145
csak fanoknak
  • s0n1c
    #105
    lol, kurva nagy nem láttam még :D
  • Hajnalcat
    #104
    Azért ez gondolom láttátok? :DD

    Demondjuk igazuk is van. Ha plébekelni lehet csak adott helyen, mást nem engednek, akkor simán így kellene minden együttesnek csinálnia, irónikus módon.

    Koncerten meg, na igen, jobbak, de ezt az új albumot azért kíváncsi leszek hogy ügyeskedik el koncerten, mert sokkal nagyobb hangsúlyt kapnak a billentyűs hangszerek...addig léggitározni fog Matt?
  • s0n1c
    #103
    Ennyire azért nem rossz a helyzet szerintem, nekem pl. nagyon tetszik az album, nem annyira tökéletes, mint az origin, nem annyira átütő, mint a black holes, de rendben van. Fiatalos sosem volt a Muse, már csak azért sem, mert kell egy bizonyos érettségi szint is ehhez a zenéhez. És mielőtt nagyon lehúznánk őket, majd nézzük/hallgassuk meg a koncert felvételeket :) Mert a Muse számok koncerten ütnek igazán (élőben pláne :)), én pl. alig hallgatok lemezfelvételt tőlük, mert teljesen másképp hangzik.
  • Hajnalcat
    #102
    Jó az oldalad, legalább szereztem új információt a Paradise Lostról. Mostanában valahogy hanyagoltam őket....
  • symbol
    #101
    az a baj az albummal hogy fos, lapos nincsenek emlékezetes dolgok rajta.
    mondom én ezt aki 5-ból négy pontot szórt rá.

    nagyzenekari akármiket meg szép szomorú betéteket már mindenki tud csinálni és mennyi ilyen hallottunk már (főleg ez a baj az egész albummal, hogy ezt máshol már mind hallottuk valamilyen formában), az a gáz, hogy nem ezért szerettük a muse-t.

    mellesleg a 04-es track az valami überszar. az elejét kivéve...

    van rajta pár jó dal, de semmi emlékezetes sláger, hol van ez a 2003-as változatos, rock-os, pörgős, fiatalos, energikus albumához képest? ejh... megértek mindenkit aki lehúzza, sokkal többet tudnának...
  • Hajnalcat
    #100
    TÉK
  • Hajnalcat
    #99
    Akárhányszor hallgatom, semmi Depeche Mode-os részletet nem találok benne, pedig én szereteme a DM-et is. Még mindig valamilyen RnB-re hasonlít a legjobban. De lehet, hogy rossz a hallásom. :)
  • s0n1c
    #98
    03.Undisclosed Desires: ez szerintem erősen depeche mode-os :)
  • s0n1c
    #97
    "10.Exogenesis- Symphony, Pt. 2- Cross-Pollination és 11 - Exogenesis- Symphony, Pt. 3- Redemption: Őket nem nagyon szoktam hallgatni. Elmennek...olyan közömbösek."

    Jáááájjj, pedig Bellamy zsenialitása itt jön ki a legjobban :) Ez a két szám egyszerűen csak..., gyönyörű!
  • Hajnalcat
    #96
    letöltöttem.
  • zuzmoo
    #95
    neked megvan az album? /megvetted vagy letöltötted esetleg/
    vagy csak az mr2s verziót hallgatod?
    mert nekem nincs meg, csak az uprising. és olyan nincs h azt egyszerre csak egyszer hallgatom meg :D a többit sajnos még nemhallottam, youtubenak nem látom értelmét
  • Hajnalcat
    #94
    Egy kis új album elemzés, saját érzéseim a dalokkal kapcsolatban:
    Maga az album egyszerűen nagyszerű lett összességében.

    1.Uprising: Dinamikus, energikus. Ez az a dal, amit mindig többször is meghallgatok, ha mondjuk befejeztem az album hallgatását, mindig visszatérek rá. Annyira, de annyira lelki erőt ad nekem.

    2.Resistance:Eleje nagyon teszik zeneileg, az a földönkívülis hangzás....olyan megnyugtató, elvarázsoló..mindha a csillagok közt repülnék, szabadon. Maga a dallam később szintén dinamikussá, lelkesítővé vállik. És ismét visszatér ez a megnyugtató rész. A vége pedig...ohh!^^ Összességében kellemes nagyon, egyik kedvenc.

    03.Undisclosed Desires: Na, mikor ezt a számot előszőr hallottam, egyből valami RnB-s zene jutott eszembe. Olyan egyáltalán nem Muse-os. Inkább pop-osabb. Aztán később ez lett az a szám, amit mindig dúdolgatok magamban, dallamossága és jó üteme miatt. Szóval megtetszett, na. :)

    4.United States of Eurasia (+ Collateral Damage): Ehhez a számhoz csak annyit írok, hogy Queen, najó meg van benne egy kis keleties hangzás is középen. Amikor azt hallottam és közben néztem a videót, akkor népvándorlás jutott eszembe, ahogy a sok ember vándorol a sivatagban a tevék hátán ülve. Mennek új területet meghódítani. Na, meg a végén Chopin Nocturne Op.9 No.2 (Arthur Rubinstein). Ezt Tamástól tudtam meg, szóval őt kell dícsérni. És az a sok gyerekhang azt jelenti nekem, hogy a fiatalság békére tanítása fontos a jövőre nézve és a végén az elrepülő vadászgép hangaj, hogy véget ér a háború. Nem lesz soha többé. Jó is lenne...szóval összességében egy világbéke szám. Mégse csak annyit írtam, hogy Queen. :D

    05.Guiding Light: Jó kis lelkesítő zene ez is, bár annyira nem tetszik a dallama. Azért jó hallgatni, de nem kedvenc. Olyan, inkább közömbös féle.

    06.Unnatural Selection: Huh, az elején az a gitár rész, ááá, hatalmas! Jó kis táncolós, tombolós, seggrázós zene. Valamit énekel az óceánról, annyit értek...Végén gitárszóló hatalmas, kemény, headbangeres. (Y) Megőrülök ezért a számért, egyik kedvenc.

    07.MK Ultra:Erre a számra csak annyit, hogy beleszerettem. Nálam Ő a Nr. 1. Úgy tökéletes, ahogy van, fenomenális, csodaszép, hatalmas, megörjít, mit írjak még....

    08.Belong to You-Mon Cœur S'ouvre à ta Voix:Ez a szám úgy kaki, ahogy van. Nem is értem, hogy tudtak ennyire rossz dalt összehozni ez után a sok jó szám után. Nálam megy a levesbe, sőt, szerintem az összes eddigi Muse szám közül a legbénább.

    09.Exogenesis- Symphony, Pt. 1- Overture:Csodaszép, misztikus!^^
    Eleje elvarázsol. Olyan, mintha egy ködös erdőben lennék, ahol fenyőfák vannak és egyszercsak leszáll egy UFO hozzám, világítanak a fényei a félhomályban elvisznek a csillagok közé, repülünk a messzeségbe. 2. kedvenc MK Ultra után, najó, egyszerre 2. kedvenc ez a szám és a Resistance.

    10.Exogenesis- Symphony, Pt. 2- Cross-Pollination és 11 - Exogenesis- Symphony, Pt. 3- Redemption: Őket nem nagyon szoktam hallgatni. Elmennek...olyan közömbösek.
  • Hajnalcat
    #93
    Nicsak egy régi ismerős. :) Örülök, hogy Neked is megtetszett ez az együttes. Buddhizmusban vannak ám hasonló dolgok, mint amit a Muse képvisel.

    "Maga a buddha szó jelentése: felébredett, megvilágosodott, olyan lény, aki megszabadult az anyagi világ kötöttségeitől, és megvalósította a tökéletes, zavarodottságtól és szennyeződésektől mentes tudatosság állapotát."
  • Cserediák
    #92
    Háát ha kiviszel,mehetünk^^
  • zuzmoo
    #91
    énse :D azt tudom h hollandiában nemrég volt/lesz koncertjük :D de ez nem sokat segít
  • TommyC
    #90
    én nem tudom ):
  • Cserediák
    #89
    Megkérdezném újra,mert még mindig nem kaptam választ,hogy esetleg tudjátok-e ,hogy mikor szándékozik a csapat Mo-ra jönni?!:P...Köszi
  • Bebe555
    #88
    http://www.museresistance.com/

    Ajánlom figyelmetekbe, ha eddig esetleg nem találkoztatok volna vele. =)
  • zuzmoo
    #87
    igen a sunburn az elég színvonalas :D új albumról az uprising a kedvencem /sztem nem vagyok egyedül ezzel :D/
    néhány cím amit érdemes meghallgatnod:
    Showbiz, Uno, Darkshines, New born, Hysteria, Bliss, House of rising sun /feldolgozás de wááá nagyon ütős/, Butterflies and hurricanes, Stockholm syndrome, Assasin, Muscle museum, Endlessly
    ezek azok amiket így kiemelnék hirtelen :D
  • sz4bolcs
    #86
    Omg, tegnap mutatta meg haverom a Muse zenéjét, és nem tudok lekattanni róla.
    Ezt hallgatom egész nap, meg ezt..

    Amit az első videón csinál 3:00-tól az valami zseniális.
  • Hajnalcat
    #85
    Amúgy miért van Chris beöltözve ilyen furcsa figurába?

    link
  • Hajnalcat
    #84
    láv
  • Bebe555
    #83
    Imádom ma a rádiót! Ki se akarom kapcsolni. :D Tök jó ennyit hallani őket rádióból. :)
  • Hajnalcat
    #82
    itt meg lehet hallgatni az egész új lemezt

    Exkluzív Muse-albumpremier az MR2-Petőfi Rádió weboldalán és Muse-nap a rádióban. Ma.
    Igazi különlegességet nyújt át hallgatóinak ma az MR2-Petőfi Rádió. Hajnali egy órától, hazánkban egyedüliként, az MR2-Petőfi Rádió weboldalán, elejétől végéig meghallgatható a Muse új, világszerte nagy érdeklődéssel várt The Resistance című új nagylemeze, mely 11 számot, köztük egy háromtételes mini-szimfóniát tartalmaz. Mindezen túl a MR2-Petőfi Rádió ma egy teljes napot szentel a brit zenekarnak. A lemezhallgatáshoz tovább a cikkbe!
  • zuzmoo
    #81
    wááááá :D
    eza kedvenc számom az új albumról. nem mintha a többit hallottam volna mert sikerült megszerezni vhonnan, de aztán kiderült h az max vmi tribute-band volt, kicsit csalódtam, mikor meghallottam, h vhogy nem egyezik a dolog ... :D de aztán végighallgattam és kiderült h nemis olyan rossz. egyébként nekem gyanús, mert nagyon hasonlít
  • Hajnalcat
    #80
    The Making of Uprising(Join the Resistance Week 2)

    :DDD Azon a wc-s részen nagyot nevettem. Nem is gondolná az ember, hogy ilyen sokmindenből áll össsze, ilyen sokmindent kell külön-külön csinálni, hogy összeálljon egy egész. Koncerten olyan egésznek tűnnek a számok, csak jön egymás után, folyamatosan.
  • Hajnalcat
    #79
    Milyen új háttér van a muse.mu-n! :O
    Vajon miért van ez?
    link
  • Cserediák
    #78
    Mikor várható legközelebb egy magyarországi concert?Jó lenne egyet tombolni..
  • Hajnalcat
    #77
    Hátde a fiúk billiárdoznak egyet:
    (énisakarokmost)



  • Hajnalcat
    #76
    Pár kép, ami nekem megtetszett:



    Nagyon félek tőlük, de ugyanakkor szépnek is találom őket:










  • Hajnalcat
    #75
    Tudom, msn-eznél, én is szeretnék Veled, de most is csak kiugrottam a konyhába benézni ide. Mennem kell vissza....
  • TommyC
    #74
  • Hajnalcat
    #73
    Láttam. Aranyosak. :)
    Nekem is van ám sok macim:
  • TommyC
    #72
    Uprising borító



  • Hajnalcat
    #71
    Akkor jó, így már értem. :)
  • TommyC
    #70
    Nem így értettem a "Te"-t :)
    hanem, h Te, mint olvasó és értelmező vagy a fontos.

    úgy értem h pl van egy vers, vagy bármilyen mű, és nagyon könnyen megeshet, hogy a közönség másképp értelmezi a művet, mint ahogy a szerző kigondolta;
    és ez sztem nem baj, ezért írtam azt h az a fontos "amit Te gondolsz"..Te, mint a közönség tagja :)

    az illuminátusokról jó sok "hülyeség" van....

    igen, fekete időszak :/ de pont a tegnap vágták a fejemhez h nehéz kihúzni belőlem a dolgokat szvl így állj hozzám ha kérdezel :P
  • Hajnalcat
    #69
    Miért lett fekete a lógód? Rossz időszakod van, vagycsak egyszerűen ilyen tetszik most neked? Vagy nem akarsz beszélni róla?
  • Hajnalcat
    #68
    "de sokszor nem az a fontos, h ők mire gondoltak, hanem, h Te mit gondolsz..."

    Miért érdekel Téged, hogy én mire gondolok? Mindenkit mostanában ez érdekel...tudom, gondolatok fontos dolgok közé tartoznak az életben, az emberek nagytöbbsége még nem is tudja, mennyire fontosak és számomra az is fontos, hogy a gondolataim a sajátjaim legyenek és ne lássa más engedély nélkül, csak akkor ha én akarom. Az egy privát dolog.
  • Hajnalcat
    #67
    Jaj, ne haragudj, hogy most írok vissza, csak azt hittem, reagáltam a hozzászólásodra. Közben meg csak elolvastam.
    Mindig úgy csinálom, hogy előszőr mindenhol elolvasom a hozzászólásokat, aztán később reagálok rájuk egyenként. Szóval valószínűleg azért maradt ez el.
    Természetesen nagyon szépen köszönöm, hogy belinkeltél nekem egy ilyen interjút. Megpróbálkozom webfordítóval.
    A női kapcsolataik engem se érdekelnek, csak mivel az a hír kelt szárnyra, hogy a politikus lánya lehet, hugy tud valamit a világot irányító hátsó társaságokról (illuminátusok) apja révén, és így a Muse többi tagja is, ezért érdeklődtem.
  • TommyC
    #66
    azt olvasom h a Jessicával már nincs együtt xDD
    5 éves kapcsolat volt

    na már ezt is tudjuk :D

    és interjúilag ITT van egy

    :)