175
jo kis adventure game-nek nez ki:)
  • lewus
    #175
    Sziasztok valaki segitsen az aura1-ben Ademika pálya végénél elakadtam
    ott ahol a zodiakus jelek vannak ahol a navigácios térképet kell aktiválni,
    van a 3gyürü a felsöre kattintottam 1x jobbra a középsöre 3x jobbra
    jön a kis animácio de amikor hátrálok akkor minden visszarendeződi
  • Vihar1
    #174
    Valaki tud segiteni valami féle leirás kellene a játékhoz. Segitsetek. Kérlek írjatok.
    Köszi
  • doncarlos
    #173
    Köszi, viszont a moment of silence-hez miért nincs? Vagy van vhol? Thanx!
  • nagykispeter
    #172
    nincs de igazából nem is kell
  • doncarlos
    #171
    Szasztok

    A gamehez van vhol magyarítás?

    köszi
  • nagykispeter
    #170
    Egyébként a Médiába 1990 legalábbis Szegeden
  • nagykispeter
    #169
    Na ezt én sem értem
  • maxius
    #168
    Én már csak azt enm értem, mér adják ezt a gammát a CD Galaxban 990ért, a médiában, meg 5Kért...szóval megvettem 990ért...jó üzlet volt, csak rövid a játék..
  • nagykispeter
    #167
    Köszi épp rájöttem!Az volt a baj hogy a gongos dolgot összeakartam kombinálni a dobos rejtvénnyel!Azért köszönöm szépen!
  • maxius
    #166
    A dobokat meg kell vizsgálni, aztán a kirstály oszlopon a beállítást elvégezni...(remélem így érthető, és nem is lőttem le a poént)
  • nagykispeter
    #165
    Sziasztok a játék legvégén mit kell csinálni a dobokkal vagy mit kell ledobolni hogy ne döfjön le a 2 csaj?
  • onedragon
    #164
    szevasztok nem találom a kurblit segítsetek
  • zsori
    #163
    Elakadtam a harmadik pályán ott ahol golyokat kell berakni és bolygok jelennek meg de sajnos el is tünnek és nem tudom mit kell tennem,és így nem tudok tovább menni.Ha valaki tudja segitsen.Köszi
  • Adri
    #162
    Amikor elzártad a "patakot" mutat valami köviet az intróba és ode le kell tenni a virágot /asszem/! Utánna engeded hogy follyon a patak ha kész megint elzárod assztán mehetsz tovább! Remélem jól emlékszem!!
  • Zsé
    #161
    Szijasztok!

    Adri köszi a segítséget!
    Már a 3-dik pályán járok! Most sajna megint megakadtam. A gyerek világban vagyok, ahol a kislány elvitt a testvéréhez, hogy beszéljek vele, de onnat nem tudom merre kell menni. Voltam a barlang másik végében, ahol azt a zöld patakot vagy mi a fene az el tudom zárni azzal a szobrocskámmal, de ennyi, hogy utána merre?
    Ebben tudnál nekem segíteni? Köszike!
  • Adri
    #160
    A kováccsal utánna beszélj ha ott a folyosó végén bekopoktatsz az ajtón és megnézed ott hátrébb a szerkezetet, ott van egy kar is! Amiket forgatni kell azzal szerintem semmit nem kell csinálni!!
  • Zsé
    #159
    Hali!
    A második pályán, amikor egy folyosón megyek le a föld alá, találkozok egy nagyképü kováccsal, aki nem akar hozzámszólni. Miért? Ja és utána ha továbbmegyek, akkor a folyosó végén van valami kütyü, amit ismét lehet forgatni és piros körcikkek vannak rajta, mindeggyik sorban egy rögzitve van.
    Azokat hogyan pörgessem - forgassam?
  • bogyoka
    #158
    Akkor Te már nagyon tudol, hogy be is irogatsz, én még nem tartok ott, írni nem tudok
    De frankó az oldal, eltettem a kedvenceimhez
  • Esrohnoil
    #157
    Na az igaz h. én sokat írogattam közben angol órumokra is...
    pl. rpgdot ahol a legismertebb játékoknak nem csak külön fórumkategóriáik, de sokszor saját oldalaik vannak.
    pl. Morrowind, Gothic oldalaik elég igényesek.
    Igaz is, már rég néztem. :)
  • bogyoka
    #156
    Ezzel én is így vagyok, hogy nagyon régóta játszom, és nagyjából értem már az angolt, persze beszélni nem beszélem, de eligazodom rajta, és néha azért beirogatok én is a fórumba, ha nagyon nem jutok sehova.
    Meg aztán az is igaz, hogy van aki csak most kezd játszadozni és szegény nem tudja még az angolt.
  • Esrohnoil
    #155
    Én pl. játékokból tanultam meg olyan szinten angolul h. néha segítek játékot fordítani...
  • M.A.D.
    #154
    én sem vagyok azért felsőfokú...de szerintem...
  • Adri
    #153
    Szuper!! már, aki vágja az angolt mert
    /ok ez az én hiányosságom/ én nem tudok angolul!
  • M.A.D.
    #152
    Most tényleg görcsöltök???? Vagy hülyéskedtek????
    http://www.gameboomers.com/walkthroughs.html
    nem hinném, hogy titok lenne. mivel, évek óta ismert oldal ez.ezen mindig ott a legújabb gémeknél is a leírás.
    bár, én csak a végső esetben használom.
  • Adri
    #151
    Mind a három jelnél tekered?
  • Adri
    #150
  • daflava
    #149
  • Adri
    #148
    Ja és képet úgy tudsz ide berakni, hogy feltöltöd,ide a képet http://iaro.srv.hu/ majd berakod az url-t!!
  • daflava
    #147
    na szerintem én hagyom, mert ezt nem lehet beforgatni! :(
    ha azt a képet rkná ki amit Gear berakott akkor jo lenne, de nekem teljesen más képet raki amit NEM, ismétlem NEM lehet beforgatni! :(
    aki viszont ezt beforgatja az 1 varázslo :)
    sajna én nem tom, hogy kell kpet berakni ide pedig nagyon szivesen bemásolnám de nekem ez nem megy :(
    azért köszönöm a helpet, de nekem ennyi volt a játék :(
  • Adri
    #146
    Visszamész oda ahol a fickóval dumáltál és csukd be az ajtót belűről van ott három jel na aszt kell a kapcsolótáblán beálítani /alúlról kezd/!!
  • Zsé
    #145
    Helló!
    Ismét én vaok!
    Nagy sikerélményem volt, hogy úúú sikerült megcsinálnom és jön a második pálya, de ismét rá kellet jönnöm, hogy mégsem olyan egyszerü és lehet sose nem lessz belőlem agysebész.
    A hidaknál van egy kapcsolótábla rajta 4 kapcsoló négy állással, alul valami kar, amit ha négy egyforma szin van be lehet tolni és akkor a kapcsolókat le lehet nyomni. Na eddig ok. Szerintem kipróbáltam már minden variációt (vagy nem. LKe rosszúl csinálnék valamit?
  • Adri
    #144
    nem tudom hogy van e teljes leírás! az asztalon ahonnan kiveszed azt a valamit charger-t hagyd a helyén az asztalon előbb fel kell tölteni,az az melleti kütyünél /ballra/ oda kell a thermométer és ott van egy kar azt kell jobbra húzni /utolsó ellőtti pötty/ megint barra ott kell majd megtekerni kétszer azt ami úgy néz ki mint egy csengő és ami mögötte van az alá kell begyújtani de azt onnan nem éred el csak ha másfelől közelítessz! hát egy kicsit hosszú lett de remélem érthető!
  • Zsé
    #143
    Sikerült jól beforgatnom azokat a vackokat! Amit kidobott navigációs térképet vagy mi a szöszt betettem a helyére, na de most merre? Már a tarisznyámban a "charger, thermometer és a lighter" van. Azt a "charger"-t hiába teszem az asztalon lévő izébe és az emeleten lévő szerkezetbe semmi se nem történik. (Ja a jeleket már beállítottam.)Most hogyan tovább?
    Lehet jobban járnék a teljes leírással?
  • Adri
    #142
    aszínes vacakra válaszoltam privibe a cellára most! ott már tudtál valamit csinálni? vagy egész részletes leírás kell??
  • Zsé
    #141
    Persze hogy kell!!!
    - hogyan forgassam akkor azokat a szines vackokat?
    - hogyan tölthetem fel azt a cellát vagy mi is az?
  • Adri
    #140
    Kell még segítség?
  • Zsé
    #139
    Szijasztok!
    Kéne egy kis segítség! Elakadtam az első pályán, mégpedig ott, ahol az a négy köcsög van az oldalán a 3 szines kővel és mindeggyikkel szemben van egy háromszögletü izé, szintén három szines kővel és mindeggyiket lehet forgatni! Néztem én a földgömböt a szobában, hogy melyik szinü golyó milyen szinűre változik, de így sem bírtam rájönni a kombinációra!
    Valaki tudna ebben segíteni?
  • maffia79
    #138
    thx
  • Adri
    #137
    Hát remélem érthető valamennyire!!
  • Adri
    #136
    Úgy kell kiforgatni /én személy szerint lerajzoltam/ ha kiterítenéd a hengert a jelek amik rejta vannak összeilleszkedjenek! van egy ami nem forgatható azzal kezd és kel lefele és jobbra is és balra is folytatni hogy stimmeljen!!