18069
11516154541516784228.jpg
  • 6unn3r
    #18069
    Solari out, Zidane in.
  • Voyager5
    #18068
    Perezt kell kerdezni :D
    Szerintem Mbappet meg/vagy Neymart akarta idehozni a nyaron, de a PSG nyilvanvalova tette, hogy maradnak.

    Orult kapkodasanak kovetkezteben gondolom kiszemelt valami VB dijast ( aranykesztyus lett a Belga ) plusz alaposan atgondolta, hogy ennek az igazolasnak valoszinuleg semmi ertelme nem lesz, ugyhogy johet! :)

    Navassal semmi gond nemvolt az elmult evekben, ez az igazolas szo szerint Keylor szemenkopese szerintem.

    De, hogy nelegyek offtopic, azt kihagytam, hogy az uzlet resze volt az is, hogy Mateo Kovacic 1 evre megy cserebe a Chelseabe.

    GG Perez.
  • LasDen #18067
    Pereznek most ez volt az álma...
  • Rockynhooo
    #18066
    Navassal nem voltak megelevedve, vagy ez miert? Ugy tudtam minden rendben volt vele.
  • SLICK
    #18065
    ennek az igazolásnak semmi értelme nem volt. Ez konkrétan szegény Navas alázása most.
    CR-t kellett volna pótolni már rég, plusz még egy csatár kellene. Nem értem ezt a nyomorék Perezt, hogy minek igazolgat ilyen feleslegesen.
    Ezzel a kerettel, még a BL-be se jutnak be. Utána remélem le is váltják, mert szégyen, hogy szétbombázta ezt a csapatot.

  • Voyager5
    #18064
    Thibaut Courtois
    Chelsea -> Real Madrid

    link
  • green6k
    #18063
    Már csak ezt a léhűtő Özilt passzolhatnák el.
  • bakkerman
    #18062
    Nem,nala meg Alisson is tobb golt fog loni :D
  • karajjj
    #18061
    Andy Carroll lesz belőle is? :D
  • szucsy89
    #18060
    balfasz pool
  • Voyager5
    #18059
    Alisson Becker
    AS Roma -> Liverpool FC
    75M EUR
  • Darthmushroom
    #18058
    Fulham, meg a Wolves mögött komoly anyagi háterű tulajdonos van.
  • Balázs 17
    #18057
    Seri -> Fulham :O
    20 milláról beszélnek, érdekes, hogy top csapatoknak többért se akarták adni
    Ezek a feljutó csapatok komolyan gondolják :D
    fulham official
  • bakkerman
    #18056
    Arthur
    Gremio--->Barcelona
    30+9 millio €

    Clement Lenglet
    Sevilla--->Barcelona
    39,5 millio €
    forras: FCB.com
  • gpFan
    #18055
    Hogy Ronaldo megy, eldölt mindjárt a BL döntő után. Ahogy Zidan távozása is. Valami nagyon nem volt rendben a Realban. Nekem ezek nagyon leveszik a BL, jobban mondva a sorban 3 VL cím értékét. A döntő meccs is egy rakás szar volt. Kilőni az ellenfél legjobbját az elején + 2 végtelenül idióta kapus hba. Ennyi volt, semmi más nem is történt igazán - esetleg a háttérben.
    Ami utána jött, az Ronaldo meglepődése, hogy nemigen dobálóztak a pénzzel érte. Hát igen, ha azt nézzük. hogy minden második meccsen semmit sem csinált gyakorlatilag ...
    Asszem hogy Neymar (akit most mindenki utál pár fetrengés miatt, pedig volt mástól is bőven belőle) jobb ha nem megy a Realba. Nincs ottan sok minden rendben.. Ha tényleg legombolnak érte vagy 300 milkát, szegény Ronaldot a guta viszi el
  • Balázs 17
    #18054
    Mahrez -> ManCity
    mancity.com

    Torreira -> Arsenal
    Matteo Guendouzi -> Arsenal
    arsenal.com
  • bakkerman
    #18053
    Szerintem nem,ezzel a transzferrel inkabb a Real jar jobban,minden csapatreszben bivaly erosek,csak egy klasszis befejezo csatart kell venni es gyengulni nem fognak. CR iden mar csak befejezo volt,persze abban rohadt jo,de en azt mondom pont jokor adtak el. Es Perez is igy gondolkodott,nem akarta o mar megadni azt a fizetes emelest,mert azt a penzt inkabb odaadja egy Harry Kane-nek vagy masnak aki sokkal fiatalabb es megint megvan 7-8-9 evre a klasszis golvagoja.
  • LasDen #18052
    szezon elején mikor nem játszott, nagyon nem tudott mihez kezdeni a madrid. Ennek is el kellett jönnie...
  • Woodpecker
    #18051
    Nem biztos az. Ronaldo nelkul is voltak jo meccseik tavaly.
  • SLICK
    #18050
    na mostantól sajnos széthullik a Madrid :(
  • 6unn3r
    #18049
    CR Juve
    Real Official
  • bakkerman
    #18048
    Azok oriasi idok voltak,emlekszen regebbi FM-ekben mennyit lehetett azzal trukkozni,olcson hozzajutni fiatal tehetsegekhez :D
  • geo91
    #18047
    az, és hol vannak már azok az idők amikor még kettős játékjog is volt... :D az mennyi mutyira adott alkalmat...
  • Pluskast
    #18046
    Finnbogason AC Horhens -> FTC :D


    Utoljára szerkesztette: Pluskast, 2018.06.27. 11:17:06
  • bakkerman
    #18045
    Igazi olasz emberkereskedelem :D
  • LasDen #18044
    A Nainggolan dealben benne van Davide Santon is, aki így Romaba megy.
  • szucsy89
    #18043
    Nainggolan -> inter
    Pastore -> Roma
  • smith09 #18042
    Egy újonc csapat a PL - ben csak nyerhet vele.
  • 6unn3r
    #18041
    Bernd Leno Leverkusen-Arsenal ~23 milla
  • LasDen #18040
    ebből egyedül csak a sporting jön ki szarul. Mindenki más csak nyerhet rajta...
  • 6unn3r
    #18039
    A Wolves köszöni szépen és élt is a Sporting kálváriájával, leigazolták Rui Patricio-t.
  • 6unn3r
    #18038
    Justin Kluivert Ajax-Roma


    Nekem eddig az egyik legizgalmasabb igazolás. Nyilván az apja neve miatt nem kicsi hype veszi körül, de nagyon izgatottan várom a teljesítményét. Ugyanez a helyzet amúgy az Ajax többi játékosával is, mint Ziyech (akiért szintén bejelentkezett a Roma?!), De Ligt, Neres vagy éppen van de Beek.
  • 6unn3r
    #18037
    Ő csak háromszor mondott nemet a Realnak. :D
  • bakkerman
    #18036
    Jogos,okosabban kellett volna ezt kezelni,nem lett volna szabad bejelenteni a VB elott 2 nappal. Meg kellett volna varni az utolso meccset a spanyoloknak,es masnap kiadni a kozlemenyt. Ezt a Real is elbaszta,meg a szovetseg is mert most idegbol teljesen atgondolatlanul hozott egy rohejes dontest,1 nappal a VB elott kirugni a kapitanyt...Lopetegui-t nem tartom hibasnak,attol fuggetlenul hogy nemreg irta ala az uj szerzodeset,a Realnak nincs edzo aki nemet mondana...
  • LasDen #18035
    azért jó látni, hogy a spanyol szövetségben is idióták ülnek. Persze szarul csinálta ezt mindenki, Lopeteguinek korábban szólni, a madridnak a vb utánig várni stb. De ha már így alakult, akkor nem az a megoldás, hogy azonnal kibasszuk. Ezzel ment a kukába az egész vb és felkészülés. Legalább megvárták volna a végét az idióták. Még így is jobb lehetett volna a csapat, minthogy most új random valaki oda ül teljesen más elgondolásokkal...
  • karajjj
    #18034
    Annyira gyönyörű!
  • 6unn3r
    #18033
    Thomas Lemar
    Monaco-Atletico 65M
    Atletico Official

    Julen Lopetegui
    Spanyolország-Real Madrid
    Real Official
  • Balázs 17
    #18032
    szépen alakul ez a Sportingos történet... lesz még probléma szerintem ebben a portugál ligában pff
  • Darthmushroom
    #18031
    igen, ez pont az amit írtam h a klubok egyeztek meg, ott van h később várható több információ. mivel dél amerikai játékos ezért gondolom a munkavállasi engedély miatt nincs még bemutatva.

    Mivel már megvan az orvosija 99% h érkezik de még nem hivatalos, pl. anno Ramseynél is bejelentette a klub h megegyeztek a Cardiffal és mégis soha nem lett bejelentve a játékos, mivel orvosira sose jutott el csak az ágyúsokhoz.
  • 6unn3r
    #18030
    Június 5.-én tették ki. Szerintem ez eléggé hivatalos a megegyezésről, attól hogy a niga nincs lefotózva a sevrolé mezben.