18069
11516154541516784228.jpg
  • sygmaBlueJersey
    #4230
    Mark Hughes > Manchester City
  • sygmaBlueJersey
    #4229
    ha tudnal angolul észlénykém látnád,h még ott is leírták,h hivatalos csak még nem írták alá, ennyi,de mára már igen egyébként.gondolkodj mielőtt oltani probalsz.pfff...
  • sygmaBlueJersey
    #4228
    innen azért ezt mutatom,mert ez magyar,nemtom ki tud angolul. spanyolul meg végképp...
  • hunbasser
    #4227
    hmm,érdekes választás...:D
  • báttyó02
    #4226
    huhhhuuu nasrii :O)))))))999999999999999999
  • Fabio Capello
    #4225
    már megerősítették.

    Bár nem játékos, de edző

    Sven-Göran Eriksson - Mexikó
  • Matthew Prosac
    #4224
    gondolom innen álmodta meg előre -.-
  • Gunnersboy
    #4223
    Guillaume Beuzelin -> Coventry City
    Kris Commons -> Derby
  • eZo
    #4222
    ezt honnan veszed ? sehol nem láttam még megerősítve
  • chelseafan
    #4221
    Lehmann
    Arsenal -> Stuttgart
  • kraawz
    #4220
  • Gunnersboy
    #4219
    Sivok -> Besiktas :s
  • sygmaBlueJersey
    #4218
    Martin Caceres Villareal -> FC Barcelona €17m
  • kretyás
    #4217
    jó, de nálunk ez már tényekben is megmutatkozott!

    Modricért mi tettünk elősör ajánlatot, amit el is fogadtak, aztán jött a spurs... és annyi szol mellettük h jövőre uefa-kupások lesznek szal...:S
    Woodgate-nál télen szintén...

    Dunne-nál dettó, mondjuk ő szerencsére visszautasitotta őket
  • karajjj
    #4216
    J. Mourinho --> Inter
  • sygmaBlueJersey
    #4215
    Igen én kicsit radikálisabban azt fogalmaztam meg,ahogy te viselkedsz; elfogultan a csapatod iránt,dehát ez nem baj,én is így lennék vele,de azt nem gondolom,hogy a spurs direkt mindenkit ugy vesz,h a NUFC-től nyúlja le az embereket:D egyébként én meg irigy vagyok,h Nasri-t az arsenal vette meg és nem a chelsea,dehát ez van,nem baj mi meg Van der Vaart-ot vesszük.
  • kretyás
    #4213
    igen, ilyen 12éves gondolkodásra gondoltam :D

    amugy ezt eléggé cinikusan irtam mivel akivel minket szoba hoztak mostanság, azt egyből a tottenhammel is, és NUFC szurkoloként már egy kicsit tele lenne a tököd nekedis ezzel :D ennyi
  • sygmaBlueJersey
    #4212
    "a tottenham meg minden olyan játékost akar akit a Newcastlevel hoznak szóba..." ők meg biztos kevésbé értenek a focihoz,mint te és csak a te kedvenc csapatod ötleteit lesik el és gyorsan megveszik előlük a játékosokat,mert több pénzük van,de sötétek, mint az ágyúcső. Így érted?
  • kretyás
    #4211
    ennyi :P
  • kretyás
    #4210
    így van én nem értek a focihoz és csak magamtol kitalálok hülyeségeket... bocs mester tényleg
  • sygmaBlueJersey
    #4209
    jolvanna csak én ilyen csipkelődős vagyok korán reggel :)
  • Csesza
    #4208
    valószínű, hogy elírta, gondolom csak tudja, hogy-hogy kell írni hisz ö az 1etlen Newcastle és Lazio drukker itt az sg-n :D
  • sygmaBlueJersey
    #4207
    "Newcastlevel" ha így írod kiváncsi vagyok,hogy ejted... egyébként jo nagy hulyeseg amit írtál,mert ezt bármelyik csapatra lehetne mondani,hiszen mielőtt egy "kapósabb" játékost megvesz egy másik csapat addigra már vagy 5-6 klubbal, de komolyabban 2 vel biztosan szóba hozzák.Ez a csata,ennyi...
  • Rockynhooo
    #4206
    aszonták Torrest is megeszik.
  • kretyás
    #4205
    Angliába megeszik :D
  • chelseafan
    #4204
    Hélder Postiga
    Porto -> Sporting

    Nagyon nem becsülik meg ezt a játékost, pedig sztem jó pléja.
  • LasDen #4203
    azért ez így nem igaz......attól, hogy túl van sztárolva még jó játékos és még jobb is lehet akár..... :D
  • kretyás
    #4202
    Dos Santos csak egy CSÖPPET van tulsztárolva... a tottenham meg minden olyan játékost akar akit a Newcastlevel hoznak szóba...
  • sygmaBlueJersey
    #4201
    Hát Jenas középsőközéppályás, lennon jobb szélső(winger) dos santos pedig egy érdekes "egyed", bal lábas támadó középpályás/csatár, elvileg!a barcában,(ez rijkaard taktikája)a lábukkal ellentétes oldalon játszanak a támadók, messi is ugye jobb oldalról indul be mindig, és valami hasonló posztot játszott gio is.kiváncsi leszek spurs ben hol fog játszani,klasszikus csatár lesz-e.Tottenham lassan igazi riválisunk lesz!:)
  • kraawz
    #4200
    én már csak azt várom,h a milan ballottaval fiatalítson..
  • LasDen #4199
    érdekes, hogy a 3 csapat, akiknek szurkolok, abból 2 erősen bekezdett az igazolásokba......azaz a Fio és a Spurs, míg a Real töketlenkedik......
  • LasDen #4198
    nincs..... :D
  • pinnacle
    #4197
    hámmé DosSantos már évek óta ottvan?:D
  • miki36
    #4196
    akkor Dos Santost se írja oda-.-
  • LasDen #4195
    Modric most jött.....még nem lehet véleményt alkotni róla :D
  • miki36
    #4194
    Modric?
  • LasDen #4193
    azé Malbranque v ha jó napot fog ki, akkor Jenas sem elhanyagolható....és idén közel sem Lennon volt a legjobb......inkább Malbranque
  • fsgh
    #4192
    hülye:DDd a 2 legjobbat említettem meg-.-
  • 5w0rdf15h
    #4191
    hát mér...2 kpval tolják :DDDDDD
  • limperatore
    #4190
    :DDDDDDDDDDDdddd