18069
11516154541516784228.jpg
  • Zséé
    #15340
    Kevin-Prince Boateng
    Milan -> Schalke 04
    forrás
  • IXEMGabeo
    #15339
    na és akkor mi van

    mindent elért, amit akart már jól teszi, ha gyüjtöget...
  • Oziris666
    #15338
    Nálatok évente cserélődik a keret mostanában te zsoldos:P
  • Rockynhooo
    #15337
    Gyepes
    --> Vidi
    automatice válogatott
  • Monoton
    #15336
  • pinnacle
    #15335
  • limperatore
    #15334
    amikor a pénz nyer a szív felett
    zsoldos csapat zsoldos emberek
  • Krisz018
    #15333
    Eto'o hivatalos !

  • Tyler1
    #15332
    Eto'o Londonban

  • DasIsFuck
    #15331
    inkább jönne akkor már haza...
  • geo91
    #15330
    messinek egy serie b meccse sincs, na ehhez mit szólsz?
  • Tyler1
    #15329
    Wayne Rooney

    Man Utd -> Man Utd

    Azért köszöni szépen az érdeklődéseket :)
  • LasDen #15328
    az utolsó nap lesz bejelentve. figyeld meg :D
  • Monoton
    #15327
    Na akkor hamarosan Bale is hivatalos lehet.
  • arsnl
    #15326
    Erik Lamela
    Roma-> Tottenham (~30m font) -,-

    Adem Ljajic
    Fiorentina -> Roma (~15m euro)
  • bakkerman
    #15325
    azis igaz,de ahogyan belett "harangozva",hogy mekkora ász lehet majd,ahhoz képest semmit se tudott kihozni magából,vagy a menedzsere,fasz se tudja
  • Monoton
    #15324
    A legtöbb magyar játékos még ennyit sem tud
  • bakkerman
    #15323
    25 évesen fel tud mutatni 114 serie B meccset...elég karcsú
  • LasDen #15322
    Filkor Attila
    Milan---->>La Berrichonne de Chateauroux (kölcsön)
    forrás

    hát ő is már csak ilyen vándormadár lesz. gondolom még pár évet elfocizgat mindenfelé, közbe azért jó pénzeket is keres, aztán majd hazajön levezetni....
  • Monoton
    #15321
    Állítólag a papírok kész vannak, de aláírás még nincs.
  • limperatore
    #15320
    :DDDDDDDDDDDD
  • Barnabyka
    #15319
    Vagy Rooney öngóljával nyerne a Chelsea és a köv. fordulóban már Kékben játszana! :D
  • Tyler1
    #15318
    Ez esetben megbocsátanám az eligazolást :D
  • limperatore
    #15317
    rooney góljával nyerne az mu és köv fordulóban már chelseanél játszana :) érdekes lenne
  • Tyler1
    #15316
    Hát Rooney kezdő lesz a Chelsea ellen, ha már ennyire előrehaladott lenne a dolog, akkor kétlem, hogy engednék játszani hétfőn. Szerintem Mou csak pszichés nyomást akar gyakorolni a csapatra a derbi előtt. Én egyre inkább esélytelennek látom, hogy Rooney oda menne, de majd jövőhéten kiderül.
  • bakkerman
    #15315
    a Bale saganak már vége,nem? Lett kitéve egy kép,hogy már spanyolban van,és a jövőhéten bemutatják
  • bakkerman
    #15314
  • Monoton
    #15313
    Ez akkor lehet újabb fordulatot vesz a Bale sagaban :D
  • limperatore
    #15312
    euro nem font, sry
  • limperatore
    #15311
    ez gondolom a telegraph ugye?

    csak mert 1 órája jött a hír h josé elmondta link hogy rooneyert újabb ajánlatot tesznek 40m font amit már elfog fogadni az mu is valszeg, így etoo remélhetőleg jön vissza hozzánk ;>
  • Tyler1
    #15310
    Willian közben már hivatalos.

    chelseafc.com
  • Tyler1
    #15309
    Samuel Eto’o is now set to wear the Blue jersey as Chelsea have agreed a deal to sign him as part of the negotiations to acquire Willian for £30 million from Anzhi Makhachkala.

    Ehh :D
  • SLICK
    #15308
    a magyar foci akkora okádék, hogy pazarlás lenne rá bármiféle cikk is...
  • szucsy89
    #15307
    régen a sztársport volt a nagy királyság, általános suliban vettük mindig :D:D
  • bakkerman
    #15306
    pedig annyira egyszerűen fennt lehetne tartani egy színvonalas fociportált...lenne a nyitólapon 6 nagyobb szekció,az öt nagy bajnoksággal plusz a magyar,azonos kiemelést kapna mind,mindegyik részlegnek meglenne a maga írója,valaki csak az angollal foglalkozik,a másik csak a spanyollal stb stb...és akkor még lennének rovatok az egyéb országok labdarugásáról,naprakész infókkal,esetleg még másodosztályokról is némi infó. Mindezt politikától mentesen,színvonalasan,részrehajlás nélkül...szép álom :D
  • bakkerman
    #15305
    én meg már nem is olvasok abszolút semmilyen újságot,régen mindig vettem a képessportot,de mostmár abban is csak annyit látsz,hogy moslékabbnál moslékabb kamu interjúk totál félrefordítva,angol foci/barca/real imádat,semmitmondó cikkek...poszterekért szoktam megvenni néha,ha olyan van benne ami érdekel...neten meg eurobarca,spanyol oldalak (google forditóval :DD ),meg naponta egyszer azért felnézek nso-ra,hátha van valami használható olvasmány de már egyre kevesebb,és színvonaltalan az egész
  • szucsy89
    #15304
    Na igen, én egy időben minden számhoz hozzájutottam mert egyik ismerősöm előfizetett rá, és utána ideadta... olasz és német foci 3-4 lapszámonként volt benne egyáltalán, az is csak egy-egy oldal erejéig...

  • Mor3llo
    #15303
    Bale Géza :D
    régen okádék volt a Messi/Barca/Real imádata az fft fb-s felületének, azt abbahagyták, és hozták a névmagyarításokat :D szerintem poén
    off:
    az újság ellenben undorító, fulltotálba mosdatja a jelenlegi kormányt/MLSZ-t/Sousát/Vidit
    arról nem beszélve, hogy csak és kizárólag az angol fociról/Barcáról/Realról vannak cikkek, illetve a hozzá kötödő emberekről
    A kedvencem amikor elkezdték ecsetelni 1-2 számmal ezelőtt, hogy egy 1600 fős falunak jó, ha NB1-es csapata van. Nyilván ha ez baloldali kormány alatt történne, akkor az a világ legmutyibb, legundorítóbb történése lenne :D így teljesen rendben van
  • szucsy89
    #15302
    jah, a képeket mobilról nem láttam :D azok tényleg durvák, de mondom, ezzel a sportszelep/NST dologgal indult ez az egész, eleinte még csak az oldal legalján kaptak ezek szerepet, de mintha ezt a cikket már a fő helyen is láttam volna, tényleg gáz.

    viszont még mindig normálisabbak mint az fft
  • Monoton
    #15301