18069
11516154541516784228.jpg
  • hedonist
    #12660
    Tény, h akkor túl sok sztár érkezett, talán, ha köré tudják építeni a csapatot neki is jobban megy, ezen kívűl ne felejtsük el a sérülését, ami pont ketté törte madridi karrierjét.
  • Rockynhooo
    #12659
    De miért a Madrid tette tönkre a karrierjét ?: D Te sem tudod megmagyarázni csak jó ezt írni mert utálod a Real Madridot. Alapból hosszú ideig volt sérült így nem is tudott pályára lépni ha jól emlékszem fél évig vagy lehet még tovább. Aztán elég sűrűn megkapta a lehetőséget főleg az utolsó szezonban. Sőt Mourinho többször elmondta hogy számít rá és bízik benne. Aztán szökő évente mutatott valamit amúgy csak lötyögött a pályán és már nem bírta felvenni a ritmust. Ez így valóban mind a szemét Real Madrid hibája meg ők baszták fel az árakat is meg tönkre tették az egész európai focit
  • Voyager5
    #12658
    Akkor elárulom neked (nagy RM rajongónak), hogy Perez azt szerette volna, hogy az általa újjáépített RM Kaka-ra és Cristianora épül.
    Az egyiküknek sikerült felvenni a ritmust (Tényleg: CR karrierje vajon miértis nem ment tönkre?), a másiknak nem.
  • Cabell
    #12657
    talán nem a név nagyságát kéne nézni, hanem azt, hogy van egy elképzelés, játékfilozófia, és abba mi illik bele...nem is az edző döntött arról, hogy ki jön, hanem néhány üzletemberke. nem kell képmutatónak lenni, ettől hánynom kell.
  • Voyager5
    #12656
    Nyilván a Madrid tette tönkre a karrierjét igen. Nem Berlu akarta eladni, illetve Kaka is olyan kurvajól játszott, hogy le a kalappal előtte.
  • LasDen #12655
    mert minden a csapat hibája...a játékosok soha nem tehetnek semmiről...
  • Cabell
    #12654
    akkor a Milan kb. soha nem látott mélységekben volt...Kaka leigazolásában annyi elképzelés volt madridi részről, hogy nagy játékos, aranylabdás, jöjjön...azt, hogy hol fog játszani, hogy illik majd az elképzelésbe, azt ők sem nagyon gondolhatták át...és Kaka a sokadik ilyen, szörnyen sajnálom az ilyen játékosokat..
  • LasDen #12653
    már a milanba is szar volt egy ideje....
  • Cabell
    #12652
    nem volt oda való. Madrid megint tönkretette egy nagy játékos karrierjét, mi az nekik...
  • hedonist
    #12651
    Kakát nagyon sajnálom, nem ezt érdemelte volna.. Rosszkor került madridba és rosszkor jött a sérülése is..
  • hedonist
    #12650
    Thorgan Hazard

    FC Lens -> Chelsea FC

    CFC.COM

    Bátyja szerint jobb lesz, mint ő lássuk:D
  • DasIsFuck
    #12649
    előrébb tartana, de nem pénztárca ügyileg...:D
  • Rockynhooo
    #12648
    Azért nem kis különbség van a két játékos teljesítménye között :DDD
  • Tyler1
    #12647
    Pázzmeg már ő is 30 éves? Megy az idő...
    Lassan Ronaldo is gondolkozhat hol vezessen le, mert bő 2 év, aztán a Madrid mutatja a kijáratot.
  • bakkerman
    #12646
    PSG-be nem megy,ott van a 40 milliós Pastore,akinek fix helye van,és a padon Verratti
  • szucsy89
    #12645
    Nagyot csalódnék benne, ha elmenne bohóckodni Kínába vagy Arab földre... akkor már inkább Brazíliában tudnám elképzelni. De a VB miatt szerintem mindenképp Európában akar még maradni, én PSG/Milanra tippelek.
  • bakkerman
    #12644
    vagy megy hozzátok,vagy kína/arabföld/russzia
  • szucsy89
    #12643
    Kaká nyáron távozik a Realtól nagy valószínűséggel, kicsit lehet rajta csámcsogni.
  • bakkerman
    #12642
    nekem a pofám leszakadt amikor olvastam,hogy a Hannover csak úgy volt hajlandó elhozni,ha Huszti elengedi a Zenites fizuja felét,ami 2m€ volt...annyiért padozott gyakorlatilag,meg lejárt edzeni
  • jAsOn VoOrHeEs
    #12641
    Tim Cahill
    Everton > New York Red Bulls
    http://www.evertonfc.com
  • [HUN]FaTaL
    #12640


    Jobban tette volna, ha alapból itt marad és nem futja le ezeket a felesleges köröket. :)
  • Effe88
    #12639

    kár volt elmennie anno
  • Roy4l
    #12638
    nemtudom hogy volt-e már de :D
    NEC Nijmegen --> Ajax amsterdam
    ingyen


    Ilan Boccara
    PSG --> Ajax Amsterdam
  • Gaba94
    #12637
    Huszti Szabolcs
    Zenit --> Hannover

  • hedonist
    #12636
    pzmeg:D
  • zaki
    #12635


    tetkója másról árulkodik :DDD
  • Gaba94
    #12634
    Kolot, de ő hátvéd. Bakkerman Yayara gondolt. :)
  • Rudee
    #12633
    Touré-t nem akarják megtartani, meg de Jongért is vannak jelentkezők.
  • bakkerman
    #12632
    jó az igaz,de egy posztra 4 (viszonylag) klasszis szerintem sok,bár ha BL-t akar nyerni a rongyfejű,akkor elfér a keretben 4 szűrő
  • hedonist
    #12631
    Kisit más kávéház tény, említettek favágók, míg De Rossi egy fafaragó mester:)
  • Fyrex
    #12630
    hát azért ne említsük Barryt meg De Jongot egy lapon De Rossival...
  • bakkerman
    #12629
    De Jong,Barry,Touré mellé mi a lófasznak még egy De Rossi?
  • szucsy89
    #12628
    Közben egy pletyka: A City 32 milliót ajánlott De Rossiért
  • szucsy89
    #12627
    Azt nyilatkozta, hogy az ára 100 millió... nem a piaci ára, hanem neki személy szerint ennyit ér meg. Ettől függetlenül nem normális ő se, bár az olasz elnökökre jellemző, hogy őrültek. :D
  • Grove4
    #12626
    Én ma olvastam, hogy állítólag megállapodás született. Az Útwenger fb. oldalán is van egy kósza félmondat.
  • Steve Downie
    #12625
    Én utoljára tegnap olvastam hírt az ügyben, az meg úgy szólt, hogy ti semmiképp nem fizettek ki 20 milliót érte, meg 200k heti fizetést neki.
    Persze én örülnék a legjobban, ha hozzátok igazolna és nem a két manchesteri csapat valamelyikébe.
  • Grove4
    #12624
    Elvileg jön RvP.
  • Grove4
    #12623
    :D
  • limperatore
    #12622
    akko cavani nem lesz a tietek D: :D
  • Steve Downie
    #12621
    Akkor most először 100-as.