150
Freddy Kruger a gyerekgyilkos
  • jordan2322
    #70
    sziasztok
    nekem meg van szinkronban az 1,2,3,4,7
  • winnie
    #69
    á, vazz, itthon sosem fog megjelenni...

    vagy majd úgy, mint péntek 13- 9 részét kínálja valamelyik magyar olda (akció, csak 45ezer forint! lol. amerikában 10ezer sincs...
  • Marko001
    #68
    Ha már megvenném eredetiben, akkor hadd ne kelljen ráműtenem semmit! :))
  • winnie
    #67
    ha kell ráműtöd a magyar feliratot - de a freddy angolul az igazi:)
  • Voltan
    #66
    Nincs magyar felirat, nem lehet itt kapni. Megrendelheted a neten.
  • Marko001
    #65
    Van rajta magyar felirat? És hol lehet megvenni?
  • winnie
    #64


    rajongóknek nem szabad kihagyniuk a 8 dvd-s kollekciót kemény (55-60 dolcsiért, vagyis 11ezer forintért. kíváncsi vagyok, hogy itthon mennyi lenne...
  • Daniel19
    #63
    Szia!

    Én tegnap néztem meg a 4. részt, az az Álommester címet viseli. Ma nézem meg az ötödiket. Viszont a harmadik rész vége hiányzott. El tudnád nekem mesélni, hogy hogyan temették el Freddy-t? Épp ott szakad meg a filmem, amikor csontváz formában életre kel. Mi történt ezután?
  • Waterhorse
    #62
    Hello!:)

    Most néztem megy az Álomgyermek alcímű részt éppen tegnap. Nem tudom pontosan ez a 4. vagy 5. rész, de ez egyik legjobb, fantáziáját tekintve. Kicsit talán már morbid is amikor miszlikbe aprítja a képregényes, srácot ill. amikor degeszre tömi a csajt, meg hát a motoros jelenet. Azt ezt követő részek is megvannak, de azokat már nagyon régen láttam, majd igyekszem bepótolni. Személyes kedvencem még akkor is a Freddy vs. Jason, amit ha5x nem akkor 1x sem néztem meg.
  • Daniel19
    #61
    Sziasztok!!

    Beszélgessünk még erről a témáról! Most találtam rá erre a topicra. Pont most nézem egymás után a részeket.

    Írjatok!
  • Mr Manson
    #60
    Elég szomorú!
  • CalebJoe
    #59
    Nem tudom, de szerintem nem adták ki legfejjeb monoban vagy sztereóban. Sok régi filmet basznak felújítani hangilag.
  • Mr Manson
    #58
    Igy nekem is megvan!
    De nem készült belőle van "ujkori" verzió?
    Gondolok itt 5.1-re vagy ilyesmi, ill. magyar szinkron!
  • CalebJoe
    #57
    Nekem megvan mind a 7 rész feliratosan Dvd-rip Dvix mindegyik 1CD-s.
  • Mr Manson
    #56
    Megvan valakinek DVDn vagy AC3-s hangal?
  • Waterhorse
    #55
    Asszem a 3. és a 4. része pedig fönn van a hlc ftp-jén.
  • _Vegeta_
    #54
    Jo akko azt kollene mondani h emule vagy edonkey.. csak aze kerdeztem mert en ftp-t kerdeztem, es rogton arra gondoltam h az ed2k is egy ftp. :)
  • winnie
    #53
    ?? arra célzott, hogy edonkey-val tölthetőek a részek (meg dc-vel, meg torrenttel)
  • Matthewpamer
    #52
    ebből hogy ed2k most sokat értünk.konkrét cím vagy valami?
  • OptimusPrime
    #51
    eDonkey2000, ha úgy jobban tetszik... Esetleg eMule-on még érdemes szétnézni.

    Üdv!
  • _Vegeta_
    #50
    ed2k ?
  • Evil
    #49
    Ftp t nemtok de az ed2k n fentvan az osszes.En innen szedtem le oket.
  • _Vegeta_
    #48
    a Suprnovarol letoltheto az osszes resz, de nemtudtok egy ftp-t ahol fonnvan ? /a torrenteket mar nembirom leszedni/ :)
  • Waterhorse
    #47
    nem az a lényeg!:)

    1. Benne volt már ebben a topicban?
    2. akár régi akár nem, én még nem hallottam és érdeklődve olvastam végig a dolgot.:)
  • winnie
    #46
    régi hír
  • Loál János #45
    Hátőőő... Érdekes! :O)))
  • Voltan
    #44
    Ez LOL...
  • Matthewpamer
    #43
    Robert Englund visszatér az Elm utcába! A legendás horror-színész, aki immáron 8 horrorfilmben alakította sokunk kedvenc gonoszát, Freddy Kruger-t, hamarosan a tévénézőkre hozza majd a frászt. Sajnos (szerencsére?) nem az Elm-filmek folytatásáról, hanem annak valóságshow-verziójáról van szó.

    Robert Englund csak mint műsorvezető vesz részt a Nightmare on Elm Street - Real Nightmares névre hallgató projektben, melyben a bátor jelentkezők szembesülnek majd legijesztőbb rémálmaikkal. A horrorjelenetek hitelességén az Oscar-díjas Peter Kuran (Star Wars, Men in Black) fog dolgozni.

    Az 55 éves Robert Englund természetesen színészként továbbja is ontja a horrorfilmeket, legközelebb a 2001 Maniacs-ban láthatjuk majd.
  • Waterhorse
    #42
    Jó úgy értem középiskolásokat olyan 16-20 között, pontosabb adatot tényleg nem tudok:))

    Ahogy a fórumozók nagy része is ebbe a korosztályba tartozik...hmm...így már komolyan elgondolkoznék akarok-e ma éjjel aludni:))
  • Voltan
    #41
    gyakorlatilaG
  • Voltan
    #40
    Jason gyakorlatilak felszecskáz mindenkit, ill. bárkit, aki elébe kerül...
  • Matthewpamer
    #39
    tini is gyerek :D
  • Waterhorse
    #38
    Jasonra nem jellemző, hogy gyerekeket gyilkolt volna. Tini skacokat ölt halomba akik brahiból, a kristály tóhoz mentek piknikelni:))) Amúgy imádom Freddy-t is Jasont is, meg Chukky-t és a hasonló horrorfilmeket.
    Freddy sem igazán ölt gyerekeket, csak még életében, aztán megégve már ö is a tiniket riogatta.
  • Adam5
    #37
    1épként Jason is csak gyerekeket gyilkolt? (bocsi a hülye kérdést de nem láttam se freddy se jason filmet csak freddynek tudom naggyából a történetét)
  • Matthewpamer
    #36
    ok
  • Loál János #35
    Egy DC-HUB. Tessék használni!
  • Matthewpamer
    #34
    hm?
  • Matthewpamer
    #33
    az mi?
  • Jano
    #32
    AsGard-on minden rész elérhető.
  • Matthewpamer
    #31
    nem lesz szerintetek folytatás?