302
Kiből lesz az új zidane,ronaldo?
  • pilboy
    #142
    igen, reája "gondoltam"
  • Matthewpamer
    #141
  • Matthewpamer
    #140
    nem
  • pilboy
    #139
    ő volt már?:
    Huszti :P
  • forzajuve
    #138
    :)
  • Matthewpamer
    #137
    jah.
  • forzajuve
    #136
    bár lehet, h lesüllyednének a magyar viszonyokig :S
  • forzajuve
    #135
    naja, aztán meg ha tényleg őstehetségek akkor go valamelyik nyugati elit bajnokásgba, persze szép kis átigazolási summáért, abból meg jöhetne a következő.
  • Matthewpamer
    #134
    ja,én se.16 évesen simán leigazolthatnánk egy párat,kapnának jó fizetést,1évig ifibe játszanának aztán go a felnőttbe.
  • forzajuve
    #133
    bazz nem értem a magyar klubokat ők is mehetnének nézelődni dél amerikába, jó nem Diegókat hoznának haza de tutira lenne pár őstehetség, akik szívesen jönnének az nb1-be, nb1es fizetésért.
  • Matthewpamer
    #132
    nemsokár fekete-kék mezbe láthatjuk
  • Matthewpamer
    #131


  • forzajuve
    #130
    ok, nem hesegetem el a feletted lebegő lila ködöd. tudod a remény hal meg utoljára :P
  • Matthewpamer
    #129
    de azt mondta moratti hogy nyáron!!!
    tehát most akarja,nekem legalább av nhírem,te meg bizonyíték írogatsz!
  • forzajuve
    #128
    hihi :D
  • Matthewpamer
    #127
    2003 november
  • forzajuve
    #126
    és ez mikor hír???
  • Matthewpamer
    #125
    olimpián nem lesznek mert nem jutottak ki.
  • Matthewpamer
    #124
    aha.ezt hol hallottad?szerinted az inter emberei nincsenek kint?bemásolok egy interes hírt:
    Miután a Milan leigazolta Kakát, lépnie kellett valamit az Internek is. Mivel a csapatnak nincs klasszikus irányítója (Recoba és Emre nem tudta eddig megoldani ezt a problémát), így adott volt a dolog. Zaccheroninak egy vérbeli irányító kellene. Így került a képbe a Santos új csillaga aki Pelé 10-es mezét viseli, azaz Diego Ribas de Cunha, röviden Diego. A játékos 1985.február 18-án született Sao Paoloban, 173cm és 73kg. 1997-ben 12 évesen került a Santoshoz, ahol végigjárta a korosztályos csapatokat mégnem 2002-ben a kezdőben találta magát. Ahogy pedig a nagy tehetségekkel lenni szokott azon a bizonyos első America di Rio elleni bajnokin a 20.másodpercben kiharcolt egy 11-est. Tavaly bajnok volt a Santossal és a Libertadores Kupában csak a döntőben maradtak alul a Boca Juniors-al szemben. Tagja volt az U17-es válogatottnak most pedig az U20-as ban szerepel, jövőre pedig az Olimpián biztos megcsodálhatjuk a játékát. Annyit érdemes még tudni, hogy 2005-ig köti szerződés a Santoshoz, de Moratti már nagyon szeretné őt jövő nyáron kékfekete mezben látni. Emiatt folynak most a tárgyalások a játékos ügynöke és a Lele Oriali, Marco Branca duó között. Hamarosan meglátjuk milyen eredménnyel...
  • forzajuve
    #123
    jóvan persze persze! de nem a roma, inter, milan emberei mentek ki braziliába tárgyalni vele, hanem a JUVENTUSé
  • Matthewpamer
    #122
    és?moratti megveszi elöbb! :)
    több pénzt adunk miénk.de azt mondta hogy bármelyik csapatba menne az INTER a milan a juve és a roma közül!
  • forzajuve
    #121
    amúgy diego azt mondta hogy legnagyobb álma a juve lenne

    na látod emberünk már el is árulta, h hova fog igazolni. 1ébként ezt a srácot nagyobb tehetségnek tartják mint Kakat
  • Matthewpamer
    #120
    :D
    amúgy diego azt mondta hogy legnagyobb álma a juve lenne,de ez moratitt hol érdekli? :P
  • forzajuve
    #119
    ehhh! szerinted a Juvét hol érdekli, h moratti mit pofázik?

    amúgy ezt hol olvastad?

    sehol. pletyi szintű hír, semmi konkrétummal (de tod ezek szoktak a legnagyobbat szólni ha bejönnek).
  • OPM
    #118
    épp ez jutott eszebe a topic címéről nekem is :DD
  • Matthewpamer
    #117
    az baszna be!!!!ő mennyen szépen csak az interbe,moratti is azt mondta hogy nyáron már kék-feketébe szeretné látni!amúgy ezt hol olvastad?
  • Takezó
    #116
    Torghelle Sándor :D
  • forzajuve
    #115
    és lehet, h jön a Santosos Diego is de sajna ez még csak pletyka :(
  • Rudee
    #114
    4 évet írt alá.
  • zaki
    #113
    ez igaz?
  • Matthewpamer
    #112
    amúgy,az egyik fiatal sztárt,kapo-t leigazolta a juve.
  • Matthewpamer
    #111
    mert az mu-nak vannak figyelői,akik gondolom figyelik,és nem hiába hívják.
  • Z
    #110
    hát ez karcos....leglábbis erős ilyesmit most kijelenteni.

    Az meg hogy függ össze, hogy azért lesz jobb, mert már most hívta a MANU, stb???
  • Matthewpamer
    #109
    diegonak nagyon megy,nézzétek a santos meccset
  • Matthewpamer
    #108
    robinhot nagyon akarják már európába.nyáron tuti jön,vagy a barcába vagy az interbe.de szerintem barca
  • #107
    gyerek kicsit kettyós, hagyd rá
  • Matthewpamer
    #106
    bff
    del piero hol volt 14 évesen?az iskolapadban
  • DePreSsZYo
    #105
    Hát ez no comment :D
  • Matthewpamer
    #104
    meg charlton cole is rohadt jó.
  • #103
    jaja:)