175
jo kis adventure game-nek nez ki:)
  • Adri
    #95
    Ja és azt a bányában lévő tekerőre értettem amin a sárga a kék meg a zőld tekerőt nem tom forgatni na az kell még valamire?
  • Adri
    #94
    Na én írtam rosszul már lecsukódott az az izé de a tekerentyüre szükség van még ezután, mert már az a titkos ajtó is kinyílt de nem tom hogy ott mit kell csinálni! Már van háromszögem meg a sárkányos medáll meg valami gyürü de azokat nem tudtam sehova berakini ! Remélem most pontosabban írtam le a bajom!
  • Kenguru
    #93
    Hopp adri elfelejtettelek: amikor kiszabadítod a fickót a cellából akkor mutat neked egy jelet ott a falon na azt kell kiraknok az öt körös puzzlén, segítség képpen a külső körök mindig 3-mat fordulnak mire ugyanúgy visszaállnak. Remélem elég volt egy darabig. Sok sikert emberek.
  • Kenguru
    #92
    Na segítek egy kicsit mert én már harmadik világ vége felé járok. Naszóval: M.A.D a köröket meg a lapokat a lézerbe a következő sorrendbe kell berakni: 1. lap az ami egy fordított C re hasonlít, az megy bal oldalra. következő az ami egy V ét ábrázol, harmadik meg ami egy J betű. A színek meg balról jobbra: KÉK, PIROS, ZÖLD. A három forgatható kör meg a következő: 1. az ami egy kör egy pöckön meg egy félkör alatta, második egy lefele fordított félkör egy pöckön és egy félkör, a harmadik meg amin 3 pöcök ven egy félkörön. A szimbólumokat a lépcsőtöl állítsd be,és a jó jeleknek mindig lefele kell nézniük. Na eggyellőre ennyi.
  • Adri
    #91
    De én már a második pályán akadtam el és nem az elsőn! Ott tartok hogy már kiszabadítottam az emberkét a "cellából" és a mellette lévő tekerenytyüket nem tudom mire kell használni! Valaki segítsen!
  • Lord Zax
    #90
    na megvan az első pálya, végre. :) elszálltam a repülővel.
    a gem-ekhez találsz segitséget a kert végében a gépeknél, azon vannak jelek, azokat tanulmányozd egy kicsit.
  • M.A.D.
    #89
    Zodiak csillag megvan nekem. a hídon túl lehet megtalálni. most azon tökölök, hogy a 3 gem-et és a 3 rézlapot! beletegyem abba a lézeres micsodában a házban.
  • Adri
    #88
    Van valaki aki már tovább jutott a második pályára? Rámférne egy kis segítség!!
  • Adri
    #87
    A mérleg szerintem semmire nem kell , legalábbis nem tom mire mert én semmi hasznát nem láttam! Melyik a "zodiak csillag"?!
  • Adri
    #86
    A kurbli kint kell a a kertbe /házból ki egy klikk ott balra le!/
  • nagykispeter
    #85
    És az milyen?
  • Gareth
    #84
    Hát én spec a Path of the Shellre gondoltam :). Remélem kapható lesz itthon.
  • Lord Zax
    #83
    na közbe csinálgattam, feltöltöttem a hátomágu akut, beraktam helyére. már csak két tárgyam maradt, a kurbli, és a zodiac csillag, és két manipulálhato ezköz: a repülőben két hely, és a mérleg, de egyiket sem tudom kombinálni egyikkel se, itt már tényleg nemtom mi lehet.
  • Lord Zax
    #82
    NA már megint elakadtam.
    ami papiron volt, mindent megcsináltam, be is jutottam a repülő szerkenytyűhöt v mihez, de onnantol már semmi segitség papiron. udvaron minden megoldva, az emelete a térlép berakva, de ott nemtom mit kellene még csinálni, az aljába be lehet rakni azt a háromágu valamit, de semmi se történik. megmég egyvalami van, lent az asztalon van egy asztrologus műszer, abba is bele lehet rakni az a 3águ izét, de ott se történik semmi se. maradt még 4 tárgy, és sehogy se jön össze semmi se. Légyszi egy kicsit segitsetek. :o
  • Esrohnoil
    #81
    nekem is megvan.
    Ages beyond myst ugyebár. :)
  • Gareth
    #80
    Látom én tolom egyedül az Urut. Eddig jónak néz ki, bár még csak pár órát töltöttem vele.
  • Esrohnoil
    #79
    milyen uru? hátturu? :)
  • M.A.D.
    #78
    az URU ilyen.
  • M.A.D.
    #77
    Na kérem szépen! Feltetelepítettem. Vágott is haza desktopra, ahogy írva vagyon! Viszon, kell nekem pár code az ace megacodec-ből. pl. ligos-indeo, ogg-vorbis...ezek fontosak. uninstall, majd, install a legújabb ace mcp! csak player módban... és ..lám....rohadt sok kodek figyel...és aura nem vág ki!!! :)))))))) amúgy, szép. és már két fejtörőn is túl vagyok. :)

  • Esrohnoil
    #76
    Sanitariumot tudom ajánlani.
    Bár annak nagyon sötét a hangulata.
    De rengeteg logikai feladvány van benne.
    Engem magával ragadott. ;)
  • Lord Zax
    #75
    Kezdem megszokni a játékot, nagyon tetszik,baromi jo a hangulata, csak kicsit nehéz, de az nem baj, legalább sokáig eltart. Akinek sok ideje, és jo idegrendszere van van annak ajánlom. Én pl nagyon tudok örülni mikor megfejtek egy nehéz rejtvényt..
  • Adri
    #74
    Még nem de már én átjutottam a következő "világba"! De azt ne hidd hogy csak az eleje ílyen :D!
    De most én is elakadtam!
  • Lord Zax
    #73
    ok köszi a segitséget. :)
    Remélem csak az elején volt ilyen kevés info, igy elég nehéz.
    Te hol tartaszz? Már végigtoltad?
  • Adri
    #72
    Arról van segítség a könyvbe!
  • Adri
    #71
    A szobába van egy földgömb nézd meg azt közelebről és forgasd meg aztán meg kombinálj!
  • Lord Zax
    #70
    NA azért pár dolgot énis megcsináltam közben, bár nmtom hogy sikerült. :)
    még az kéne hogy ott ahol a négy köcsög vagy mi van a földön, és forgathatoak, minden oldaluk más szinű, meg tartozik mindhez egy 3 szinű csillag, ott miről kéne tudni hogy hogy kell beállitani őket?
  • Adri
    #69
    elég ennyi help egyenlőre vagy írjak még valamit?
  • Lord Zax
    #68
    Syberia. na,elgépeltem. :)
  • Adri
    #67
    A sibeia szerintem is könnyebb volt!
  • Adri
    #66
    Nállam nem olyan sorrendbe kellet!!
  • Adri
    #65
    Kint az udvaron van egy olyan mintha harang lenne alatta van három tál, klikk rá mutat három szimbólumot , na ezt kell fent beforgatni /iránytü/ !!
  • Lord Zax
    #64
    megnéztem de nekem az kicsit fura. :) addig megvagyok hogy a lépcsőnél kinyitom azt a szerkenytyűt, de fent pl van 3 forgatható iránytű a falban azokat merre kell beállitani? mert erre utalást nem láttam. Meg az udvaron van egyhelyen 5 gép, azokat h kell beállitani?
    Nekem enyhén szolva bonyolult igy elsőre, pedig sok játékot végigtroltam már, ehhez képest a sibria gyerekjáték volt. ott legalább azt tudtam mit kellene csinálni.. :)
  • Adri
    #63
    A könyvbe van egy kis segítség ha megnézted a szobába lévő könyvet!
  • Adri
    #62
    Segítek ha mondassz konkrétat!
  • Lord Zax
    #61
    na leszedtem ezt a gammát.
    kiprobáltam. fél perc alatt el is akadtam. Semmi eligazitás, se leirás se semmi. összeszedtem minden alkatrészt, de nemtom mit kell csinálni. szereztem egy leirást, rajzokkal, de az semmit se segit. most ott tartok h az udvaron van a sok gép, és mindegyiken van egy rakat variácio amit lehet rajta állitani, segitsen már valaki. :)
    Ja meg azt se vágom h a 3 szines kö mire jo.
  • Adri
    #60
    Hát ne írd ki csak játsz image meghajtóval.
  • nagykispeter
    #59
    Valamelyik oldalon azt olvastam ma hogy vannak benne elég húzós feladványok!Akkor ha ez így van akkor lehet hogy először a demot probálom ki és csak aztán a játékot mert azért csak 3 cd!Azért köszi az infókat!
  • nagykispeter
    #58
    Kösz akkor mégsem olyan könnyű ez a játék
  • koro1234
    #57
    Köszönöm,valóban ez volt a hiba!
  • Adri
    #56
    Hát találkoztam az első emberrel aki előlépett a semmiből, hát nem tom miről dumáltak de a feledatok megoldásában nem segített!!