95
dark sci-fi MMORPG
  • Petko
    #1
    Nos, elég igéretes cuccnak tűnik, főleg mert én szeretem ezt a stílust. Mindenki akit érdekel: http://www.faceofmankind.com
  • Tom3 #2
    Nem rossz a képkből itéve.
    A grafika viszont nem épp a legjobb.
  • Tom3 #3
    legalábbis az arc
  • Gumbo
    #4
    én bekerültem a bétába, de fingom nincs hogy működik ez a játék :)
  • Petko
    #5
    a szemet:) en meg feliratkoztam kezdet kezdeten aztan nem kerultem be, meg az accomat is kitoroltek:)
    na mind1 majd ha jatszogatsz vele azért számolj be hogy milyen
  • Petko
    #6
    na legyen a topic up
    jan. 28. indul az open beta... kiváncsian várjuk
    addig is itt a quick ref
  • Tyler
    #7
    remélem kira lesz
  • Lacc
    #8
    Jan.28. Megjegyzem :)
  • Petko
    #9
    update: pénteken lesz letölthető, de hétfőn aktiválják a szervereket... addig is lehet csinálni a www.fomportal.com on accountot, mert az kelleni fog
  • Petko
    #10
    bmeg mennyit kinlodnak... azt mondtak hogy 28/29. lesz open beta es meg mindig nem letölthető
    azért ez irritáló tud lenni, amikor kitolják az utolsó másodpercig
  • Petko
    #11
    Na hivatalosan is letölthető: http://www.fomportal.com/
    ha lesz rá igény kirakjuk public magyar mirrorba is
  • Petko
    #12
    na nalam mar lennt is van, és mivel hétfőig nem lehet még beloginolni, csak installalni tudtam, meg launchert kivizsgalni, de igényes kivitelezésűnek tűnik, minden ment szépen
    reméljük a játék is ilyen lesz hétfőn..
  • Petko
    #13
    na akkor folytatom a beszámolóm:
    rájöttünk hogy hétfő előtt is be lehet loginolni a szerverekre olyan kombinációkkal, hogy tester/tester tester2/tester2, szóval kipróbáltuk, és én nagyon meg voltam elégedve vele. A litech engine nagyon jól fut, és meglepően szép. A játék belső felületei is nagyon igényesek. Most azon leszünk többiekkel hogy rájöjjünk hogy is kell pontosan játszani.
  • Petko
    #14
    Lifeforce üdvözletét küldi a Pegasy 51-es kolóniáról:

  • grebber
    #15
    Na akkor aki már tolja leirhatná hogy ebben a gamben mit kell csinálni!
  • Petko
    #16
    hát röviden szólva csak nagyon kis közösségnek fog tetszeni, mert ez hardcore szerepjáték... teljesen más mmorpg mint amik eddig voltak... hogy mit kell benne csinálni.. missinoket, de a missionok nem gép által generált butyutaságok, hanem mindet a játékosok tervezik meg, és itt minden játékos alapú
    öszintén szólva csak a nyitott és széles látókörű játékosoknak ajánlom, mert a többiek ugyis csak anyázni fognak az elején ha nem értenek meg dolgokat, meg rátesz egy lapáttal hogy openbeta ami ma indult el, és nem fut még tökéletesen
  • ranGer2
    #17
    ÚÚ jól hangzik mindez ellenére is.. lehet h 1 próbát megér!
  • Petko
    #18
    ha elég nyitottnak érzed magad hozzá persze:)
    meg az angol tudás megint alapszükséglet, ugyanis hogy a szereped el tudd játszani, jól kell tudni kommunikálni a többiekkel
  • Me0w
    #19


  • Me0w
    #20
    Es itt megszakadt, hogy a fosas jonne ra b+
  • Petko
    #21
    erre csak annyit lehet mondani hogy 200 meganal nagyobb fileoknal semmikepp se hasznalj ie letoltest... ilyenkor alap hogy flashget, vagy totalcommander stb.
  • Marcus_
    #22
    Honnan tudom azt h eléggé nyitott vagyok e rá már?:P
  • Random work
    #23
    Tegnap elkezdtem vele játszani. Találtam küldetést ahol péncélt kell készíteni magamnak és másoknak eladásra. Este el is mentem a bányába megrendelni cuccost csak 2 helyett 20-at rendeltem és kiírta, hogy 8 óra 40 perc mire meglesz így ma reggel folytattam. Aztán kiderült, hogy még más anyagra is szükség van így azt is elkezdtem bányászni 5 óra alatt meglesz mire hazaérek megvan.

    Kezdetnek egy kics kuckóm van amit később nagyobbra cserélhet az ember ha van pénze. A lakást kóddal kell védeni és azt javasolják változtasd a kódod folyamatosan nehogy betörjenek. :D
  • Random work
    #24
    Sajnos az angol tudásom nem csúcs, de elsődleges gondom a betűtípus amit használnak mert nagyon olvashatatlan. Nektek nem apróak a betűk?

    Utazni még nem utaztam majd ma este kürülnézek.

    Kezdéskor ki kell választanod egy szervezetet. Van katonai szervezet jó pár akik oda teszik magukat azok támadó, védő, bérgyilkos küldiket választhatnak. Tartozhatsz céghez is amely cégeknek megvan a területi elhelyeztekdésük. Én az EuroCore tagja ként kezdtem névből kiderül, hogy európában ténykedek. A céges dolgozók bányászatból és a bányászat során szerzett anyagok felhasználásából élnek meg. Megvan, hogy milyen anyaghoz milyen alapanyag kell és mennyi. Az én küldetésemben meghatározott volt, hogy 2-es minőségű páncélt kell csinálnom. Bármikor beléphetek egy küldibe és ki. Akkor lépek szintet ha sikeresen teljesítek küldetéseket.

    Vannak NPC-k pl a kórházban vagy kocsmában, hotelben.
  • Me0w
    #25
    Utalom a letoltesmanagereket, ez az igazsag :) Mondjuk azert beta nem beta, peldat vehettek volna a Guild Warsrol, vagy barmely mostani rpg-rol, aminek a telepitoje ~2 mega, es utana onmaga lehuzogatja a fileokat amik kellenek :)
  • Petko
    #26
    - ja az fontos dolog hogy a missionoket a fonokeid csinálják (a fakció magasabb rangu tagjai akik closed betasok voltak)... lényeges ebben a játékban a kommunikáció, megbeszélni, egyeztetni velük a feladatokat, a hqn személyesen, vagy a mission ablakbanan a chatben... és persze mindezt kemény szerepjátékkal, mintha a főnökeiddel beszélnél, és ténleg egy vállalt alkalmazottja vagy akinek a célja a vállalat gyarapítása, és persze ezáltal a saját vagyonának és egzisztenciájának növelése. persze nem azért mondom mintha ez kötelező lenne, de ez a játék erre épül és ettől szórakoztató annak, akinek affinitása van hozzá.

    - a betütípusra sok embernek van panasza de nálam pont jól jelenik meg, viszont ugyis lesz rá valami javítás hogy mindenkinek jó legyen

    - ami még lényeges lehet hogy a játékidő a valósnak a 4x-ével változik, és a játékon belül mindenhol belső időt használnak amire figyelni kell. a bányászat igaz hogy időigényes, de nem azt jelenti hogy ez olyan játék amin naphosszat kell ülni, hanem emiatt épp ellenkezőleg, egy termelő, kereskedő egyén napi egy óra játékban bőven el tud mindent intézni a terminálokkal, és a termelés, szállítás, gyártás, kereskedelem magától folyik amíg nincs beloginolva

    - ja és még valami, a gazdasági részének fontos eleme a költséghatékonyság, például a bányászatnál jobb figyelni arra hogy hol, mennyiért termelsz, és mekkora mennyiséget, milyen kitermelési móddal (külszíni fejtés, mélytárnás stb.)
  • Petko
    #27
    ja, de sajna ez nem nagy cég, és a béta miatt az egész rendszerük túl is terhelődött, és még jelenleg is óriási túlterhelés alatt áll mind a weblab, mint a játékszerverek
  • Magnetic
    #28
    Bizony, es most sem elerheto a jatek. Eddig keveset jatszottam vele, de egesz kellemesnek igerkezik.
    Ahogy elnezem meg kevesen jatszunk vele mi magyarok, de megkereshetnenk egymast. En Firestorm neven futok. Ha belepek, akkor majd itt jelzem es privaton (a jatekban) megkereshetjuk egymast. Szivem szerint az urallomast javasolnam mint talihelyet :)

    M.
  • Magnetic
    #29
    Probald ki a NetTransport-ot. Egy nagyon kellemes kis letoltes manager. Igyenes, jol hasznalhato es a flashgot plugin vezerli a firefoxban.
    Ja es van magyar verzio is, ha nem tudnal angolul. 1x megeri megnezni.

    http://lycos26486.l97.lycos.com.cn/default.htm
  • Magnetic
    #30
    Uj javitas jelent meg.
    Mar tolti is a kliens, aztan
  • Petko
    #31
    lehet róla szó hogy találkozunk, csak mostmár fenntartásokkal kezelem az ilyen magyarországi "összefogást" más játékok példájából is okulva (nehogy személyeskedésnek hidd, nem rólad beszélek)
    Pl. ma bementem és nézem a mission ablakban a faction chatet, és mit látok... valami magyar gyerek irogat be összevissza a haverjának hogy ide meg oda gyere stb. Egyrészt a faction chat kurvára nem erre való, és így is kivan a f***om a sok patkány kis amerikai pujától, akik hazajönnek suli után magyar idő szerint estefele, és bejönnek a játékba, marhaságokat kérdezgetnek (amire maguktól is rájöhetnének egy kis erőbefektetéssel) a faction chaten, illetve fegyverhez jutnak és összevissza kínlódva lövöldözik a többi embert a bugyuta kis üres fejükkel, szerepjáték halvány nyomát is eltörölve. Márészt a másik óriási gyökérség, hogy ahol a világ minden részéről vannak játékosok, és minden nemzet megpróbál a gördülékeny kommunikáció miatt angolul írogatni (nagyon ritkán néhány német szó elcsattan az ottani tizenévesektől is) erre persze hogy egy magyar, aki elkezd saját nyelven irogatni a faction chatbe hogy senki se értse meg. (és nem a nyelvel van bajom, mert imádom a magyar nyelvet és tisztelem, de ebben a helyzetben egymás szórakozását tiszteljük már meg hogy a másik is megértse mit írunk.)
  • Random_
    #32
    Én játszok jelenleg más fizetős gamét a WWIIOnline a neve.
    Ott nem nézik rossz szemmel ha magyarul írsz persze egy rendezett támadásnál illik angolul írni, de volt olyan, hogy egy szállítógépen csupa lengyel ejtőernyős hadovált.

    Ezt a játékot el fogják hagyni a bugyuták ha fizetős lesz most még azért van sok idióta mert ingyenes. A WWIIO-ban is amikor free időszak van rengedeg állat beszabadul.
  • Magnetic
    #33
    Mit szoltok az urallomashoz a barban?
    Magyar ido szerint 10-kor?

  • Petko
    #34
    El fogják hagyni szerintem napokon belül. Most sok az OB-s amcsi kölyök de ezek le fognak remélhetőleg napokon belül kopni.

    akkor odamegyek 10kor, ha nem felejtem el, de akkor légyszi a találkozó is szerepjáték legyen, és ha más is van a környéken angolul:)
  • Magnetic
    #35
    Mennek, de nem megy :(
    Holnap szinten ebben az idopontban es helyen. Rendben?
  • Petko
    #36
    oke
  • syabi
    #37
    sziasztok!
    most akkor ez mennyire open beta, mert regisztáltam magam az oldalon, letöltöttem a beta-t de játék accountot nem kaptam, egyáltalán hogy kapom meg? vagy most ez olyan open beta hogy meghivással megy csak?
    kérem vki világosítson meg, mert szeretném kipróbálni.
    köszike
  • Magnetic
    #38
    A fomportálon lépj be a hozzáféréseddel, és a beálitásoknál tudod aktiválni a játékhoz tartozó hozzáférést.
    http://www.fomportal.com/
  • Random work
    #39
    Srácok katonaként hogy tudok felszerelést szerezni?
    Lövedékeket láttam, de pl nem tudom sok dologról mi micsoda. Nincs valami leírása a játéknak? Gondolom a páncélt is meg a fregyvereket is nekem kell megvennem.
  • Petko
    #40
    néhány leírás: http://www.fomportal.com/quickrefs/

    megvenni nem neked kéne, hanem a katonaság ad ellátmányt
    én az elején kaptam is fegyvert, de armort, meg lőszert már magamnak kellett szereznem, esetleg akinek nagyon nincs pénze lőszert is adnak
    de egyre rosszabb a helyzet, mert nagy a pénzhiány. a mission rendszer, es az adobeveteli rendszer kiforratlansaga miatt varni kell meg egy ideig amig normalisan el leszunk latva