259
Órákon előtt baromságok- azoknak akik még járnak suliba! :)
  • wizy
    #241
    nem, de a szentesi janóra pontosan ráillik ez a baromkodás, meg egy próbát megért....
  • Raszkolnyikov
    #242
    van msn-ed?Amúgy te is oda jársz?
  • wizy
    #243
    inkább privátba
  • Loál János #244
    Osztálytársak vagytok.

    [MEGÁLLAPÍTOTTA]
  • Mike
    #245
    aszittem elmúltál 20

    szal kamuztál, kizsgyerek, nemis dolgozol

    :)))
  • wizy
    #246
    nem vagyunk osztálytársak:-)
  • MeOw
    #247
    Matekórán, egyik haveromat kihívja feladat megoldáshoz.
    haver: tanárnő én ezt nem értem
    tanár: nembaj, próbáld meg, majd én elmagyarázom, nem jegyre megy.
    gyerek próbálkozik, persze minden rossz.
    tanár magyaráz neki. kb 10perc múlva, mikor megint odafigyeltem, tanár ilyet szól:
    Na jól van, elég. Űlj le, 1es. meg kellett volna tanulni.

    hát ez geciség.
    ezen nem röhögtünk azért.
  • flashpointer
    #248
    mi ülünk anyagtechnológia órán,haverom mellettem,tanárnő meg ossza ki a dogákat.
    odaadja a havernak,leteszi a padjára:

    -hát zsolt, ez 1-es
    haverom visszatolja neki:
    -nem, ez nem egyes.
    -de, ez egyes,nem látod?
    -nem tanárnő, ez nem egyes.
    erre a tanár meg széttépi a dogát hogy:
    -de ez akkor is egyes!egggyes!

    :D


  • Prince of Máté
    #249
    nem tljesen ide tartozik de nem találtam meg hozzá a megfelelő topicot.
    MSN-en : csá! el tudod küldeni eminem - track 4-et?
    looooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool
  • Jimbo86
    #250
    Az egyik osztálytársam szerepelt a Barátok Köztben. Civilben Almának hívják. Ő volt Ricsi szőke csaja...mindegy.
    Politika orán nagyelőadóban voltunk, 100 ember figyelt ott. Óra elején megszólal a tanár:
    -Alma, nem te feküdtél le a Ricsi gyerekkel? Rögtön felismertelek ám a combodról.
  • hokn
    #251
    szleng, káromkodás, káromkodj, vicc, poén, nevetés, mosoly, tény, beszólás
  • marcell007
    #252
    évfolyam társam (aki nem komplett) bemutat a töritanárnak.töritanár:Na Danika ezt meg se láttam! évfolyam társam felál a padra és elkezd két kézzel mutogatni :Most már látod?!(szegény gyereknek nem normállis suliban lenne a helye)
  • marcell007
    #253
    haverom osztályfőnöke:Elég volt!5 perc maradt beírom a naplóba a jegyeket,addig beszélgessetek magatokkal! haverom:Tessék? tanár:De csendben!
  • marcell007
    #254
    haverommal beszélgetünk énekórán ,énektanár hirtelen rám üvölt:Szégyeld magad fiam!Én bejövök betegen hogy taníthassalak titeket te meg itt szembepisiled a tanárt!XD
  • Attila8805
    #255
    Egyik Elektró órán elaludtam,fölém állt a tanár és elkiáltotta magát hogy MEGHOZTÁK A SZENET!
  • Primavera
    #256
    tanár felelésnél: csukjatok be mindent!
    lány feláll, becsukja az ablakot..
  • Primavera
    #257
    lilla ül a tanári asztalon, háttal az ajtónak. bogi mellette hülyül. tanár bejön és megsImogatja lilla hátát. erre lilla: BOGI B*SZDMEG MENJ A P*CSÁBA!!
    XD
  • tomsolo
    #258
    :o
  • videobaby
    #259
    mik nem vannak:D azt hittem, csak az én sulimban akad szórakozott professzor:D

    anno tesin a volt katonatiszt tesitanár eldöntötte, hogy életre fogja nevelni a lányokat. erdészeti szki volt. közölte, hogy lépcsőn kettőt fel, egyet le kétlábon ugrálva. megkérdeztük, hogy ezt miért is?
    válasz:
    - hogy legyen a hölgyeknek erejük a plázában 4 teli szatyorral felmenni az emeletre, ha a mozgólépcső nem üzemel.
    csajszi megkérdezte:
    - mondja már tanár úr, ki az a hülye, aki lentről felfelé kezdi a vásárlást?
    40 fekvőtámaszra helyesbítette a dolgot-.-