64
Jason Vorhees gyilkolása 10 filmen keresztül!
  • Daniel19
    #64
    Sziasztok!

    Van egy Jason Voorhees (Péntek 13) hokimaszkom eladó eredeti bontatlan csomagolásban, akit komolyan érdekel, az írjon nekem a langesz kukac citromail pont hu email címre!


    Várom a komoly érdeklődők leveleit!
  • 4rc28
    #63
    http://www.amazon.co.uk/Friday-The-13th-Complete-1-8/dp/B001E0C4F4/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1342805571&sr=8-2
  • Béka Benő
    #62
  • Daniel19
    #61
    Na ez a nem semmi!

    Kicsit magas az ára, de minőséginek néz ki!

    Klikk ide!

    Lehet egyet beszerzek, idén is lesz Halloween! :D
  • Segasonic
    #60
    Csá
    Honnan lehetne megszermányolni e részeket, de tényleg, feliratos is jó
  • lolo50
    #59
    vki nekem nem tudja átküldeni a Péntek 13 2.3.4.7ik részét sürgős. ftp-n vagy msn-en vagy postán
  • Szolnokboy
    #58
    Top ten kills of Jason:

    http://www.i-mockery.com/minimocks/jason-10kills/

    :D
  • mastertime
    #57
    A nagyobb hibák javítása:
    - a 3. részben kerül rá először a hokimaszk
    - 7. Tina telekinetikus képességekkel bír
    - A 4. részben nem Tommy a főszereplő (bár, ahogy vesszük)

    Ne érts félre kérlek, nem kötekedem!! Imádom a szériát én is:)
  • kanduhr
    #56
    Látom(bár kicsit megkésve lesz a reagálás) nem sokan vágják a témát. Péntek 13: itt Jason anyja Pamela Voorhees a gyilkos.

    2: Itt már Jason, de köze nincs az élőholtakhoz. Csak egy szellemi fogyatékos ember(ráadásul még a hokimaszk sincs rajta)
    És nem hal meg a végén, csak rádől egy ház

    3: Még itt is csak egy fizikailag erős ember.

    4: Itt kerül rá a hokimaszk, és itt ölik meg először

    5: Egy hegyvidéki szanatóriumban játszódó történet, a 4. rész főszereplősrácával. Nah, ez a legjobban vitatott rész, bár kétség kívül ötletes. Az indok egyszerű: Nem is szerepel benne Jason.

    6: Itt támad fel először Jason, amikor belecsap egy villám a sírjába. Szvsz ez a legjobb rész, ekkora lesz élőhalott, és kb 10x olyan erős mint egy átlag ember. Plusz halhatatlan is.

    7: Itt vmi médium csaj harcol vele

    8: Manhettenes rész, ami egy hajón játszódik

    9: Asszem már csak szellemként van jelen benne Jason

    10: Jason X:)
  • wesker24
    #55
    irtam privit engem érdekelnének a Jason részek !!!
  • adam first
    #54
    Hy!"Most azon gondolkozom, hogy melyik a legjobb Péntek 13 film, persze a Freddy vs Jason kivételével."Nekem megvan az összes Jason rész(1-9+Jason X) és azt kell hogy mondjam a 3-ik rész a legjobb.Az első három része(Péntek13,Péntek13 2rész a mészárlás folytatódik,Péntek 13 3rész Véres kirándulás).Szerintem ezek a legjobb részek és ezekből is az 1 és a 3-ik része a legjobb,legfélelmetesebb,legakciódúsabb.(Bár félelemetesenek ma már nem mondható,inkább ijesztő mint sem félelemetes).Jók a Jason filmek de a Rémálom az elm utcábant valahogy jobban komálom,ott is az első három rész a legjobb de ha ijesztő rémálmot akarok nézni, akkor az első két részre szavazok.A Halloweent sajnos még nem láttam ott állítólag az első két rész a legjobb,de amint lesz időm azt is bepótolom.
  • wesker24
    #53
    nem tudja valaki hol lehet leszedni a Péntek 13 sorozat 1-8 részét ????
  • Harly18
    #52
    Én most láttam a Péntek 13: Vérfürdő az intézetben cimű részt, azt hiszem a 2. vagy 3. rész...........Az elsőt sajnos nem láttam, de biztos jobb ennél......Csak hentelés-hentelés, amit szeretek néhanapján, de valahogy nagyon kiszámitható volt az egész, kicsit unalmas is.......:(
  • reanimator
    #51
    décé-torrent-emule-kazaa Mindenhol megtalálod mert elég népszerű sorozata a világnak.
  • filamester
    #50
    és van aki ad érte annyit?
    inkább valahonnan le kéne tölteni!
    tudtok valami jó címet?
  • mochee
    #49
    Azta! Nem kevés a lóvé! Ha mindent adnak bele akkor darabja kicsit kevesebb mint 5000 pénz. Most már "csak" 54000.
  • Voltan
    #48
    Basszus, azt hittem, elírás történt, de tényleg 55 rongy. Hát hülyék ezek, basszus????
  • atty666
    #47
    Én találtam www.filmzona.hu de a 9. rész a jason x a 10. meg a freddy vs jason ja és 56080 ft ba kerül!!!
    én már megrendeltem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ugot2know
    #46
    Leszólok Freddynek a kazánházba!
  • Killgore
    #45
    huhh, ma péntek 13 van...:D
  • vyland
    #44
    Hát egy-két próbát megér...talán igazad lesz.
  • Waterhorse
    #43
    Antikvárium. Meglepő dolgokat találhat ott az ember
  • vyland
    #42
    Hát akkor úgy tűnik én ezt már nem fogom tudni beszerezni. Kár, mert nagyon szeretem ezt a saga-t. Azért köszi, hogy utánanéztél.
  • vyland
    #41
    Mázlista...:)
  • Ramza
    #40
    Na, Simon Hawke - Péntek 13 I-II-III, kiadó nincs (nem vicc!!! Részt vett a kiadásban a Maecenas, de enm az övék), és a legmeglepőbb: 1991. Te jó isten, 14 év már nyolcnak tűnik :(
    Öregszem.
  • Ramza
    #39
    Mindjárt megkeresem.
  • winnie
    #38
    nekem megvan a könyv, de emlékeim szerint egy részt tartalmaz.
  • Ramza
    #37
    Emlékeim szerint kb. 8-10 éve jelent meg a könyv (egyben az első 3 rész!), maximum antikváriumban.
  • vyland
    #36
    Ezeket a könyveket be lehet szerezni Mo-n vagy marad a net?
    Nagyon szerettem-szeretem a Péntek 13 sorozatot, az a hang ami akkor hallatszik amikor Jason jön az valami iszonyat szuper.
    Most állítólag össze akarnak hozni egy Freddy-Jason-Ash hármas csatát. Az nagyon durva lenne.
  • winnie
    #35
    a könyv a filmek alapján készült, nem mérvadó.
  • mochee
    #34
    Most szedtem le a Halloween 20 évvel későbbet, és meg akarom szerezni a többi részt, elvileg ebből is volt egy rakat. Valaki tudja hol lehet ezeket begyűjteni, akkor ossza meg. Ja, meg hasonló a Dzsézönhöz, úgyhogy meg kell nézni.
  • antiflag
    #33
    bazeg ez a Jason téma nagyon durva, szerintem rohadt jó karakter, bár tény hogy elég nagy összevisszaság van a részek között...
  • Apus
    #32
    Ohh én olvastam az elsö 3 részt könyvben. Jason valami torzszülött kölyök volt, az anyja meg szakács a Kristálytavi táborban. No a felügyelök elmentek töcskölni, meg énekelni a tábortüzhöz, Jason meg bumm +fulladt. Ez 57-ben történt. Ott henyélt a tó fenekén 1pár hónapig, aztán kimászott, a teste lassan regenerálódott. Következö évben az anyuci kibelez 2 felügyelöt, Jason ezt látja is, csak fél a muti haragjátol. Aztán jön a film elsö része ami valahogy a 70-es években jáccodik, talán a 80-as elején. Muter megint vissza, öl, megölik stb. Jason elviszi a fejét, ez benne van a 2-ben is. Ezután már Jason gyilkolászik. Ja és nem zombi, hanem egyszerü 'mber csak a szervezete folyton regenerálja magát. Ezért nem fulladt meg anno.
  • Voltan
    #31
    Azóta is átkozom magam, hogy nem vettem fel őket. Bár végül is elég lenne egyet, hiszen mindegyikben ugyanaz történik...
  • Ramza
    #30
    Magyarországon csak azt adták ki, illetve tavaly év végén az első részt is.
    Azt hiszem, hogy 2-8-ig van egy kiadó kezében az anyag, a többi másé (ezért játszották a tv2-n annak idejénb mindig csak ezt a 7 részt)
  • repro
    #29
    P13-at kiadták dvd gyűjteményben 1-10ig? én csak 2-6os gyűjteményt találtam
  • Loál János #28
    htx :D
  • Ramza
    #27
    Jó gyorsan ideértem :D
  • Ramza
    #26
    Pázeee :DDDD
    Amúgy a "mi valójában Jason" kérdésre nagyon egyszerű a válasz: az, aminek az éppen aktuális rendező megálmodta. Merthogy részről részre más... A természetfeletti vonulatot is az ötödik rész táján kezdték csak el pedzegetni, az elpusztíthatatlan lény pedig a hetedikben és kilencedikben jött elő igazán.
    Az a legjobb, hogy többször is meghalt úgy, hogy a következő rész elején vidáman futkorászott megint - mindezt magyarázat nélkül :D (a nyolcadik rész végén Manhattanben kisgyerekké változva meghal, majd a következő elején megint fickós :) - de ugyanez a kilencedik-tizedik fordulóján is a helyzet, előbbi végén Freddy segítségével lehúzzák a mélybe - mindez egy évtizeddela Freddy vs. Jason előtt! - a tizedik részben mégis él.
  • Loál János #25
    Nyílvánosságra hozták, hogy a Jason sorozat megtörtént eseményeken alpul.

    Bizonyíték erejű fénykép: