106
Magyar 1üttes, ti csípitek???
  • Brigicsaj
    #66
    jaja! De azért egy kicsit ők is hibásak, mert ha nem törődnének velük akkor a rajongók úgy is elintézik, vagy a biztonságiőr!
  • blackgamer
    #65
    sajnálatos, hogy ilyen dolog megtörténik, valaki azért megy ki koncertre, hogy anyázzon + mutogasson
    meg is értem, hogy elegük van már a sok "rajongóból"
    talán ha Viva nem kapná fel a bandát ennyire, akkor egy békésebb réteg "szeretné" őket, mert amit Viván+rádióban nyomatnak arról mindenkinek van véleménye vagy jó, vagy rossz, és sajnos vonzza a csőcseléket
  • Brigicsaj
    #64
    jaja
  • McGrady
    #63
    kár h nem csinálnak több olyasmi stílusú albumot mint a régebbiek
  • Brigicsaj
    #62
    de jó neki! :))
    Én élőben még nem láttam őket! :)
  • McGrady
    #61
    aha....a fiuk felgyógyult 1 majdnem halálos betegségből makkegészségesre, és a hooligansat meghívták sztárvendégnek
  • Brigicsaj
    #60
    szomszédnál???
  • McGrady
    #59
    kb. 1 éve voltak a szomszédnál koncertezni lol volt
  • Brigicsaj
    #58
    jaja! :)
  • Brigicsaj
    #57
    jójó, félre olvastam.......:DDD
    úgy olvastam hogy az újlemezükön, mikor aztírtad hogy az új lemezeken! :DD
    sry
  • McGrady
    #56
    a vírus nem olyan rossz főleg a vírus és a szex és kv:)
  • McGrady
    #55
    tudom!!
  • McGrady
    #54
    hadd kérdezzem meg h te milyen zenéket hallgatsz
  • Brigicsaj
    #53
    a legyen valami nem az új lemezen van....az a Szenzáción van, és a legújabb albumuk a Vírus! :)
  • McGrady
    #52
    egyetértek mindkettőtökkel..a régebbi lemezükben bebizonyították h tudnak jól zenélni..az új lemezeken is vannak kurvajó számok pl. legyen valami
  • tigeroo
    #51
    nyugi van már: az album nagyon jó, 2 szám van rajta ami megy rádióba + klip lesz belőle = hozza a pénzt. a többi nyers rock (n roll), és ez sztem megbocsátható
  • JohnPetrucci
    #50
    Üdv!

    Én csak annyit szólnék a témához hogy:
    2002-ben Hidasnémetiben játszottunk akkori amatőr zenekarral, és ott volt egy manager csajszi (már nemtom a nevét), de az a lényeg hogy ő kezdte még nagyon régen finanszirozni a hooliganst.
    Amit ő is elmondott, az csak annyi hogy az akkori Hooligans természetesen már nem ez a Hooligans.
    Azt a zenét amit csináltak abszolút nem tudták eladni, és ők szó szerint a kenyérért, dolgoztak, tehát más lehetőségük nem volt.Mivel kedves kicsi divatkövető országunk nagyon kapott a slágerzenére, a Hooligans nem tehetett mást, mint megélhetés ellenében elkezdte gyártani a nyálas zenét.
    Én vhol megértem őket,(pedig nem szeretem a zenéjüket) mert ha nem volt más....
    Szerintem ők sem ilyen zenét csinálnának ha tehetnék, de a pénz az nagy úr, és ebbe sztem már ők belefáradtak....
    (csak ennyi remélem nem béntottam meg senkit.)
  • Brigicsaj
    #49

    Jééé ide is ír vki? :DDD
  • tigeroo
    #48
    a "Hooligans szar, mert én ugyizs jobb arc lennék" topic egy kicsit arrébb van..
  • maozedong
    #47
    az!
    és a #42 est nem is láttad :DDDDDDDD
  • obe
    #46
    Had csatlakozom csaknemfél kollegához: pózer, nyálas,jo csajokat a klippbe, meg viszkit iszok üvegbü, de keményrokker vagyok,asztá meg puha kis divatmajom vagyok tipusu csapat..mehet a kukába
  • Brigicsaj
    #45
    Mi lett a Hooligans gitárosával?

    Az együttes egy motorostalálkozón léptek fel, ám képtelenek voltak végigjátszani a másfél órás koncertprogramot.
    Móritz Norbert, a Hooligans basszusgitárosa ugyanis a koncert elején ekattant”, tombolni kezdett a színpadon, majd a találkozó résztvevői közé dobta a gitárját.
    A zenekar többi tagja persze megpróbálta végigjátszani a bulit, ám a nyolcadik szám után ők is feladták.
    Így nyilatkozott a Hooligans menedzsere:
    - Sajnos Norbi valóban ideg-összeroppanást kapott. Pihenésre van szüksége, ezért egy ideig a zenekar nélkülözni fogja őt.
    A lekötött bulikat mindenképpen megtartjuk, ideiglenes basszusgitárossal.
    A történtekért elnézést kérünk mindenkitől, és szeretnénk kérni a rajongók megértését is. Az elmaradt koncertért megpróbáljuk a közönséget kárpótolni - ígérte a menedzser.
  • tigeroo
    #44
    /OFF
    lol
  • tigeroo
    #43
    nah mivan, az elözö regedet "meguntad"?
    vagy Welcome newb?
  • nemcsakfé1
    #41
    még tartom a véleményem, stílustalan.popnyálkeménykedő zene.
    persze tinilány közönségnek mimáskéne :(
  • Brigicsaj
    #40
    HALIHÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!
  • Brigicsaj
    #39
  • tigeroo
    #38
    mindenki rohan a zeneshopba xD
  • Brigicsaj
    #37
    Na mi van itt.................már milyen régen nem írt senki........:(
  • blackgamer
    #36
    ja-ja, jó
    amúgy az jó dolog volt, amikor origo-n full albumot lehetett hallgatni 1 napig
    most csak fél perceket a
    számokból + Szabadon klip
    ilyeneket szivesen hallgatok/nézek bármelyik együttestől, multimedia rulez!
  • Brigicsaj
    #35
    Én is ezt akartam mondani........:)
  • tigeroo
    #34
    akkor te halgasdd a villanycowboyt az albumról:)
    nincs abban a számban ének + egész profi..
  • blackgamer
    #33
    ok a rossz hangot visszavonom, mert szubjektív, inkább csak erőlködik amikor énekel (kövezzetek meg)
    viszont ez az álreppes vontatott "éneklés" húzza le végképpen a zenekart
    persze biztos sokaknak tetszik, de én valami újdonságot várnék, nem a megszokott sémákat minden számban
  • Hangianix
    #32
    Regebben jobbak voltak imo, mondjuk ertem en is miert ezt jatszak most, hulyek lennenek, ha nem ezt nyomnak.
  • Brigicsaj
    #31
    Szerintem, nem..........
  • Lteebee
    #30
    Hát, egyszer meghallgattam.
    Mondjuk csak itt a prüntyögőn, úgyhogy majd a kocsiban is kipróba, hátha.

    Igazság szerint (szvsz) a mesét... óta zeneileg lefele építkeznek.
  • Brigicsaj
    #29
    Egyetértek.....:)
  • tigeroo
    #28
    lágy, "dallamos" vagy esetleg agyonrefrénelt dalok = a rádiós dalok, az hozza nekik a pénzt,a reklámot...de azon az 1számon kívül nincs olyan szám az új albumon talán a "vihet a végtelen" ami olyan lájtos, de tényleg jó zenét játszanak:)
    csak hogy párat említsek: Vírus, Tele van a zsák, Elkábit..
  • Lteebee
    #27
    Kicsit szerintem is nyálasabbat játszanak, mint kéne, dehát valamiből meg kell élni, atinik meg nem értik a hangszeres zenét.

    De azért élőben, ha odateszik, egész jók még.
  • Lteebee
    #26
    Szerintem is jó hangja van.