155
Mekkora forma már ez az ember! :)
  • gabesz2222
    #155
    http://www.youtube.com/watch?v=6lwpwKkprSg
  • Grenzjager
    #154
    azt hittem hogy tudok káromkodni...

    tévedtem

    Mucsi Zoltán és pár barátja villanyt szerel!
  • analfa
    #153
    Nagyon sok oldala van, szerintem bármit el tudna játszani. De ez biztos hogy belülről jön.
  • Kancsalka
    #152
    Én épp ezen gondolkodtam... Vajon ez neki mennyire fakad belülről és mennyire csak a színitanodában felszedett tudás? Egyáltalán ő végzett valami ilyen iskolát?
  • analfa
    #151
    Na látod ezt teljesen el tudom hinni Mucsiról... :P
  • fishsticks
    #150
    Hát, szerintem őt konstans módon feszíti belülről valami...
  • Boromello
    #149
    Azért ennyire még ő se jó színész =)
  • stringr
    #148
    én egyszer utaztam vele a metrón, éppen egy szövegkönyvet szorongatott a kezében :) tanult, gondolom az esti előadásra... ugyanilyen fejet vágott, mint a filmeket, szóval ez szerintem nála belső indíttatású :D De persze jól is játssza, nekem bejön :D
  • rorock
    #147
    Lehet ,hogy egyiket sem csinálja,haneme gyszerűen csak hitelesen elő tudja adni magát;)
  • mokkamester
    #146
    Szerintem csak a fejére kell nézni és megkapod a választ! :) Szerintem biztos hogy dohányzik, a piát gondolom csak alkalmakként veszi igénybe :)
  • Thaison
    #145
    A reklámokban iszik és dohányzik is Mucsi, a való életben is hódol szerintetek ezeknek a káros szenvedélyeknek?
  • Boromello
    #144
    De ahhoz hogy ironikus legyen, muszáj a puszta életből meríteni :) Én speciel már láttam/hallottam pont ilyen szintű káromkodást ugyanilyen hanglejtéssel, és az nem megjátszott volt
  • mokkamester
    #143
    Igen, kell tudni felvenni ezt a stílust, és viccesen, irónikusan előadni, ez benne a szép és ez benne a nehéz.
  • Kasabian
    #142
    Tulajdonképpen valóban a flegma fej meg a hangvitele a kulcs. Ha pl csak olvasnád azt amit mond, semmit nem érne az egész...
  • mokkamester
    #141
    Én nem tudom megunni, ez a flegma fej amivel ő rendelkezik, és amit tud vágni, elengedhetetlen az alakításához :)
  • Kasabian
    #140
    Egy idő után azért már biztos megunnánk, de egy-két egész estés film még beleférne :)
  • Daza500
    #139
    Jancsó-filmekben is megállja a helyét, hát még ezekben ! :D
  • rorock
    #138
    Hihetetlen ez a színész!Havonta készíthetne hasonlókat:D
  • Kasabian
    #137
    Tudtuk hogy a magyar az egyik legszínesebb nyelv káromkodás szempontjából, ha mindezt párosítjuk egy karakteres színésszel, megkapjuk Mucsit :)
  • mokkamester
    #136
    Király! Már sok helyen láttam, de ez sokkal jobb mint a régi :D nem tudja elrontani!
  • stringr
    #135
    Hát ez kész, nagyon imádom Mucsit... :)
  • Thaison
    #134
    Az őrület ismét kezdetét veszi, új Mucsi videók
  • extrem10
    #133
    igen, ilyen nyugtató szerű készítmény ez
    azt mondják, hogy elég hatásos és nincs semmi mellékhatása
    majd egyszer kipróbálom, ha szükségem lesz rá
  • kirde
    #132
    elvileg valamiféle homeopátiás stressz oldót reklámoz, de ahogy elnézem nem is ártana neki :D:D
  • extrem10
    #131
    még nem találtam újat, úgy tűnik ennyiből állt ez a sorozat :(
  • Izgága1
    #130
    sziasztok! eltelt egy hét,de én nem találtam új Mucsi videót! és ti? amúgy ezek milyen reklám videók?
  • extrem10
    #129
    klasszikus értelmeset ne nagyon várjál... az nem az ő stílusa :)
  • vagodgeci
    #128
    Ezzel teljesen egyetértek, ezen 3 videót már szinte mindenki látta.
    Jó volna már valami újat is látni a figurától....mondjuk valami értelmeset is!
  • extrem10
    #127
    jó mind a 3, de lassan tényleg jöhetne már újabb...
  • analfa
    #126
    Tetszett de igazából nekem a printelj tetszik a legjobban mikor meggyűlik a abaja a fénymásológéppel :):P az nagyon jó...
  • tronk
    #125
    Nincs semmi új kár... Neked hogy tetszett az ágyas?
  • analfa
    #124
    Igen én vagyok! Én úgy tudom, hogy a legutolsó Mucsis videó az a Mucsi az ágyban (indavideon például megnézhető),de ujjabbról sajnos nem tudok ami elég nagy kár :(
  • tronk
    #123
    Hali Van itt valaki? Egy igazi Mucsi fan sosem rest... ír és tájékoztat minden új Mucsi videóról. Talált valaki egy újat?
  • rozver
    #122
    lehet, de attól még nagyon nagy arc az ürge. láttam minden filmet, kisfilmet, reklámot amiben szerepel.óóóriási:D
  • vizilou
    #121
    szerintem Mucsinak még szövegkönyvet sem adnak, rábízzák mit hadovál össze. Ezért káromkodik annyit
  • tronk
    #120
    Na ugye hogy jól játszik a fazon :P
  • extrem10
    #119
    http://port.hu/pls/pe/person.person?i_pers_id=7067&i_direction=2&i_city_id=3372&i_county_id=-1

    itt szemezgess kérlek... de hogy csak a fontosabb dolgokat említsem:

    Díjai:
    A filmkritikusok díja: legjobb férfi alakítás- 1999
    Hekuba-díj - 2000
    34. játékfilm szemle legjobb férfi főszereplő - 2002
    Filmkritikusok díja legjobb epizód (megosztva) - 2003
    Vidor Fesztivál: Arlecchino-díj, a legjobb férfi alakításért - 2005
    Jászai-gyűrű - 2007
  • mopsar
    #118
    figyelj, mucsi nem tud kibújni a bőréből, egy romantikus film főszerepét biztos nem osztanák rá . amit csinál, azt felsőfokon csinálja, persze ezt az érzékenyebb lelkületűek valószínűleg nem tudják értékelni
  • morfologus59
    #117
    A mindenen mit értesz? Kérlek mondj pár példát, hogy mit alakított még Mucsi.
  • vexler
    #116
    Az állandó idegeskedés az nem de Ő MUCSI neki minden jól áll :P