18069
11516154541516784228.jpg
  • IXEMGabeo
    #14180
    +1 üzleti szempontból nulla

    és így gyengülnek is
  • jAsOn VoOrHeEs
    #14179
    Én nem értem a Bilbao vezetőit. Még fél évig padoztatják, mintsem elengedték volna most akármilyen összegért. Nagyon kihúzhatta a gyufát Bielsánál.
  • [HUN]FaTaL
    #14178
    Mekkora barmok ezek a Bilbaonál :D
  • LasDen #14177
    főleg a milan nagy cigány ebben....:D

    am az az érdekes, hogy a Juve még fizetett is volna érte, hogyha most megy...de hülye bilbao nem engedte....:D
  • bakkerman
    #14176
    az olasz klubok nagyon értenek ezekhez a "kikukázós" bizniszekhez,rohadt nagy fogás!
  • Tyler1
    #14175
    Na, ez jó üzlet.
  • Voyager5
    #14174
    BREAKING: Fernando Llorente signs four-year deal with Juventus & will join them in the summer from Athletic Bilbao

    forrás
  • SLICK
    #14173
    Hát rosszat semmiképp nem kívánok neki. Meg az orosz bajnokság annyira azért még sem szar, de annyira azért mégsincs szem előtt.
    Nyárra azért mégis csak jobban bejelentkeztek volna érte. De mindegy, ők döntöttek, biztos volt más ésszerű magyarázata is annak hogy váltott és nem a pénz motiválta...
  • SLICK
    #14172
    egy magyar játékos eleve nem lehet meghatározó, arra se érdemesek, hogy felemlegessem még csak példának akármelyiket is. De ez az én saját véleményem.

    Egyébként ott van Hulk, mikor néztam a Zenit BL meccsét, egyszerűen a röhögtem kínomban, amiket csinált.
  • gabber_saviola
    #14171
    Az Orosz bajnokságnál ne a vízfejű Dzsudzsákot és annak karrierjét vegyétek alapul.
  • WuFraZselic
    #14170
    hát, de gondolom a Rennes is elakarta adni, amíg ekkora a hype, plusz ő is dobbantani akart...

    ha nem jön be neki, akkor azért, ha meg bejön, akkor azért jön majd vissza "Európába" 2 év múlva
  • SLICK
    #14169
    ráért volna menni nyáron is
  • WuFraZselic
    #14168
    a Kazan óriási előrelépés a Renneshez képest... 1 hét van az átigazolási szezonból, az Arsenal 2 éve akarja, miért nem léptek eddig?!
  • SLICK
    #14167
    a játékosnak nem kötelező aláírni...
  • SLICK
    #14166
    hát akkor FAIL :C
  • bakkerman
    #14165
    hát mondjuk igaz...na mind1 kiváncsi vagyok milyen lesz
  • WuFraZselic
    #14164
    keresheti bármelyik csapat, ha a Kazan tesz érte olyan ajánlatot, amit elfogad a Rennes...
  • arsnl
    #14163
    Rennes-nek csak Kazan, Zenit, QPR tett ajánlatot. ARsenal, Tottenham meg többi csapat max érdeklődött csak.
  • bakkerman
    #14162
    katt elment orvosira,azután kerül ki a kazan honlapjára is gondolom
  • Effe88
    #14161
    hol írták, hogy hivatalos???
  • LasDen #14160
    mi sokmindent nem tudunk...
    ki tett érte konkrét ajánlatot? kiért fogadták el? ki mennyi pézt ajánlott neki?
    nem biztos, hogy a kazal ajánlotta a legtöbb zsét...meg aztán lehet, hogy azért ment oda, mert tetszik neki az orosz tél :DD
  • bakkerman
    #14159
    de geci egy 22 éves,IGÉRETES játékosnak nem mind1,hogy évi 3 milliót visz haza,vagy 5-öt??? ennyi idősen nehogymár azt nézze,hogy hol keresheti a legtöbbet,inkább elmennék egy Arsenalba,ahol van esély egy szép karriert építeni,de nem,ő elmegy a Kazany-ba...még ha jól is játszik,nem hiszem hogy kifogja vásárolni akárki is 2-3 éven belül,annyi idő alatt meg beleszűrkül a bajnokságba
  • Tyler1
    #14158
    Csak pénz legyen dögivel, a többi nem fontos.
    Ááá mocskos világ ez, nem is nézek inkább focit

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ...a hétvégéig!
  • bakkerman
    #14157
    nincs semmi baj az orosz ligával,csak azt nem értem,hogyha kell a fél PL-nek,de a Realnál is szóbajött,akkor ő miért igazol el a világvégére? Ugyanúgy luxusban fog élni,meg ki lesz nyalva a segge,de szakmailag egy Arsenal-Tottenham kettős jobb lett volna...
  • LasDen #14156
    olyan elítélőek vagytok az orosz ligával szemben....:D
  • bakkerman
    #14155
    Bréking, hivatalos: a Rubin Kazanyban folytatja a Rennes 22 éves, francia válogatott belső középpályása, Yann M'Vila.

    career end,congratulations
  • IXEMGabeo
    #14154
    az egy jó focista az a Gouffran
  • Hunor88
    #14153
    Felipe Seymour
    Genoa --> Chievo
    Kölcsön

    Francesco Dettori
    Chievo --> Perugia
    Átigazolva

    Forrás
  • Zséé
    #14152
    Diego Lugano
    PSG -> Málaga CF (kölcsön)
  • jAsOn VoOrHeEs
    #14151
    Yoan Gouffran
    Bordeaux > Newcastle
    https://twitter.com/YGouffran

    "Tomorrow I'll be a Newcastle player and I'm proud. Thanks everyone. Kisses."
  • bakkerman
    #14150
    nekemis leesett utána ahogy írtam...:DDD
  • SLICK
    #14149
    :C
    Akkor most búúúúúúúúús Panda leszek.
  • Monoton
    #14148
    Vele a legfrissebb hír, hogy az oroszokhoz megy.
  • SLICK
    #14147
    csak M'Vilát ne vigyék el
  • Balázs 17
    #14146
    Cabaye, MBiwa, Ben Arfa, Obertan, Debuchy, Marveaux

    meg talán még Gouffran

    miafasz:D
  • LasDen #14145
    akkor a csapat motorja volt, hülyék lettek volna eladni...most meg már nem kell nekik....ennyi....
  • Mor3llo
    #14144
    hát nem egy bibsi az biztos :DD
  • Oziris666
    #14143
    Moratti üzleti érzéke:D

    Amikor 40ért akarta mindenki akkor nem adta:P
    Maiconnal meg Militoval dettó
  • vargalevi99
    #14142
    Remy tudtom szerint a QPR-ba ment...
  • LasDen #14141
    meghát Pardewnak is olyan franciás neve van....:D