18069
11516154541516784228.jpg
  • Tyler1
    #10898
    10 éven belül az arab liga top 3-as lesz, ha Európa után elkezdik saját csapataikba ölni a lóvét, meg a játékosokat.
  • geo91
    #10897
    lol :O

    négyszer annyit mint mi...
  • WuFraZselic
    #10896
    dede. Leonardot is évi 7-9 millás fizetéssel vitték el az Inter padjáról

    és már költöttek 42 millát játékosokra :D
  • paly90
    #10895
    de
    valami katari cég, de nem vagyok benne biztos
  • geo91
    #10894
    mivaaan? csak nem ott is valami arab lett a tulaj??
  • WuFraZselic
    #10893
    hát Zamparini a több pénzt választja (PSG), abban biztos vagyok...
  • Tyler1
    #10892
    komoly dilemma lehet :)
  • jAsOn VoOrHeEs
    #10891
    Gondolom közel a megegyezés Stekelenburg ügyében, a cserekapus pedig Lobont lesz. Egyébként csak kölcsönszerződés.
  • karajjj
    #10890
    hát vele meg mi lett? :|
  • WuFraZselic
    #10889
    hát Pastore nem lett nevezve a ma esti EL-selejtezőre... holnap eldől a sorsa, PSG vagy Chelsea
  • jAsOn VoOrHeEs
    #10888
    Julio Sergio
    Roma > Lecce
    http://www.uslecce.it

  • WuFraZselic
    #10887
    Efrain Juarez
    Celtic > Real Zaragoza (kölcsön)

  • jAsOn VoOrHeEs
    #10886


  • karajjj
    #10885
    hagyd, betegesen utálja a cityt, ha következő szezonban bajnokok lennének, akkor is károgna, hogy szarfos az egész...
  • Voyager5
    #10884
    Kemény lenne ha Pastoret a PSG vinné..
  • arsnl
    #10883
    45m euróért..
  • WuFraZselic
    #10882
    Mohamed Sissoko
    Juventus > PSG

    Salvatore Sirigu
    Palermo > PSG



    lehet holnap Pastorét is elviszik, azon mondjuk kiakadnék
  • arsnl
    #10881
    Silva? 1.éve volt, City alapembere, nyert FA kupát, idén BL résztvevő.
    Dzeko? még csak fél éve van ott, mégis nyert már, és angliát amúgy se szokja meg mindenki egyből.
    Kolarov is stabil kezdő volt. Adebayor meg egyik csapatánál se maradt még tovább 3 évnél, akárcsak Tevez, Robinho..

    idén simán bajnokok lehetnek
  • hedonist
    #10880
    :) édes istenem... oké, hogy nem álltak sorban IQ osztogatásnál, de társaik példájából tanulhatnának.. Dzeko, Silva, Kolarov, Adebayor stb.ezeknek mind annyira bejött, h Agüero is az ő példájukat akarja követni? nem értem, de le is szarom, 2 éven belül úgy is lelép onnan, mint Robinho,Tevez és még ki tudja kik fognak.
  • bakkerman
    #10879
    hát jah,most gondold bele magad dzeko helyébe,ott van melletted tevez,meg most megvették csillagászati pénzért agueröt. amikor téged (dzekot) megvettek,akkor neked azt mondták alapember leszel,erre hoznak rád egy agueröt. picit bosszantó lehet ezzel a tudattal...na meg milner meg silva is mit érezhet,amikor hétről hétre újabb bivaly szélsőkkel hozzák hírbe a cityt...egyszerűen nem tudnak csapatot építeni
  • Tyler1
    #10878
    pedig Agüeroval is ugyanaz lesz a helyzet, edzésen verekednek, darts-al dobálják egymást, anyáznak, egyik nem lép a pályára a másikkal, csapatmorál a béka valaga alatt, a fél csapat utálja a másikat, Mancininak pedig fegyelmet tartani Mission:Impossible.
  • LES FORZA INTER
    #10877
    az arabok úgy néz ki FM live-ot játszanak :)
  • barcames
    #10876
    legyen
  • szucsy89
    #10875
    Azért nem... legyen egy üveg bor
  • barcames
    #10874
    megvenné messit az olyan neki mint, ha te vennél egy csokit kb...
  • LasDen #10873
    befektette justin beiberbe és rebeca blackbe.....ennyi...
  • Balázs 17
    #10872
    Oil & Oil & Oil... & Oil
  • Effe88
    #10871
    ja nem:D:D:D
    csak nem tudom felfogni hogy a picsába van valakinek ennyi pénzeS:S:S::D:D:D
  • Balázs 17
    #10870
    ez most vicc akart lenni?:D
  • Effe88
    #10869
    ez az arab soha nem fogy ki a pénzből???
  • bakkerman
    #10868
    muhahaha dejót fogok kacagni édes Istenem ha jövő májusban megint nem lesz bajnok ez a fasszopó arab banda hahaha költsenek nyugodtan csilliárdokat,trófeát pénzért nem kapni :)
  • WuFraZselic
    #10867
    igen, leggyorsabb módja, de értelmetlen...

    biztos vagyok benne, hogy 1 éven belül Balotelli, Dzeko, Kolarov, SWP, Tévez nem lesznek City játékosok... az 5 játékos ára pedig jócskán meghaladja a 100m eurót
  • Fyrex
    #10866
    én meg úgy értettem, hogy Tevez inkább békességben vonuljon vissza vagy költözzön haza :)
  • WuFraZselic
    #10865
    úgy értettem, hogy Agüero érkezésével szinte biztos, hogy Tévez távozik, és jó eséllyel az Interbe (aminek örülnék)
  • Oziris666
    #10864
    hát pedig a nagy sztárok nemsokat bírnak ki ott Ropinho,Tevez és Adebayor is elvágyódik...

    Jobban járt volna ha menne Torres mellé Londonba!
    Amúgy 40milla elég diszkont ár elég hülye az Athletico sztem jobban megfejhették volna a sejket...
  • Fyrex
    #10863
    sokat fog érni, Tevez egy zseniális játékos de ami hisztit levág az utóbbi időben, nekem teljesen antipatikus lett.
  • Fyrex
    #10862
    pont ezt akartam írni. mint UTD szurkuló hozzáteszem. ilyen világban élünk, forog a pénz. és tény hogy nagyon sok rossz igazolást visz véghez a City horribilis összegekért, de egy FA kupa győztes Bl indulót azért túlzás süllyesztőnek nevezni :D
  • arsnl
    #10861
    miért is lenne süllyesztő a City? én is utálom őket, de süllyesztőnek nevezni.. tény nem a legszimpatikusabban építenek csapatot, de ez a leggyorsabb módja..
  • WuFraZselic
    #10860
    remélem Tévez megváltotta a jegyét Milánóba...
  • geo91
    #10859
    nem vagy egyedül