18069
11516154541516784228.jpg
  • Monoton
    #7736
    Hehe ránéztem a Fener honlapjára, és mit látok :)

    http://www.fenerbahce.org/eng/detay.asp?ContentID=2406
  • Oziris666
    #7735
    Meg ugye Stoch is odament ugyh a helye se tuti a kezdőben:P
  • Gunnersboy
    #7734
    huszti 2.0
  • hedonist
    #7733
    hááát igaz igaz mostanában ritka..

    ha ezzel be fog fürödni, akkor csak az ő hibája, és elszállt.
    amúgy meg lehet,h nem is lesz semmilyen töröktranszfer.
  • green6k
    #7732
    Tud valaki mondani egy játékost aki mostanság a török bajnokságból igazolt mondjuk egy angol,olasz,német,spanyol csapatba?Inkább ezekből szoktak a törökbe igazolni...
  • Oziris666
    #7731
    Jah hát belemagyarázhatunk sokmindent de ez akkor sem egy nagy előrelépés...
    Egyértelműen csak a pénzért megy ennyi ezen nincs mit szépíteni!

  • hedonist
    #7730
    És a Fener-re minden nagy csapat figyel, szóval nincs garancia rá,h ott is marad.
  • Murder3
    #7729
    A holland bajnokság jó kinevelő, de a holland csapatoknak nem sok esélyük van nemzetközi szintéren.

    Ha csak ezt nézzük a fenerrel többet érhet el.
  • ForzaInter
    #7728
    előre nem lépett, de hátra sem:D

    kb egyszint a 2 csapat és bajnokság, ha van is különbség az kicsi, sport tv elkezdheti adni török bajnokikat:D Dzsudzsák, Quaresma micsoda szélsők:D
  • Murder3
    #7727
    Jobban örültem volna ha egy német klubb tesz neki ajánlatot.

    Amúgy meg török bajnokság nem rossz és a Fenerse egy gyenge csapat.
  • SLICK
    #7726
    tökmindegy, beszürkül majd. Úgyhogy pypy Dzsudzsi
  • banok
    #7725
    két betű a lényeg: BL
  • green6k
    #7724
    Nagyon nem lesz szem előtt.Ennyit a pályafutásáról.
  • jAsOn VoOrHeEs
    #7723
    Foci24.com

    Órákon belül a Fenerbahce játékosa lehet Dzsudzsák Balázs! A korábbi nyilatkozatok és folyamatos, már-már magyaros mellébeszélések ellenére négy éves szerződést fog kötni az isztambuli klubbal válogatott középpályásunk. A holland PSV Eindhoven játékosáért 7 millió eurót fizetnek a törökök, míg Dzsudzsi 2,5 milliót kap majd egy évre!

    Török sajtóforrások szerint Dzsudzsák Balázs a Fenerbahce játékosa lett! Válogatott középpályásunkat 7 millió euró ellenében igazolta le a holland PSV-től az isztambuli együttes. Jelentések szerint a középpályás éves szinten 2,5 millió eurót fog keresni!
  • bakkerman
    #7722
    örök tehetség,de max francia szinten fog befutni nagy karriert szerintem,az ára is erről árulkodik
  • Matthew Prosac
    #7721
    aham! [url=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1081172087&no=7667]#7667[/url]
  • Roy4l
    #7720
    Jimmy Briand
    Stade Rennes - O.Lyon
    7M € 4évre
  • Matthew Prosac
    #7719
    jah. megvették egy rúd kolbászért -.-
  • LasDen #7718
    a kashima megharcolt minden centért :D
  • LasDen #7717
    de jelen helyzetben értéke nem vetekedhetaz olajéval...úgyhogy továbbra is ott fognak levezetni a sztárok...:D
  • Fabio Capello
    #7716
    1.3 euro? :D:D:D
  • Matthew Prosac
    #7715
    de abból jóval több a kelleténél jelenleg..
  • LasDen #7714
    növelni akarják a színvonalt......itthon se ártana....csakhogy ott olaj van...nekünk meg csak vizünk....
  • Matthew Prosac
    #7713
    Alain Perrin (edző)
    -> Al Khor (Qatar)

    Mire készülnek Katarban? A nyári átigazolásokból kitűnik, hogy nem szaroznak. 10 éven belül a világ 10 legjobb bajnoksága közé akarnak kerülni? :)

    Luiz Felipe Scolari
    -> Palmeiras
  • Matthew Prosac
    #7712
    Atsuto Uchida (Jap,22y)
    Kashima Antlers -> Schalke (1,3€ - 3 évre)
  • Matthew Prosac
    #7711
    Daniel Niculae
    Auxerre -> Monaco
  • LasDen #7710
    sok mindent lehet lőre tudni...én például előre tudom, hogy mindjárt kimegyek a konyhába piáé....
  • Kocka08
    #7709
    Köszi hedonist.
    Am írtam volna a mi székhelyünkre csak az kicsit ki van halva sajnos.
  • limperatore
    #7708
    uristen már megint majmolsz?:s állj már le
  • hedonist
    #7707
    semmit sem lehet elore tudni, de meglehet,h atigazol hozzank, minden csak akkor 100%, ha mar a mezunkben futkarozik.
  • Kocka08
    #7706
    Hello
    Az egyik haver küldött sms-t hogy Torres 99% hogy a Chelsea-be jön merthogy ezt nyilatkozta.
    Én kerestem róla hírt de sehol nem találtam.
    Tud valaki valamit erröl?
  • bakkerman
    #7705
    azért a Flamengonál se vetette meg a hambit kólával,meg az alkoholt :DD érzem,hogy jövőre nagyot fog ő dobbantani!!! figyeljétek meg! ez az utolsó lehetősége arra,hogy válogatott legyen,ha itt is megbukik,akkor visszavonulhat!
  • Grove4
    #7704
    Mindig ezekkel a szar külsővel történő beadásaival próbálkozott az Inter meccseken, egyszer nem jött be neki :)
  • WuFraZselic
    #7703
    hát, én valami ilyesmit vártam tőle, ő nem igazán való nagy csapatba sajnos
  • szucsy89
    #7702
    ő mindenkiért odavan akit az inter leigazol:D hirtelen a világ legjobb játékosa lesz :DASD:DASD:DASD:DD:.ds.
  • Grove4
    #7701
    Pedig Matyi hogy odavolt érte.Emlékszem.
  • SLICK
    #7700
    Quaresmát biztos azért adták törököknek, mert ott egy noname pléjáért is tömeghisztéria állapot alakul ki. Hátha ezzel Quaresmának visszahozzák kicsit az önbizalmát
  • ForzaInter
    #7699
    Komoly csapatnak nem kelllet volna ugysem..
  • hedonist
    #7698
    xDDD

    Quaresma-t nem hiszem el,h elkurja..
  • szucsy89
    #7697