506
Van egy csepp problémám :)
  • Mike
    #26
    konvertálni kell svcd vagy dvd formatumra
  • Mike
    #25
    attól is függ, hogy anamorf-e vagy sem
  • Adi
    #24
    16:9- ez a szélesvásznúság!:)
    Ezen mér akarsz változtatni? Gondolom 4:9-be akarod vagy mibe..
  • PCanalfabeta
    #23
    sziasztok!
    kovetkezo lenne a kerdesem. azokat a filmeket ami a netrol van letoltve es a kepernyo also es felso szelen vastag feketev csik van el lehet e tuntetni? magyarul van e olyan progi vagy konvertalo ami teljeskepernyosse teszi a filmet, vagy kozel teljeskepernyosse?masik kerdesem ha cd-re kirakom a filmet ami avi formatumu azt a dvd lejatszo nem fogadja el ,ez hogyan oldhato meg hogy a netrol letoltott filmet dvd lejatszoval is nezheto legyen?
    elore is koszonom ha valaki tud valéami segitseget!

    koszi sziasztok!
  • Mike at home
    #22
    tema megoldodott
  • Mike at home
    #21
    ha image-e van, akkor nem kell huzigalni, csak siman burn image
  • Mike at home
    #20
    powerdvd, windvd lejatszok

    open dvd file on hard disk drive
  • shaba23 #19
    powerdvd rulez :)

    kösz:)
  • shaba23 #18
    OK megnézem PowerDVD-vel
  • Punker
    #17
    nem tom pontosan azt tudod hogy a 9-s media player nem akarta nekem lejátszani a dvd-ket, felraktam a powerDVD-t ami rakott fel codec-t magának azóta a média player is lejátsza a filmeket rendesen
  • shaba23 #16
    WindowsMedia9Codecs ez van hozzá
    vagy van valami hangkodek is?
  • Punker
    #15
    ahoz nekem kellett "codec"
  • shaba23 #14
    WindózMédiaPléjer:)

    egyébként 9es
  • Punker
    #13
    milyen média playered van?
  • shaba23 #12
    Lehet az a gond, hogy mondjuk a dvd-n 5.1 van, de a hangkari csak sztereo-t tud? Bár gondolom akkor is megkéne szólalnia
  • shaba23 #11
    De miért nincsen hang?
  • Punker
    #10
    én Power DVD-t használok vagy simán média playert, a divx lejátszók nem feltétlenül ismerik fel a dvd formátum fájlait
  • Punker
    #9
    DVD írás
  • shaba23 #8
    Milyen DVD lejátszó?
  • shaba23 #7
    egyenlőre maradjunk a megnézésnél :)
  • shaba23 #6
    kifejtenéd ezt bővebben?
  • Punker
    #5
    ha meg ki akarod írni akkor nero/dvd video és ott behúzod a fájlokat a Video_TS könyvtárba.
  • Punker
    #4
    dvd lejátszó progi kell ahoz hogy megnézhesd
  • shaba23 #3
    csak novellát :)
  • Punker
    #2
    regényt írsz?
  • shaba23 #1
    Olyan problémám lenne, hogy én eddig nem foglalkoztam a DVD-vel. Most viszont csak kiváncsiságból letöltöttem egy koncert DVD-t és fogalmam sincs, hogy mit kell vele csinálni. Addig ment a dolog, hogy lévén kicsomagolva egy iso file-t kaptam, megnyitottam daemonba és az autorunban felajánlott WMP-vel megnyitottam. Kép az lett is viszont hang az nincsen :)
    BSPlayerrel próbáltam, de nemtom, hogy a sok file közül melyiket kell betölteni hogy jó legyen.
    A daemon meghajtójában van 2 könyvtár, az egyik egy AUDIO_TS ez üres míg a másik a VIDEO_TS amiben .BUP, .IFO, .VOB fileok vannak.
    Valaki árulja el, hogy mi a fenét kell csinálni, hogy jólegyen a dolog :)