18069
11516154541516784228.jpg
  • jAsOn VoOrHeEs
    #14100
    Djibril Cissé
    QPR > Al Gharafa (kölcsön)
    http://www.qpr.co.uk
  • LasDen #14099
    ezért nem értem...:D
  • Effe88
    #14098
    lol
    pedig nem is áll szarul a sotom
    nekik kb. ennyi a max azzal a kerettel
  • LasDen #14097
    Mauricio Pochettino
    free--->>Southampton

    nem egészen értem milyen elgondolás vezetett ahhoz, hogy a jól teljesítő Adkinst a tök utolsó Espanyoltól kirúgott Pochettinora cseréljék...persze biztos megcáfol engem az argentín :D
  • contraste
    #14096
    Najo Pep to Bayern eleg utos volt:D
  • contraste
    #14095
    Hát igazán robbanhatna vmi ilyen kaliberu dolog, mert eddig uncsi ez a transzferepizod.
  • Tyler1
    #14094
    „Értetlenül állunk a megjelent találgatások előtt. Dzsudzsák Balázs a Dinamo játékosa, visszautasítjuk azokat a híreszteléseket, miszerint elhagyta a moszkvai klubot. Az ilyen valótlan hírek csak ártanak."

    Dzsudzsák menedzsere.
  • bakkerman
    #14093
    énis olvastam,elvileg már csak a két klubnak kell megerősítenie a híreket,de már mindkét fél megegyezett mindenben :DDD hát ha ez igaz én lecumizom magam mert durván a semmiből jönne egy ilyen transzfer :D
  • IXEMGabeo
    #14092
    kacsa-e, hogy Dzsudzsákot le fogja-e a Liverpool igazolni vagy sem? tökmind1, mert a vörösök egy játékostemető
  • Monoton
    #14091
    Úgy is a nemzetközi porond lesz a mérvadó, szóval majd kiderül.
  • lippet
    #14090
    Chelsea-hez nem is mert jönni, két vereség, aztán szezon közben ment is volna tovább! :D
  • szabii98
    #14089
    a milanból senki nem varázsolhat most egy jó ideig jó csapatot, nem jó mérce :D
    Egy Vidihez simán jólett volna
  • limperatore
    #14088
    pont h nem fog mert a német barcához ment át kb, a bayern x évente ott van a bl döntőben, német bajnokságot meg behúzzák úgy is majd... ha milanba ment volna ott kiderült volna mekkora edző is valójában

  • bakkerman
    #14087
    azért nem teljesen azt a csapatot vette át,ami 2006ban BL-t nyert. Egy kiégett,motiválatlan keretet kapott a 2008as szezon után,ahol 3. lett a csapat,és utcahosszal vert el minket a Real,de még a Villareal is. Rendbe kellett tennie a fejeket,újra felkellett tüzelni a játékosokat,ami egy fiatal,tapasztalatlan edzőnek óriási feladat,de megoldotta! Lehet hogy más edzők is nyertek volna olyan kerettel,de nem lehet tudni.
  • LasDen #14086
    nem volt
  • IXEMGabeo
    #14085
    Volt egyáltalán spanyol edzője a Bayernnek valaha is?:O:D
  • LasDen #14084
    érdekes lehet....de bundesligas évei miatt még érthető is....
  • Monoton
    #14083
    Állítólag Raúl lesz Pep másodedzője
  • nagy hős
    #14082
    Kulfoldon elek, tizbol kilencen utaljak a barcat :D
    A gyozteseket gyorsan megunjak az emberek, ilyen ez a biznisz
  • Darthmushroom
    #14081
    *sorry a hülye fogalmazásért :D
  • Darthmushroom
    #14080
    Voyager-nek igaza van most derül ki igazán mekkora edző is Ő. azzal a korszakos csapattal (barca) sok edző tudott volna sikereket elérni főleg h az alapok elég rendesen le voltak rakva (Dinho féle bl győzelem arsenal ellen,kb ugyanaz csapat maradt csak Dinho helyét Messi vette át, kb. poszton is). és ez nem csak itthoni megítélés hanem külföldön is nagyon sokan ezt vallják.
  • karajjj
    #14079
    azzal a Barcával még nagyanyám is bajnok lett volna...
  • bakkerman
    #14078
    Ha két év alatt két bajnokságot meg két kupát nyer,akkor is lesznek olyan emberek akik nem fogják elismerni a tudását. Alapból sokat nyom a latba hogy a Barcaval ért el eddig sikereket,ami manapság a leggyűlöltebb klub,így Pep megitélése is hendikeppel indul (ITTHON).
  • szabii98
    #14077
    bezony
  • IXEMGabeo
    #14076
    forrás? mobilomra küldik a napi foci híreket ingyen én onnan vagyok naprakész:D
  • Voyager5
    #14075
    Na majd most kiderül mekkora sztár is ő.
  • SLICK
    #14074
    áááááá M'Vila Madridba jöjjön!!!
  • LasDen #14073
    én picit biztonsági lépésnek látom....könnyebben fog bajnokságok/kupát nyerni németben a bayernnel mint pl-t a cselzivel v a cityvel....
  • karajjj
    #14072
    szerintem bukta lesz
  • Effe88
    #14071
    Martin Petrov

    Bolton-->Espanyol

    link

    Nené

    PSG-->Al-Gharafa

    link
  • LasDen #14070
    na ez...érdekes :D
  • bubu13
    #14069
    Pep Guardiola
    Bayern München
  • Atys91
    #14068
    Raffael
    Dinamo Kijev>>Schalke 04(kölcsön)
  • arsnl
    #14067
    M'vila még nem olyan biztos, vmi másik klub még bejelentkezett érte (állítólag).
  • Tyler1
    #14066
    Ezt meg Redknapp M'Viláról: “I told him that he could come here and be a good player, and if he does well, in 18 months he could get a move to United, or Arsenal or Chelsea if that is what he’s looking for."

    Szóval ő se ott akarja megváltani a világot, de szép hogy ezt így letisztázták már az első napon :D
  • Tyler1
    #14065
    Közben hivatalos

  • Darthmushroom
    #14064
    redknapp papa bekeményít :O
  • bakkerman
    #14063
    nebassz tényleg,most olvastam énis
  • Tyler1
    #14062
    M'Vila is. Az mi
  • ressy14
    #14061
    forrás?

    mert még a hivatalos honlapjuk sem hozta le, csak valami újság.