222
Segítség az interneten
  • Bambee
    #22
    talán próbáld ki ezt is
  • Matthewpamer
    #21
    megcsináltam.remélem jó lesz.
  • ricsi1
    #20
    nekem a HIjack this baszta el!(sztem én csináltma rosszul vmit)
  • rushman
    #19
    Hijackthis:Scan, majd a a BHO jelzésű bejegyzéseknek FIX
    CWShredder: katta fix-re
  • rushman
    #18
    cwshredder, hijackthis

    ne erőlködjetek, más progi nem szed le hijacker-t (honlapeltérítőt)
  • bogyoka
    #17
    Nekünk nem a sex oldalról jött, hanem az msn plust töltöttem le sajnos, aztán lett ilyen az egész.
  • Kori
    #16
    Csinálj a telepített rendszerről egy Ghost filet. Ha ilyen problémád adódik csak meg kell ghostolni a rendszert és újra tökéletes lesz.
    Amúgy ezeket a programokat a sex oldalak telepítik fel kérdezés nélkül.
    Kattintás előtt nézz körül!!!!!!!
  • Takezó
    #15
    akkor registryből tisztítsd ki és program filesban is nézd meg a könyvtárakat... CTRL-ALT-DEL és keresd meg az olyan neveket, amiknek nem kéne futnia
  • ricsi1
    #14
    AD-aWare nem lesz jó,nekem a rendsezr visszaállítás segített csak,miután egy rakás mindent kipróbáltam,s ezek elcseszték a ntet is
  • ricsi1
    #13
    nekem is ez volt...nyitottam is neki topikot...
  • Matthewpamer
    #12
    na itt fent van
  • Takezó
    #11
    dc++
  • Matthewpamer
    #10
    az adwaret honnét szedjem?
  • Takezó
    #9
    AdAware program... vagy te kézzel Regeditből kiszeded...
  • Matthewpamer
    #8
    most akkor mit csináljak?
  • Matthewpamer
    #7
    bekapcsolom a gépet,akkor ez jön ki:

  • bogyoka
    #6
    A vezérlőpult, programok..... izéjéből is kiinstalláltuk, aztán csak visszajön.
    De nagyon jó nekünk mostmár a MyIE2, formatálni most nem akar a párom, nem tudom miért, pedig mondtam neki.
  • Banyapapa
    #5
    Ilyen szar nekem is volt, de ahhol a programokat lehet megnézni onnan uninstalláltam.
    De persze AD-AWARE az jol jön, vagy a Spybot S&D progi.
    Bár elöször én is formatáltam aztán ujraraktam a wint:))
  • bogyoka
    #4
    Nekem is ugyan ez a problémám, ez épült be, és sehogy sem lehet eltávolitani, próbáltuk Ad-Aware-val is, töröltünk is, ujratelepítettük az expolert, és újra visszaépül, nem tudjuk kiirtani. És le is tiltja egy idő után az expolerünket.
  • Taranov
    #3
    Ezért mondjuk nem kellett volna új topik, de egyébként ez valószínűleg egy kis program, ami letöltötte magát hozzád és feltelepült.
    Az Ad-Aware 6.0 nevű ingyenes spy-ware írtó kiírtja ezeket, bár nincs rá garancia, hogy ezt is.
    Tűzfalat mindenképpen használj, és futtasd le időnként az Ad-Aware-t.
    Ezt a programot nem ismerem személyesen, de gondolom ez is olyan, mint a többi.
  • Matthewpamer
    #2
    és indításnál is bejön ilyen keresés szar.
  • Matthewpamer
    #1
    Helo.Miért van az hogy beállítom hogy a kezdőlap az origo legyen,és minden indításnál a omegasearch.com jön be,meg az oldal tetején ez van: