60
  • Kryon
    #60
    Hát (épp e miatt) én se gondoltam komolyan,csak jól hangzott.......Remélem rájönnek mi okozza.
  • Tetsuo
    #59
    Az élőlények által keltett elektromágneses tér -feltéve ha nem elektromos rájáról van szó- olyan csekély, h a környezet egyéb elektromágneses sugárzásaitól mérni sem lehet, hacsak nem közvetlen elektródákkal a testben.
    A hősugárzás is elektromágneses hullámok, de gondolom nem erre a tartományra gondoltál.
  • FtranX
    #58
    Hát ez tényleg eléggé Egely jellegű magyarázat. :)

    Remélem találnak értelmes magyarázatot a jelenségre. Kíváncsi vagyok...
  • Kryon
    #57
    Ez elég Egely jellegű magyarázat,de....a biológiai sejtfolyamatoknál általában ionok mozognak,és elektromágneses teret keltenek,mely indukcióval vissza is hathat,ezen változó EM tér jelen van minden élőben és körülötte nevezzük akárminek is,ha a faluban erős EM ingadozás volt/van akkor ez esetleg megzavarhatta ezt a teret,akár pozitív visszacsatolás is kialakulhatott ennek következtében.......és kész a baj...,(Amúgy én is a gáz és a gömbvillám között vacilálok),amúgy a témába belefér,hogy hülyeséget írjak,mivel ez a jelenség a tudomány előtt máig talány....
  • FtranX
    #56
    Renderelési hibák a Mátrixban!! (a la animatrix()
  • [HUN]PAStheLoD
    #54
    hát erről az aktív okosításról lemaradtam de nem sírok (erős vagyok kibírom)
  • Mice
    #50
    hát nekem nem hiányzik, viszont ha kell így is kinézhetsz Alaszkába :) tök aranyos farkasvonyításos reggelekre kellni/aludni
  • Mice
    #49
    mondjuk a DAT-ban (már amennyit én az előzeteséből láttam), abban pont azzal startolt az anim, hogy Mexico has closed it's border lines vagy mi a szösz, tehát nem bizti, hogy annyira várnak minket :(
  • sniper
    #48
    Jo lenne, mar faszom kivan az 50 fokos nyarakkal.
  • sniper
    #47
    "emberek hamvadnak el szempillantás alatt, mégpedig úgy, hogy a közelükben lévő - és gyakran gyúlékony - tárgyaknak semmi baja nem esik."
    Persze, ez a desintegration nevu 6. szintu wizard spell. :D

    Legalabb a csokak elmondhatjak hogy veluk van az Ero". :)
  • sniper
    #46
    Gondolom a faluban mindenki "vallalkozo" es senki nem tud arrol hogy lenne ellensege. :DD
  • Cat #45
    ja, én is láttam, pénteken este volt aktívban
  • Cat #44
    az, hogy mobiltelefon önmagától megcsörgéséhez, vagy az autók központi zárjának bekapcsolodásához biztosan semmi köze
  • kukacos
    #43
    Mi a baj ezzel a magyarázattal? Most hallom először, de amikor először olvastam erről a faluról, én is ilyen gázokra gondoltam.
  • Sephi
    #35
    Ehh
    :))))
  • bandia
    #34
    Jégkorszak:) Hát igen, ha így megy tovább előbb utóbb az lesz. DE azért nem Day After Tomorrow szintű! Nem megy az két nap alatt...A föld történelme során a jégsapka hol visszahúzódott hol kiterjedtebbé vált...Attól még nem fog kihalni az emberiség, mert fák akkor is voltak, olaj akkor is volt, na meg atom is van, lesz, és volt, úgyhogy meleg az lesz...Max kis Szibéria feeling:) Vagy megyünk délre most már nem nyaralni, hanem telelni:D
  • JZO
    #33
    szegények, tutira lenne elég bajuk, most még ez is....
  • rolika
    #32
    az első kép akár valamelyik silent hill-ből is lehetne :)
  • insp
    #30
    A sátán nem lehet, a Messiah-ban egyszer már hidegre tettem. :P
  • [HUN]PAStheLoD
    #29
    wáó ... ez teccik :DD

    de amelyik falunak ilyen neve van az meg is érdemli :)) Mért nem valami 1xűbb .. pl. hatvan :D
  • Krinyo
    #27
    Akkor te vagy az aki azt hiszi a Föld lapos..ilyen gondolkodással még mindig ott tartanánk.
    Mindenre nyitottnak kell lenni
  • ollie
    #26
    kiráj™
  • csatarij
    #19
    Most már van egy téma a legújabb X-akták rész tartalmájának. :)
  • Cat #12
    gömbvillám nem lehet:

    "Szerdán több tucat szemtanúja volt annak, hogy az egyik lezárt épület előtt parkoló hat gépkocsi elektronikus zárberendezése egyszerre működésbe jött. Nem sokkal később a falusiak mobiltelefonjai, amelyeket a vizsgálathoz átadtak a csendőrségnek, megszólaltak: ez annál is érthetetlenebb volt, mivel elemeik már lemerültek. Mi több, az egyik maroktelefon kijelzőjén különös ábrák tűntek fel."
  • Inquisitor
    #10
    "És a Zóna egyre csak nőt ..."
    Már csak pár spontán tér-idő, vagy gravitációs anomália kell aztán küldhetik a Stalkereket, már ha lesz olyan hülye aki odamegy ;)

    Nem ez az a felu, amiről pár hete azt írták, hogy az elektromos berendezések ki-be kapcsolodnak maguktól, telefonok megcsörrenek, és spontán tűzek ütnek ki? Mert ha igen, és már itt tart a dolog, akkor mi lesz 2 hónap múlva? :D
  • Cobra.
    #9
    Én az 1. és 2. együttes jelenlétére gondolok. Ez a legelfogadhatóbb magyarázat, bár ezt valószínűleg már kijelezték volna a mérőkészülékek.
  • TheZsenyka
    #8
    Szerintem is házilag gyártott cumóval szemétkednek.
  • asysoft
    #6
    Na ez érdekes
  • _Vegeta_
    #5
    X-aktak? azt szeretem ;D
  • Cat #4
    "A települést lezárták az újságírók és a kíváncsiskodók elől, jelenleg az elektromágneses sugárzást mérik, a lakosok szerint azonban a közeli vasútvonalnál lehet valami gond. A lakásokban ugyanis a vonatok érkezése előtt és után üt ki a tűz. Mindenesetre azt nem szabad elfelejteni, hogy a település neve, Caronia, amely az alvilági révész Kharón nevéből ered."

    Ahány ujság annyi magyarázat bazze :D
  • Cat #3
    "Canneto titka ismét az olasz sajtó találgatásainak középpontjába került. A torinói La Stampa legutóbb hat lehetséges okot említett: az egyik nem más, mint "az ördög praktikája", további lehetséges magyarázatként említi a lap egy közelebbről meg nem határozott "természetfölötti jelenség" esetét. Valószínűbbnek tűnik az a feltevés, hogy a tartományban működő katonai radarállomás kisugárzása okozhatja a furcsaságokat.

    A falusiak, akik még mindig nem térhettek vissza otthonaikba, kezdenek türelmetlenkedni, de Enza Napoli államügyész leszögezte: "A házak lezárása az épületek és a bennük lévő javak biztonságát szolgálja". Hozzáfűzte, hogy mindamellett semmi sem utal esetleges bűnös akcióra. "
  • nenad
    #1
    erdekes.