18069
11516154541516784228.jpg
  • karajjj
    #9258
    lehet még valahol igazolni éjfélig, vagy már zárták a piacot?
  • Matthew Prosac
    #9257
    sok lesz már az off...
  • ForzaInter
    #9256
    dehogynem, valahova általában a működő szurkolói csoportok bevannak jegyezve.. én nem hiszem hogy megvan oldva, inkább azt mondanám visszaszorították valamennyire, de megoldva nincs, olyan ez mint a maffia felszámolni soha nem lehet, csak visszaszorítani, de most már tényleg befejezem mert Monoton bannol:D
  • Rockynhooo
    #9255
    ultrák hoolok 3.félidőbe gyertek már át :)
  • hedonist
    #9254
    sose volt hivatalosan bejelentve, ez nem így van ismerik névről arcről ezeket az mebereket angliában, nem tudnak bemenni a meccsekre, nem lehet szezonbérletük, hidd el ez meg van oldva, stadionon kívűl és attól is kilóméterekre verik egymást össze, azzal nincs is baj, tegyék csak...
  • ForzaInter
    #9253
    ez is baromság, szal mindegy..

    minden szurkolói rétegben vannak ilyenek, balhét az ultráknak kb 10% csinálja.. ez az angliában már megoldották meg egy nagy baromság, nyilván nagy a szigor, de a balhé megvan attól, csak nem a stadionban, sok huligánt is kitiltottak meg a csoportokat is betiltották de ettől még jelen vannak a stadionba, és működnek a csoportok, csak annyi hogy pl chelsesek nem viszik a headhunters drapit, és nincs bejelentve hivatalosan a csoport működése... millwall-west ham balhéra ami nem rég volt gondolom emlékszel, olaszország stadionba ekkora balhé nem volt legalább 5 éve.. de ha valaki tud attól várom a példákat és a videokat, de pont multkor néztem egy videot asszem 2007-es vagy 08-as volt, de lényegtelen.. ahol a kapu mögött a 2 brigád összeverekedett, hull city volt az egyik tábor az tuti.. olaszországban a stadiononokban semmivel nincs több balhé mint angliában, amugy is nehéz lenne mert a 2 keménymag nagyon távol van egymástól, ha van is balhé az se a stadion közelében van.. csak a média felfújja az egészet..
  • karajjj
    #9252
    válság van :D
  • hedonist
    #9251
    részemről itt vége.
  • Matthew Prosac
    #9250
    borzasztóan halott a piac. pár éve ilyenkor jöttek a legdurvább átigazolások, tucatszám.
  • hedonist
    #9249
    azt tedd csak idézőjel közé, amit tényleg kimásolsz ugyanis nem azt írtam..

    "irtanák a feketéket"

    én feltételes módban írtam és még helyesírási hibát is bele írtál, mert az irt ige rövid "i"-vel van:)
  • limperatore
    #9248
    töri szak :AS:SAD:S_D?:
  • ForzaInter
    #9247
    Annak ellenére, hogy tisztába vagy a kettő különbségével még is lenáciztad őket, mikor fasiszták..

    "írtanak feketéket"

    áááá, ez mindent visz geci:DDD azt hiszem itt abba is hagyhatjuk.. ugyis off
  • Monoton
    #9246
    Ha lehet privátban folytassátok, Köszönöm.
  • hedonist
    #9245
    Mivel töri szakot végeztem teljességgel tisztában vagyok a kettő közti különbséggel:) köszönöm az oktatást, élmény ilyen gyerekektől..

    az igaz,h nem túl sokat foglalkozom az olasz helyzettel, de azt tudom, hogy hogyan viselkednek a kemény szurkolók, élnek Nápolyban barátaim, akik mesélik mindig, ha focimeccs van akkor a végén abban a pár órában inkább mindenki otthon marad, nem ritka, h késelgetik egymást a Laziosok az ellenfeleikkel, irtanák a feketéket, szóval azért szó se róla...
  • ForzaInter
    #9244
    Fogalmad sincs az olasz helyzetről inkább ne szólj bele..

    Az ultrák nem vandálok és nem nácik olaszországban hanem fasiszták, hiába mossátok ti antifák egybe, attól még rohadtul nem ugyanaz a kettő..

    vandálkodni meg egyáltalán nem hagynak senkit, lassan már azért is ver a rendőr vkit mert ultra, tökmindegy hogy komcsi vagy fasiszta.. ultrát pedig ne tedd egyenlővé a huligánnal, mert teljesen más a kettő. csak az a baj legtöbb ember erről okoskodik ugy hogy fogalma sincs a dolgokról, és csak azt hajtja amit a hazug média ír róluk.
  • Monoton
    #9243
    Nem játszana ha maradna, pedig én is sajnálom.
  • hedonist
    #9242
    :o az nagyon nagy fogás a Spursnek, de Madrid hibát követ el sztem.
  • Monoton
    #9241
    Van der Vaart átigazolásában megállapodott a Tottenham-al a Madrid. Minden a játékson múlik.
  • hedonist
    #9240
    miért is?
  • limperatore
    #9239
  • hedonist
    #9238
    milyen matematikai művelet után jutottál arra a végkövetkeztetésre kedves elvakult antiszemita barátom, hogy 18 éves vagyok? ezzel a kommenteddel teljeséggel meggyőztél, h 0 infóból ítélkezel, így le vonható a következtetés, hogy ugyanígy alakult ki a véleményed az előbbiekben foglaltakról.

    ennyit rólad seggfej
  • ForzaInter
    #9237
    persze, hogy hagyják helyesen:)
  • hedonist
    #9236
    szegény..

    Arsenal is rábaszott, h nem vett kapust...
  • limperatore
    #9235
    milyen butaságot? te az sg-n meg a chelsea meccsein kívül nem nézel körbe a világban?:D mondjuk 18 évesen...
  • Matthew Prosac
    #9234
    Santa Cruz (Man.City) végül nem ment sehova. Egészségeseket fog szurkolni a lelátóról :)
  • hedonist
    #9233
    pedig rájuk férne egy gyilkos befejező, ha pl a Bl-ben akarnak vmit.
  • Matthew Prosac
    #9232
    Martyn Waghorn
    Sunderland -> Leicester (kb 3M)
  • hedonist
    #9231
    Azt nem tudtam, de azt igen,h a Chelsea Headhunters (a legkeményebb chelsea huligánbanda) szélsőjobbos rasszisták, mint a Lazio, meg az Inter és sok más szurkolótábor, de ilyenek mindenhol lehetnek, pl a headhunters egy az egyben ki van tiltva a Stamford Bridgeről és tudtommal az összes európai stadionból, hát ilyen az angol hatóság, persze az olasz nácikat simán hagyják vandálkodni.
  • pinnacle
    #9230
    végülis nem lett belőle semmi.
    Érdekes, hogy Spurs-t mennyi csatárral hozták összefüggésbe és nem lett belőle egy se.
  • ForzaInter
    #9229
    ugyse igazol oda már sztem
    de ha odaigazol akkor meg sztem pont lefogják szarni mit csinált, mondjuk rómába már nem menjen vissza, mert meglincselik:D

    azt tudod hogy chelsea és lazio keménymagja nagy barátok? sokszor vannnak kint chelseas drapik a curva nordba.. ha tudtad akkro nem szóltam:D
  • Matthew Prosac
    #9228
    Wigan complete £2m signing of Chelsea striker Franco Di Santo
  • hedonist
    #9227
    ne kezd megint a butaságaidat
  • limperatore
    #9226
    már mindent azok alkotnak :s
  • hedonist
    #9225
    Árat te sem találtál sehol? csak annyi plusz info van, h 3 évre ment.
  • hedonist
    #9224
    Na az rohadt érdekes lesz, köztudott, h a Spurs "keménymagot" zsidók alkotják, a klubvezetőség zsidó, az alapítók zsidók voltak, Zárate meg amikor sérült volt vagy vmiért nem játszott a Lazio szélsőjobbos fasiszta keménymaggal karlendített...

    Amúgy egyik kedvenc csatárom volt, amíg ez ki nem derült, nagyon szerettem volna, h esetleg hozzánk igazoljon a Birminghames féléve után.
  • hedonist
    #9223
    Ezt amúgy máig nem értem, már úgy volt akkor 2 éve, h hozzánk jön, de ő Manchesterben szállt le és oda írt alá, a Chelsea általában nem siet el semmit, de a honlapon már árulták a mezeket 1 napja, amikor kiderült,h beintett nekünk én azt hittem, h több pénzt kínáltak neki meg a Madridnak és ezért ment oda, úgy tudod,h ez a Real vezetőségének a hatására történt így?
  • pinnacle
    #9222
    áhh, azt hittem már nem megy el...

  • Matthew Prosac
    #9221
    Joseph Yobo Everton -> Fenerbahce kölcsön most lett hivatalos.
  • Matthew Prosac
    #9220
    Alberto Bueno
    Valladolid -> Derby County (loan)

    (Ex-Real Madridos)
  • bakkerman
    #9219
    ő is elkallódik...pedig jó volt am!!