16
  • Cat #16
    ez már rég müködik
    nézd meg az infosyncworld hireit:

    http://www.infosyncworld.com/news/n/4849.html
    http://www.infosyncworld.com/news/n/4848.html

    mobile, multimedia, web stb. szavak
  • Manoi
    #14
    Kicsit túl van parázva ez az egész hír!
    Nem értem még mindig, hogy miért kell a reklámokat úgy felfogni, hogy az már egyből az antikrisztus! Szerintem nem fogja minden oldal bevezetni.
    Hogyha meg reklámmentes oldalt akarsz nézegetni, akkor fizess elő a használatáért!
  • Rosco
    #12
    Inkább egy ilyen reklámforma, mint a bannerek! A bannerhirdetések révén rengeteg "pióca" lebzsel a piacon (lásd: kreatív-, média-, és reklámügynökségek), akik rengeteg zsét akasztanak le a semmiért, a "buta multi" marketing boss meg örül, ha az orra alá dugják az eredményt a 0,5%-os kiváló átkattintásokról.
    Azonkívül meg, akinek nem tetszik, nem nézi meg. A banner sokkal inkább kéretlen reklám, hiszen ha tetszik, ha nem, ott van az oldalon. Ez meg csak akkor fog megjelenni, ha ráállsz az egérrel.
  • Manoi
    #11
    Nem igazán értem miért kell ennyire kiakadni!
    Mindig volt és lesz reklám! Ebből élnek az oldalak... Ha minőségi tartalamt akasz olvasni, akkor viseld el, hogy az arcodba vágnak egy PH értéket... És azt hiszem hangsúlyozni kell, hogy csak azon az oldalon lesz ilyen hirdetés, ahol bevezetik! (Pl index, origo biztos)

    Ha valaki nem szereti a reklámokat, akkor irány Tibet... :)
  • shim
    #7
    engem már egy szimpla link is idegel nemhogy dupla zöld xarok :((
  • htmm
    #6
    H be is vezetik, remelem, a mozillanak lesz ezt irto funkcioja egeszen hamar...
  • gz8
    #5
    Akkor nézz nyugodtan reklámokat! (A H.ineken mennyit fizetett neked ezért? )

    Lesz*rom, hogy miről vartyognak a tévében (már egy éve nincs is tévém se), engem a kíváncsiság, a megismerés utáni vágy hajt. Ha jó söt akarsz inni, vegyél Leffét vagy Hoegardent.

    Nagyon kár, hogy a belga sörökből csupán 3-4 félét lehet ebben az országban kapni
  • Mighty
    #4
    Reklamra szukseg van, mert ha nem lenne, nagyon sok termeket nem ismernel. Az, hogy milyen modon talaljak, mar mas kerdes.
    Vegyunk egy peldat: en sok evig csak 1-2 fajta sort ittam. Meglattam a Heineken (egyebkent tok jo) reklamjat, es megkostoltam. Izlett. Azota ez a marka is teriteken van nalam sor ugyileg.
  • TeszteloPontHu
    #3
    A Google-nak csak a kattintások után kell fizetni, tehát ha sok pénzt hozott nekik, az azt is jelenti, hogy sokan kattintottak rá.
  • [HUN]PAStheLoD
    #2
    Vibrant media .. mennyenek vegyenek 1 vibrátort és reklámozzák azt .. utálom a reklámokat..