150
Freddy Kruger a gyerekgyilkos
  • Daniel19
    #150
    Sziasztok!

    Aki kedvet kap egy kis Halloweenes ijesztgetéshez, annak ajánlom ezt:

    Katt ide!
  • Daniel19
    #149
    Ezt nézzétek milyen jól néz ki!

    Katt ide!

    Farsangra meg Halloween-re nem lenne rossz! :D
  • IXEMGabeo
    #148
    és erről jutott eszembe Johnny Depp szerepelt az 1. részben millyen fiatal volt már xD
  • IXEMGabeo
    #147
    mekkora filmsorozat volt, 80-as évek egyik legnagyobb horrorja...mármint én csak 1-6-ig láttam és gyakorlatilag talán 3. részen kívűl mind egész jó volt (3. rész nagy baromság volt)...utolsó kettő részben az tetszett, hogy bemutatták Freddy korábbi életét..7. rész nem tudom milyen, Freddy feltámadása gondolom azaz, azt nem láttam. Freddy vs Jason megvan DVD-n azt se néztem még meg, de állítólag brutál...

    egyébként készült egyáltalán olyan remake ezeknél a horroroknál ami tetszett nektek? pl Halloween, Péntek 13, vagy az új Freddy?
  • limperatore
    #146
    nekem a legnagyobb kedvencem volt az elm utca
    most néztem meg a 2010es verziót, kicsit más mint a többi, de nekem bejött
    2012re lesz kész a 2. rész
  • Voltan
    #145
    Pokoli rossz film...sajnos. Ennyire elbaszni valamit, az már művészet...
  • zoliii
    #144
    én is láttam már a filmet, sajnos. Bár én nem moziban, de még így sem nyerte el a tetszésemet. Van benne 1-2 jó rész de semmi több.
  • Voltan
    #143
    Hmm. Topic up.
    Látta valaki a remake-et? Vélemények?
    Nekem is megvan a magamé, hú, de mennyire megvan.... De előbb írjanak ide kicsit a többi Freddy fanok!

    Lets start the flame! (Ez itt még stílszerű is :D)
  • xBalázsx
    #142
    http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&videoid=63620005
  • Seth
    #141
    Majd vmi kámeó erejéig biztos feltűnik, de Freddy most a Watchman-es Rorsach-ot játszó Jackie Earle Haley lesz,
  • artschi
    #140
    nem látom a szereplők között Robert Englund-ot...
  • winnie
    #139
    új sztori régi alappal. végre valami normális tinihorror.
  • artschiatwork
    #138
    remake vagy full új sztori?
  • D4nY
    #137
    jön az új 2010-ben :)

  • dsfan
    #136
    ja és szinkronos
  • dsfan
    #135
    ezen az oldalon fenn van 1-5 (4. nincs ott :( ): btwteam.hu ha valaki megmondaná hol lehet letölteni a 4.,6.,7. részt megköszönném, mellesleg én úgy tudom a 7. rész címe az új rémálom
  • Jano
    #134
    Remek. :-|
  • limperatore
    #133
    nah lesz remake
  • dallaskapitany
    #132
    AZ rtl klubról vetted fel őket?
  • saw123
    #131
    nékem megvan csak videókazin azabaj
  • kutyakula
    #130
    nincs meg valakinek mind a 7-rész?
  • belapeter
    #129
    én mind a hatot!!!!!!!4
  • Sciga
    #128
    Hello!
    Nekem megvan mind a 7 rész dvd-n 5.1-es angol és 2.0 as magyar hanggal.
    Akit érdekel az írjon a [email protected] mail címre és megadom honnan töltöttem le.
  • dallaskapitany
    #127
    Igen pont a videós szinkron kellene,csak azt nem tudom,hogy honnan lehetne előásni. Valamikor még a VICO adta ki vhs-en.
  • kenderzen
    #126
    akkor sztem ezt csak video szinkronnal tudod megszerezni sajna , esetleg valami könyvtár videotékájában megtalálod .
  • dallaskapitany
    #125
    Egyébként nagyon szépen köszönöm a segítségedet!
  • dallaskapitany
    #124
    Ez sajnos az új szinkron,már egyszer letöltöttem ezt a pretorians rippet és sajnos az új szinkron van rajta.
  • kenderzen
    #123
    f1
    f2

    csak azt nem tudom hogy ez az elsö szinkronnal van-e,azért linkeltem a sample-ket ,de 1ikben sem látszik kruger
  • kenderzen
    #122
    hhali , én tudok neked segiteni abban hogy hol keresd .
  • dallaskapitany
    #121
    Keresem az első két Rémálom filmet eredeti szinkronnal (Robert Englund magyar hangja Dózsa László), bármilyen formátumban. Természetesen kifizetem. Minden segítséget köszönök!
  • Gid
    #120
    Attól hogy 18 a korhatár, simán megvágják. Nevesebb filmeket is nyugodtans zabdalnak scak azért hogy pár perccel rövidebb legyen, nem egy példa van rá.
  • CsepeLee fiú #119
    Nem értem, hogy az RTL-esek miért vágtak volna bele, ha eleve 18-as korhatárt kapott. Én nem láttam semmi vágásra utaló jelet. Az utolsó film eleve úgy gagyi, ahogy van. Az 1., a 3., és a 4. a jó. Az 5. túl pszichés, és ott egyáltalán nem úgy viselkedik a főszereplő csajszi, mint a 4.-ben.
  • ryhdeksan
    #118
    Az utolsó rémálom ez az utsó címe
  • orpheusmaster
    #117
    az email címből kimaradt véletlen a .hu,de szemfülesebbek talán ki is találták,hogy ez így hangzik helyesen: [email protected] :)
    de működik még az [email protected] cím is...
    Kizárólag cserealap érdekel,nem meggazdagodni szeretnék a filmeken,ha valakinek nincs horrorfilmje cserébe,az se annyira nagy baj,megoldjuk...
  • orpheusmaster
    #116
    Ez engem is idegesített,hogy az RTL-klub kivágott egy csomó jelenetet a Rémálomból,mire megcsináltam a saját verzióimat.Magyarul a vágatlan angol nyelvű filmekre rávágtam a magyar rtl-klubos hangot,a hiányzó jeleneteket meg kipótoltam a saját hangjával.Rengeteg munka volt vele,de nem is lett rossz... Akit érdekel, orpheusmaster@t-online címen érdeklődhet.Cserébe egyéb horrorfilmek érdekelnének...
  • feher80527
    #115
    Úgy emlékszem, az utolsó rész címe ez: Wes Craven legújabb rémálma!
  • Magoo
    #114
    Az utolsó rész nem az amelyik Wes Craven is szerpel? Tudjátok az amikor a filmszereplő csajszinál valóban megjelenik Freddy...és a Freddy-t játszó színész is játszik benne és festeget meg minden :)
  • Dexantreal
    #113
    Mármint ez: Fredy Kruger halála, de persze tévedhetek.
  • Dexantreal
    #112
    Nem, nem. Emlékszem, hogy ez volt kiírva. Legalábbis, ha jól emlékszem
  • Kmarha
    #111
    szerintem meg: Az utolsó rémálom.. vagy utolsó kísértés. Figyelj, net mindenre jó, te is meg tudod keresni!