106
Magyar 1üttes, ti csípitek???
  • Koppixer
    #106
    itt tombolnak fél km-re, kussolhatnának már...
  • Brigicsaj
    #105
    jó is az! :P meg az összes sztem :)
  • DIESEL DOG #104
    Én szeretem a Hooligans zenéit. Főleg az új albumukat a Privát Menyországot... :)
  • fanatifo
    #103
    Szeretema hooliganst DE NEM EZT!Ez az új album egy kalap SZAR!Értelmetlen gagyi zene és szövegek!Mostmár tuti hogy a 14éves tinicsajokat akarják megcélózni!Egyszó mint 100 mindenidők legszarabb hooligans albuma!
  • DaveRock
    #102
    Háát nem tudom.. Eddig a lemezeket nem igen hallgattam, de a klippek tetszettek....Gondoltam beruházom az új albumra....háát..hááát....
    Szóval az első 3 szám gyakorlatilag ugyanaz a szám.....a 6. szám után kezd a dolog nagyon elnyálasodni...tegnap Black Label Societyre zúzattam..így nehezen veszi be a gyomrom...hol is a rock?? és a zene nem eladó?? én a zene nem eladóhoz valami olyat gondolnék, hogy Slash Ain't Life Grand ..nem mondom, hogy rossz, de nekem nem mond semmi újat.
  • Pretorian
    #101
    Huligenysz...a legszégyenletesebb, legszutykabb "zenekar" a magyar popszcénában...persze csak a No Thanx után...
  • Brigicsaj
    #100
    így van....:P
  • rockszy
    #99
    Hooligans forever!!!!!!!!!!!
  • lord nihilus
    #98
    Vasárnap adtak közel kétórásat Tfüreden, nagyon megszerettem őket ;)
    Nagyon jó pörgős volt, még az is belefért h a gitáros elesett a hangfalról lejövet szám közbe :D
  • blackgamer
    #97
    Öt rendőr erőszakolta meg Zsanettet (a Hooligans-gitáros, Késmárki Zsolt barátnőjét)
  • McGrady
    #96
    volt nemrég itt Kecskeméten koncert, nem voltam, de néha hallani véltem olyasmiket hogy "legyen valami" :D alvás helyett jól jött :-)
  • Nuno88
    #95
    Hotel Mámor...
  • QPR
    #94
    Tóth Tibi a magyar egyetemes kultúra koronázatlan királya. Gratulálok!

    CSAK EGYSZER TUDD MEG MIT JELENT MAGYARNAK LENNI SZERBIÁBAN!!!!!!

    AZTÁN MEGDÖGÖLHETSZ!
  • blackgamer
    #93
    Hooligans cd nyerhető
    gondoltam hátha valakit érdekel
  • Brigicsaj
    #92
    én meg már visszaigazoltalak, vagy mi, szal érted..:D
  • fanatifo
    #91
    FElvettelek már msn-re:)
  • Brigicsaj
    #90
    Az jóó..:)
    És mikor tudnád nekem átküldeni? :)
  • fanatifo
    #89
    Nem minden dal jó de a 14 számból 9-10 szám igencsak jóra siekredett és végre visszatértek a rockhoz kevés lassú számmal hála a jó égnek nagyon jólett az album...
  • Brigicsaj
    #88
    remélem az én tetszésemet is elnyeri, de biztos vagyok benne, eddig minden daluk nagyon bejött....:))
  • fanatifo
    #87
    Nekem megvan az új album és igencsak ütős lett nagyon bejön
  • Brigicsaj
    #86
    Nem tudná nekem vki megmondani, hogy neten honnan tudnám megszerezni a CD-jüket? :)
  • blackgamer
    #85
    elvileg kijött egy új album
    előzőről a Vírus (vagy mi) egész tűrhető volt, 2 napig hallgattam aztán meguntam :), van hasonló kaliberű dal az új lemezen?
  • scania
    #84
    Óké!Az jó lesz!
  • McGrady
    #83
    az tény, hogy régen nagyon ottvolt a funky-rocknroll amit nyomtak, onnan látszik, hogy értik a dolgukat mind, csak hát a pénz... :S :(
  • hokotro
    #82
    Hát régen jó volt,de ezek az ujjak!!!!A Virus cimű szám egyébként egy Blink 182-szám aki nem tudja.Ügyes nyúlás.Egy másik egy az egyben John Frusciante!!!Szegény Tóth Tibor gitáros!!!!Elfogyott az összes ötlete és nyúl mindent ami épp tetszik neki!!!De azért 36évesen good charlotténak öltözni:-)Gratula!!!Ez a deszás fazon ezekhez a fiukhoz már nagyon gáz.Még ha 20-évesek lennének talán,de....Én csalódtam bennük de nagyon.Hová lett a régi jó Rock'N'Roll???Ez a pop-rock-funky kulimájsz lassan a back street boys-hoz fog hasonlitani.A Pénzért a RockNRoll-t is megölték!!!!Elkurvultak a kemény hooligánok!!!Mióta a Nox managerre átvette őket még gázabb...Vén bohócok szerintem akik nem tudják meddig lehet a pénzért elmenni.Lassan Trafónak öltöznek majd mert az lessz a mÓdi!Haggyuk mááá ezt.Hooligánok,röhög a vakbelem
  • Brigicsaj
    #81
    tom melyikre gondolsz, majd utána nézek....
  • scania
    #80
    Sziasztok!
    Keresek egy hooligans számot.Nemtudom a cimét sajnos,de valami ilyesmi volt benne hogy:"nekünk a nő szöke szeme mint a tenger".
    Ez kellene.Hol lehet letölteni.Vagy ha valakinek megvan az szóljon!
    Előre is köszi!!!
  • Tamás26
    #79
    Dalospacsirta 2005 - Melyik a legnépszerűbb együttes?- SZAVAZZ!
    ITT: http://www.zene.hu/cikkek/cikk.php?id=2142
  • tigeroo
    #78
    írj nekik egy ímélt:D
  • Madridizmo
    #77
    Esetleg valamelyik honlapról?
  • McGrady
    #76
    persze, hogy le lehet, nézd meg DC++-on
  • Madridizmo
    #75
    Sziasztok , valahonnan lelehet tölteni a "menny tovább" című számot, ha igen kérjek linkeljétek be, mert nagyon király !
  • Brigicsaj
    #74
  • tigeroo
    #73
    én is ugggyanígy tettem volna a helyükben:D míg én énekelek /zenélek egy csákó felküzdi magát a rajongókon át az első sorok közé hogy mutogasson és fél kezével a sört lötyögtesse kifele. nah jó, legalábbis szó nélkül nem hagyom:o)
    (+ reklámnak sem utolsó..hooligans a tévében, ingyen és bérmentve!)
  • Brigicsaj
    #72
    Na ja!!
  • Phat Smoker
    #71
    egy jó ingyenrekklám is a banda számára!
  • CK1
    #70
    hát nemtudom, énis lefejeltem volna azt az embert ha nekem szidta volna az anyámat, nemtudom a média mért kapja fel enyire, mert szerintem természetes dolog, de ezek ugy álitják be hogy a "rajongó" az áldozat, tudtommal nemlett komolyabb baja...
  • Phat Smoker
    #69
    "..amit Viván+rádióban nyomatnak arról mindenkinek van véleménye vagy jó, vagy rossz, és sajnos vonzza a csőcseléket.." azért vonzza a csőcseléket mert azoknak készül, kénytelenek olyan zenét csinálni huligánszék amit a csőcselék megkajál és amit a rádiók orrvérzésig játszhatnak! (később aztán ez a réteg fogja a különféle díjakig repíteni a bandát!)
    honnan lehet felismerni a csőcselék slágereket ?
    a fülünkön megy be, majd a könyökünkön jön ki!
  • Phat Smoker
    #68
    "..Játszom, mint egy bohóc a színpadon!.." /Hooligans-Játszom/
    ahogy rokkerzsolti mondja: Neszójjábe!! Beszótáá?...

  • blackgamer
    #67
    éppen ezen filóztam, más koncerteken valaki fújjol, azt azonnal orrbanyomják