18069
11516154541516784228.jpg
  • miki36
    #6202
    Fabio Bilica
    Sivasspor -> Fenerbahce

    Yasin Cakmak
    Fenerbahce -> Sivasspor

    Jeremy Mathieu
    Toulouse -> Valencia

    Geoffrey Dernis
    Saint-Etttienne -> Montpellier

  • Csesza
    #6201
    azt a csicskát kitiltották már innen, nem véletlen -.-
  • pinnacle
    #6200
    pontosan, inkább egy kedves, jófej, gecijósrác által megnyitott topikot használni sziveskedjék:
    pletyi:D
  • pinnacle
    #6199
    soroljam?:D
  • Monoton
    #6198
    Ne csacsogjatok már :)
  • Rockynhooo
    #6197
    ha a spanyol harmatgyenge akkor a többi milyen ?
  • hedonist
    #6196
    csak az az "ez miatt" ne lett volna a végén:D de egyetértek.
  • green6k
    #6195
    A MU jól járt ennyi pénzel, jó üzlet volt.Ronaldo meg egy barom.A legerősebb bajnokságból elmegy egy harmatgyenge spanyolba...Csak nehogy visszafejlődjön ez miatt.
  • hedonist
    #6194
    őő, nem.
  • karajjj
    #6193
    te most kevered Berlusconival?
  • hedonist
    #6192
    nem hülye perez, csak mások a céljai, mint nektek. egyértelműen szó nincs itt fociról, maximum összekötik a kellemest a hasznossal és, ha már iszonyat pénzeket hoznak majd ezek a sztárok, azért tudnak focizni is.ez politika perez megteheti, mert egy állam áll mögötte.
  • ForzaInter
    #6191
    Én ugy tudom hogy Frey az nyilatkozta nem megy el firenzéből.
  • Mor3llo
    #6190
    Miért ne lenne pénz ? :)
  • SLICK
    #6189
    lol ezt nem is olvastam.
    Hát Freynek nem lenne jó a német kitérő, inkább elnézném egy nagyobb angol klubnál, vagy tényleg maradjon Firenzében
  • Diego85
    #6188
    Arsenalban azért elférne, ha már Buffon nem akar jönni.. :)
  • LasDen #6187
    Frey csak maradjon a helyén a Fio-ban :D jó ott neki... :D
  • ForzaInter
    #6186
    Ha van esze akkor elmegy, jobb játékos annál mint hogy a reálnál padozzon..
  • SLICK
    #6185
    Real topikban az egyik becopyzott hírben 10 játékos, most a Blikkben 9 játékos távozását mondta Perez. Persze nem hiányozhatott az a mondat: "Az elnök mindent elkövet azért, hogy Ronaldot megszerezze."

    Azért ebből a pénzből mi is igazolhatnánk egy Ribéryt vagy Silvát (valamelyiket a kettő közzül), akkor Villát vagy Benzemát.

    #6182: Amúgy Sneijdert sajnálom. Egyik kedvencem lett, de ahogy közbejöttek a sérülések, azóta egyre gyengébb. Nem is értem, hogy az EB-n mutatott teljesítménye, hogy nem maradt meg erre a szezonra..
  • Rockynhooo
    #6184
    Minden nagy csapatban padoznak nagy játékosok... nem mellesleg madj innen is el fog menni 7-8 játékos tuti...
  • Matthew Prosac
    #6183
    ezzel megnőtt az esélye annak hogy Ribery jöhet hozzánk a Unitedbe.. a pénz megvan rá :)
  • kraawz
    #6182
    így is szerintem olyan sztárok fognak padozni, mint sneijder...
  • SLICK
    #6181
    én úgy vagyok vele, hogy már pedig ő nem kell, az árából 3-4 szintén kiváló játékost lehetne venni. Hülye ez a Perez :(
  • Csesza
    #6180
    hát most nem csak nagy neveket igazoltak, hanem olyanokat akik formában vannak és ezek a játékosok meg egy spanyol bajnokságba vszeg teljesen jól betudnak majd illeszkedni

    nem lesz velük itt gond...sajnos :D
  • szucsy89
    #6179
    ez a real nem normális...csak nehogy pofára essenek h nem lesz csapat, csak nevek mint anno...bár kívánom h jók legyenek
  • kraawz
    #6178
    nesze neked világválság, a madrid százmillió eurokért vásárolgat
  • LES FORZA INTER
    #6177
    MU elfogadta a 80m ffontos ajánlatát a Real madridnak, így már csak a játékoson múlik minden

    erős lessz ez a madrid szeptemberre nagyon.
  • Matthew Prosac
    #6176
    Houssine Kharja
    Siena -> Genoa

    Edson Braafheid
    Twente -> Bayern Münich (€2M)

    Prince Tagoe
    Al-Aittifaq -> Hoffenheim (Free)

    Michael Fink
    Eintracht Frankfurt - Besiktas

    A Bayern München pedig egy €20m-s ajánlatot készül tenni Sebastian Frey-ért (Fiorentina). Kérdés hogy még van ennyi pénzük, vagy ezt már Ribery vételárából fizetnék?...
  • hedonist
    #6175
    A Realnal csak azok lehetnék, érdemes azt a cikket végigolvasni, ami a real topikban van linkelve, egy ország áll a klub mögött:) gondolj bele, bármi akadályba ütköznek azt biztos,h így vagy úgy, de kikerülik.
  • SLICK
    #6174
    nálunk Calderón volt a Keresztfater :P
  • hedonist
    #6173
    Én nem mondtam h a mi oroszun knem az:D dehát Perez azért keményen odapirít:D
  • ForzaInter
    #6172
    Jaja, most olvastam én is, pedig Preziosi 99%ot mondott:D Remélem bizonyítani fog.
  • SLICK
    #6171
    hát akkor keményen kell dolgoznia, hogy bizonyítson
  • karajjj
    #6170
    Quaresma marad az internél
  • hunbasser
    #6169
    uhh,azért durva,hogy egy chelseas mond ilyeneket más elnökéről :D
  • karajjj
    #6168
    milyen maffiózó perez?
  • hedonist
    #6167
    Úgy értem,h mázlisták vagytok,h nálatok fog játszani, persze tudom,h a maffiózó perez nem bízott semmít sem a véletlenre(mák)

    Nistelrooy-ról meg annyi az igaz,h még nem döntöttek a sorsáról, de ő maga maradna, amint felgyógyul harcolni akar a helyéért, ha jön még csatár. A Tottenham és Man.City is csak érdeklődő lehet ebből kifolyólag, vagy akárki más. de biztos, köze nincs még a valósághoz az átigazolása körüli pletykáknak ugyanis azt írták, h kb 1m font körül vennék meg:D hát az elég vicces lenne még akkor is ha már 32.
  • Rockynhooo
    #6166
    Ruud ha visszamegy ott is golkirály lesz :D de nem akarom h elhagyjon minket :|
  • LasDen #6165
    de
  • SLICK
    #6164
    A Tottenham nem csak érdeklődik?
  • Matthew Prosac
    #6163
    Állítólag a Real Madrid már Villa megszerzéséhez is közel jár, Ruud van Nistelrooy-t pedig eladnák a Tottenham-nek