszok, akik visszaszólnak a tanárnak. biztos vmi kisegítő iskolába járnak. csak gratulálni tudok az ilyeneknek.
  • Darkboy
    #193
    :DDD
  • moni
    #192
    :DDD
  • Lazarus
    #191
    "egyik gyerek felall odarohan megall a tanar felett es elkezd rohogni" :DD
  • CSOCSO
    #190
    en egyszer osszevissza hajlitgattam a szek ket hatso labat... es mivel elreccsent a lab betettem abba a padba ahova senki nem ult.. tollbamondas... tanar maszkal magyaraz.. mi irunk..egyszercsak kiveszi a szeket amit szettortem..ekkor meg nem is erdekelt mert elfeledtem.. aztan mondta amit irni kell. mindenki lenez a fuzetbe.. puffanas.. felnezunk a tanar sehol, csak ket lab a levegoben..gec szakadtunk a rohogestol.. egyik gyerek felall odarohan megall a tanar felett es elkezd rohogni:) LOALL .. nagyon kemeny volt!
  • moni
    #189
    nálunk egyszer órán szóba jött az Egri csillagok, erre tanár megkérdezi, sztünk miért Egri csilagok a címe?Osztály...hát Egri, mert Egerben játszódik. Erre barátnőm:
    -csillagok azért mert biztos este volt :DDDDDDDDDDD mindenki röhög, tanár:- Gondoljatok a Megasztárra! :DDDD
  • ranGer2
    #188
  • Eye-scream
    #187
    Jah meg egyik haverom alatt is összetört a szék (de nem mert olyan kövér lenne, hanem már annyira szar volt a szék). Mondták neki, hogy vigye a technikushoz, ő meg ehelyett logarlécet eszkábált össze a lábaiból :D
  • Eye-scream
    #186
    Hát elég bamba képet vágott :D
  • cseri001
    #185
    Egyetértek...
  • PResident Evil
    #184
    :)
  • moni
    #183
    öléggé beindult ez a topic :))
  • ranGer2
    #182
    jólvan jólvan..
  • PResident Evil
    #181
    én nem dumáltam vissza... ellenben...
  • Blasta
    #180