18069
11516154541516784228.jpg
  • bakkerman
    #13660
    "Ügynöke szerint Edinson Cavani, a Napoli legjobb csatára 2017-ig nem akar sehova eligazolni, marad Nápolyban és az olasz bajnokságban."

    a mai viszonyokat elnézve,ez nagyjából annyit jelent,hogy az ügynöke felkérte egy táncra a City-PSG kettőst,meg még pár gazdagabb klubot,hogy jövő nyáron mélyen a zsebbe kell nyúlni. Nem tudom elképzelni,hogy 1 év múlva ilyenkor még mindig Napoli játékos legyen Cavani
  • karajjj
    #13659
    gondolom igen
  • bakkerman
    #13658
    magyarul amikor játszik,akkor kap pénzt?
  • karajjj
    #13657
    On 4 September 2012 it was announced that he had joined Stoke City on a 12-month pay-as-you-play contract.
  • LasDen #13656
    én a helyébe nem lennék olyan nagyon oda azért a vb szereplésért....akkor bukó lesz...:D
  • Oziris666
    #13655
    Mondjuk ezzel könnyen lehet h eljátsza a VB szereplését...
  • IXEMGabeo
    #13654
    régi nagy kedvencem Owen a Stoke-nál:)
  • Rudee
    #13653
    A klubok nagy részének anyagi helyzete mindenekelőtt áll. A Porto azért költ is, így érthető, hogy 50m €-t nem dobtak vissza. Egy sérülés vagy egy gyengébb félév és a felét se kapták volna érte.
  • LasDen #13652
    'Annyi pénzt ajánlottak, hogy hűűűű bazdmeg'
  • szucsy89
    #13651
    Manapság a focistáknak aztán sok beleszólni valójuk van a klubváltásokba...
  • szucsy89
    #13650
    „Nem számítottam erre – kezdte Hulk. – A szombati mérkőzésünk után azt mondtam, szeretném hozzásegíteni a Portót zsinórban a harmadik bajnoki címéhez. Ám hirtelen szólt az ügynököm, hogy létrejött a megállapodás a két klub között. Nem volt rá okom, hogy távozzak, de mind a három fél számára kedvező megegyezés született."
  • Steve Downie
    #13649
    Csak a rend kedvéért:
    "Michael Owen has taken retirement from football & has agreed to play rugby for Stoke City."
  • arsnl
    #13648
    Michael Owen
    Free -> Stoke City
  • szucsy89
    #13647
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD de hülye vagy
  • Effe88
    #13646
  • Effe88
    #13645
    Ivan Klasnic

    klub nélkül-->Mainz (szalai konkurencia:D:D)

    link

    Anthony Le Tallec(egykori poolos:D:D)

    Auxerre-->Valenciennes

    link
  • limperatore
    #13644
    nem, oda 300 millió kéne az irtáshoz
  • Effe88
    #13643
    szendrőládon nem???

  • arsnl
    #13642
    még nincs bevezetve azért nem ért semmit:D mondjuk ezek úgyis megoldják majd vhogy
  • limperatore
    #13641
    szekszárdon a szomszédunk háza volt 300 millió :D
  • szucsy89
    #13640
    De most komolyan, Witselt mennyit láttad játszani? :D Ha már itt tartunk, én a focisták árát megszabnám úgy 15-20 millió körül, ennél többet egy emberért ne fizetssenek már... már így is milliárdokról beszélünk forintban. Kiváncsi vagyok erre a Zenites-PSG-s dologra mit lép az UEFA, ugye nagyon nyomatták ezt a FFP-t, hát nem sokat ért...
  • Effe88
    #13639
    durvaS:S:
    Dario Conca(Guangzhou Evergrande)10,6 millió euró ez meg röhelyes:DD:ki a tök ez:D:D
  • Hunor88
    #13638
    Na azért Hazard sem ért 40-et...
  • WuFraZselic
    #13637
    nyilván környékfüggő a dolog. meg mondjuk a luxuslakás is mindenkinek másképp értelmezhető :D

    nyilván ők úgy számolnak, hogy havonta hány NY Upper West Side-i penthouse jön ki, ha még mellé akarnak egy babakék Phantomot
  • Kaplan
    #13636
    Van pofájuk ezeknek az embereknek sírni... Súlyosan túlértékel ez a világ bizonyos dolgokat.
  • Effe88
    #13635
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    dehogynem
    s8 http://www.hasznaltauto.hu/auto/audi/s8/audi_s8_4.2_quattro_tiptronic-5825897
    luxus ház pl. http://ingatlan.com/arpadfold/elado+haz/csaladi-haz/budapest+16+kerulet/4970295?sid=0
  • bakkerman
    #13634
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nekem már ezis luxus háznak minősül és itt az autó mellé...persze spanyolban egy ilyesmi ház többe kerülne nyilván,de érted a lényeget...:/
  • hedonist
    #13633
    a többit majd zsebbe kapja:D
  • WuFraZselic
    #13632
    azért 95 millió forintért luxus családi házat még nem veszel :D pláne nem mellé egy S8at :D

    amúgy eléggé megkéne emelnie a fizuját a Citynek, mert spanyoloknál a legkedvezőbb az adózás a futballistákra nézve
  • hedonist
    #13631
    :DDD ott a pont.

    Örülnék, ha vissza jönne a PL-be, persze csak a MU-ban képzelem el.
  • ressy14
    #13630
    valakinek nézőnek is lennie kell :D
  • bakkerman
    #13629
    heti szinten megvehet egy kibaszott jó luxus családi házat,a garázsba meg egy audi S8-at. ejj bazmeg miért nem születtem tehetségesnek(fociban) ASD:ASF
  • ressy14
    #13628
    de lehet, hogy ő pont az alvilági tevékenység miatt választotta st.petyeszburgot. Egy kis zsebpénz összejöhet a fizetés mellé fagyit venni :D
  • Effe88
    #13627
    jelenleg heti 250 ezer fontot(heti 95 millió ft) keres:D:D:S:S::D:D
    azt a kurva:D:D
    oké,hogy jó focista stb...de elmehetnek már a picsába ezekkel a fizukkal
  • ressy14
    #13626
    a manure szurkerek biztos örülnének neki :D
  • Kaplan
    #13625
    Undorító összegek hangzanak el...
  • bakkerman
    #13624
    szerintem az sokatmondó,hogy az ügynöke lényegében nem is tagadott,szóval itt már régen nem az édesapja halálának az évfordulójáról van szó
  • bakkerman
    #13623
    Cristiano Ronaldo a múlt héten személyesen beszélt Florentino Pérezzel, a Real Madrid elnökével, és elmondta, hogy nem érzi jól magát a klubnál. A Granada elleni 3-0-ra negnyert meccsen ezért nem is ünnepelte góljait.

    A hírre a Manchester City stábja azonnal összeült, hogy az Etihad Stadionba hozzák a 27 éves portugál sztárt, aki pedig előtte hat évig a városi rivális United sztárja volt.

    A Daily Star információi szerint Cristiano Ronaldóért 95 millió fontot is hajlandó kifizetni a City vezetése, és jelenlegi, heti 250 ezer fontos fizetését is felemelnék. Ronaldóért nemcsak a játéktudása miatt adnának ennyi pénzt, hanem a kereskedelmi jogokért is.
    -----------------------------------------------------------------

    Jorge Mendes, Cristiano Ronaldo menedzsere hivatalos közleményben reagált (az aranylabdás vasárnap este azt nyilatkozta, nem érzi jól magát a Real Madridnál): "Nem lepett meg vele, tudom, miért mondta ezt, az már az ő dolga, hogy megosztja-e ezt a nyilvánossággal is. Aki ismer minket, az tisztában van azzal, hogy én mindig is ki fogok állni mellette."

    lehet hápogni
  • WuFraZselic
    #13622
    de érted, Hulk dúsgazdag, igaz, hogy nem maffiózó :D

    amúgy kinek mi az élhető... Pétervár egy nyüzsgő nagyváros, míg Porto hozzáképest egy nyugodt óceánparti halászfalu :D
  • gabber_saviola
    #13621
    én köszönöm a lehetőséget.