18069
11516154541516784228.jpg
  • bakkerman
    #13300
    de a Claudino Bezerra da Silvaból hogy jött ki a KAKÁ? :DDDD
  • Hunor88
    #13299
    De az Inter nagyon szereti a cigányokat: Tavaly Szendrőlád, ismerős? :D
  • szabii98
    #13298
    a milan lecsúszott Kakáról
    Kaká, alias Claudiano Bezerra da Silva, korábbi Hertha BSC, Omonia Nicosia és APOEL Nicosia játékos.
    Kaká
    APOEL--> Videoton
    link
  • bakkerman
    #13297
    jaja,zsír a buli itt,bár egy jó fajta szucsy-limperatore "párbeszédhez" nem hasonlítanám ASD:SASAF:SAAD
  • Effe88
    #13296
    hát tud a srác na:D:D:D
  • ressy14
    #13295
  • hedonist
    #13294
    Nah a nagy okoska is befutott:D

    Szerintem meg sokszor a te véleményed a faszság, puszika.
  • karajjj
    #13293
    úristen, napok óta olvasom már a fasságaidat, de ez már tényleg mindennek a teteje :D
  • hedonist
    #13292
    Hát baszki:D esküszom Balotelli lehet ilyen kezelhetetlen:D
  • DeerHunter01
    #13291
    :DDDD ASd?asd??D
  • Effe88
    #13290
    Filkor Attila

    AC Milan-->Bari kölcsön

    link
  • limperatore
    #13289
    miért te szereted a cigányokat? :D
  • limperatore
    #13288
    utálom a chelseat? te miről beszélsz? zavart vagy
  • hedonist
    #13287
    Elnézést, igen természetesen olimpiára gondoltam. Damiao, is nagyon jó volt, de én úgy tudom, hogy a csapattársak választották meg annak. Persze mivel utálod a Chelsea-t érthető az álláspontod, vesszen mindenkit, akit nem szeretsz, de ezt már ismerjük a fajgyűlölő megnyilvánulásaidból sajnos:S
  • Forza Italia
    #13286
    Fm be rohadt nagy játékos lesz belőle. :D Kíváncsi leszek rá.
  • jAsOn VoOrHeEs
    #13285
    Theo Janssen
    Ajax > Vitesse

  • Fyrex
    #13284
    állatólag Julio Cesar végleg megegyezett a QPR-el... érdekes hogy mire lesz képes ez a csapat
  • limperatore
    #13283
    vb-n kint sem volt, de gondolom olimpiára gondoltál, ott pedig damiao volt sztem a legjobb ( mondjuk nem chelsea-s tehát nem lehetett a legjobb :D )

    láttam kékben mikor játszott, nem volt annyira meggyőző még

    persze nagy tehetség nem vitatom, de még idő kell neki is mire nagy sztár játékos lesz belőle, én csak örülnék neki hisz brazilok a kedvenceim
  • hedonist
    #13282
    Bebizonyítottad, hogy nem láttad:)

    Oscar a vb, és a brazil csapat legjobbja volt.

    Eddig pedig mindösszesen 26 percet játszott kékben, és volt egy nagy gólhelyzete, miután félpályáról sprintelt be a Wigan kapujáig:D

    Már megint össze-vissza beszélsz...
  • Effe88
    #13281
    M'Baye Niang

    Caen-->AC Milan

    link
  • limperatore
    #13280
    Longo
    Inter-> Espanyol kölcsön

    forrás
  • limperatore
    #13279
    ganso is hamar elvesztette a 10es mezszámot, amit oscar mutatott az olimpián meg eddig a chelseaben, azok alapján ő se lesz sokáig 10es :D
  • hedonist
    #13278
    Hóóógyne:D
  • limperatore
    #13277
    a brazil válogatott 10ese lassan coutinho lesz :p
  • Grove4
    #13276
    :DDDDDDDDDDD
  • Mor3llo
    #13275
    :DD
  • limperatore
    #13274
    jó a nyelvtan
  • Hunor88
    #13273
    De én nem azt mondtam ,hogy Oscar csatár, hanem többet értetek vele mint Torressel (Oscar több gólt fog lőni, több gólpasszt fog adni...).
    De igen, nem kell egyetértenünk és ezért nincs is harag :)
  • hedonist
    #13272
    Természetesen az Inter játékosai után csak.
  • hedonist
    #13271
    1. Oscar nem csatár
    2. Ez te véleményed, az meg az enyém, számomra Drogba a világ legjobbja, Messire sem cseréltem volna el, ebben van elfogultság is, és hála, azért, amit tett 8 év alatt. Alapját adta a Chelseabe ivódott kűzdőszellemnek.

    Nem kell egyetértenünk, nincs harag:)

    Azt még hozzáteszem, ha rajtam múlt volna anno, valszeg én sem Torrest vettem volna, hanem mondjuk Falcaot.
  • contraste
    #13270
    adom:)
  • attiGT
    #13269
    tavaly ugye nem ezt mondanád te buta fasz
  • Hunor88
    #13268
    Drogba a világ egyik legjobb csatár, nem pedig a legjobb. Szerintem Torres egy felesleges vétel volt. Kár ezt nem meglátni. 50 millió fontért 2 másik fiatal és sokkal jobb csatárt is vehetettek volna. Pl Oscar ugye 25 millió volt, fiatal és ügyes...
  • WuFraZselic
    #13267
    van olyat játékos, akit megvesztek, és NEM a világ legjobbja / világ legjobbja lesz? :D
  • szabii98
    #13266
    rengeteg pénz állt hozzátok ezzel a bl-el, és rengeteg jó játékost igazoltatok, ebben a keretben még1 bl simán benne van
  • hedonist
    #13265
    Drogba a világ legjobb csatára. Sose mondanám, hogy Torres jobb. De nem gondolom, hogy hiba volt megvenni, lehet mást is lehetett volna..

    Más stílus, ebbe a csapatba, amit most köré építenek nagyon jó lesz, Hazard akár gólkirályt is csinál belőle az elkövetkezendő években.
  • Hunor88
    #13264
    De ezt most komolyan elhiszed? Mert azért Drogba 200x jobb volt mint ő... Torresnek hány gólpassza volt és hány gólja? Mert azért 50 millió fontért...
  • hedonist
    #13263
    Csak nem bűn, hogy mi meg tudjuk tartani legjobbjainkat.

    Torres igenis hasznos volt, amikor nem verdeste a gólokat, sok gólpassza volt és kűzdött, de ami a fő, hogy még nem volt Hazard, Mata, stb körülötte, nem véletlen, hogy idén már 3 meccs 2 gólnál jár, és van asszem 2 gólpassza is, de 1 biztos.

    Szerintem idén is jól igazoltunk.
  • [HUN]FaTaL
    #13262
    Ja csak ebben nincs benne, hogy mennyit adott el. Arsenaltól mindig elviszik a fél csapatot :D
  • Hunor88
    #13261
    Mintha csak a Torresről hallott véleményeket olvasnám újra :D :D