153977
Jön a ValóVilág 12!

Május 5! Beköltözés!
  • kill3r21
    #153654
    Anita, Piros és Rico, valamit dobálóztak, ennyi derült ki eddig
  • kill3r21
    #153653
    valami történt odabent a streamben a kizárások a téma a narancs és ilyesmi
  • kill3r21
    #153652
    Ez a Bibi tényleg a legalja ember, érdekelne miért lett ilyen, de brutál huszon X évesen ennyire egy nulla
  • Darthmushroom
    #153651
    Lamin és ő az aki nem való tvbe, nem is értem h szerepelt a másik műsorba?? (nem néztem) vagy ott annyira megvágták? és ő meg csodálkozik h nem jött össze
  • Fantasico
    #153650
    Nekem ebből a szériából nagyon sok únszimpatikus játékos van, de ők eddig elviselhetőek a számomra, egyetlenegy ember az Bibi aki számomra teljességgel vállalhatatlan és elviselhetetlen, fizikai fájdalmat érzek amikor a búvalbaszott fejét kell néznem egyszerűen elképzelni nem tudom mitől tartják bent erősnek, mivel egész nap ágyban fekszik, néha felkel és ok nélkül porig aláz teljesen jogtalanul embereket, amikor olyan emberrel találja szembe magát aki a sarkára áll és keményen észérvekkel visszaszól és helyreteszi akkor megint visszavonul a barlangjába és duzzog és morog magában, érvei, normális indokai nincsenek soha nem is voltak, hirből sem ismeri ezeket a szavakat, az ilyen játékosok bárkivel mennek ki párbajra tuti kint végzik ráadásul hatalmas különbséggel. De a tegnapi nap verte ki teljesen a biztositékot amikor először Melinával kellett volna érvekkel megvivnia Henrik mellett, na 5 percen keresztül megállás nélkül csak azt hajtogatta hogy, "horpadtfejű" "fogyatékos" "pusztulj" "gyenge jellem" ezt a 4 jelzőt felváltva 5 percen keresztül, majd ezek után pár órával ok nélkül elkezdte baszogatni Ákost aki már inkább le se szarta, ott is akarta hagyni, erre Bibi mondta neki gyere ide, Ákos odament erre Bibi arcon kőpte, na ez volt az I-re a pont, ez a legalja, de Ő erre rendkivül büszke volt és utána órákon keresztül ecsetelte nem is érti miért van mindenki kiborulva hiszen Ő csak leköpte Ákost, és bármikor újra megtenné nincs abba semmi "csak" leköpte, és Ő amúgy nagyon szereti ha Őt leköpik. Na erre nem tudok mit mondani, csak annyit hogy 2022-ben egy ilyen hulladéknak nincs helye a villában.
  • kozi001
    #153649
    Mindeközben a VV9 ügyeletes szépfiúja/rendőre(...) Hunor drog botrányban.

    https://www.blikk.hu/sztarvilag/hazai-sztarok/drog-kabitoszer-krnni-vv-hunor-eljaras/6d6eecf
  • Ironman2
    #153648
    Igazat adok neked,meg Zsoltinak is,persze.Én is úgy vagyok vele hogy amíg az ember a 4 fal közt művel ilyen perverziót,addig nincs gond,akkor van gond,ha már el is terjeszti amit csinált.Mindenkinek magánügye hogy odahaza miket csinál,vagy itt pl a takaró alatt.
    Sajnos ez a műsor nem erről szól,ezt a mai adásból is láthattuk,kibeszélőshow megy,hogy ki mit csinált a takaró alatt,meg berakta,vagy nem rakta be,vagy jó érzés volt-e,vagy se.Ráadásul az tereget ki,aki érintett volt a dologba,szóval ocsmány dolog az egész.Ez a törpe cigánycsaj is kap egy csókot,aztán szinte behugyozik tőle,és ő nevezi magát baszógépnek.Hagyjuk már! Az egész műsorról,most sajnos lejön,hogy némely jelenet megrendezett,mint az ÉNB-ben!

    Én annak idején is megneveztem a 3 szimpatikus játékosomat,tudom sok embernél nem fog tetszeni most se,de én ezen egyelőre nem változtatok.A sorrend lényegtelen,nem számít,szóval:
    1.Bibi
    2.Ákos
    3.Sajti

    Ezek közül,legalább kettő ott lesz a fináléban szerintem.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2022.12.02. 04:06:58
  • Fantasico
    #153647
    Lamin már megdugta Bibit azt hiszem pont a kiesése előtti éjszakán, addig mindig ment a huzavona a paplan alatt esténként amikor egy ágyban voltak, de aznap elég egyértelműen és félreérthetetlenül ment az akrobatika a paplan alatt és amikor mozgás közben lecsusszant a takaró teljesen egyértelmű volt hogy Lamin levarta. Barna és Reni között is egyértelmű volt már az első napi akció is bár Barna elég jól próbálta leplezni és próbálta "okosba" csinálni de igyis egyértelmű volt a dolog. De ez is mindent elmond bibiről, hogy egy ilyen emberrel mint Lamin lekúratja magát, mondjuk azok után nem csodálkozom, hogy mondta valamelyik nap live-ban hogy a Hollandiában volt egy Szomáliai exe aki alaposan lehugyozta és ez szerinte nem gáz, még az a végtelenül únszimpatikus Kriszta is odament hozzá, hogy ilyen dolgokat nem kéne mondania és erről nem kéne beszélnie itt, de erre a Bibi válasza az volt őt nem zavarja és nem érzi gáznak, hát csak gratulálni tudok neki.
  • Ironman2
    #153646
    Meg fogsz utálni,de én nekem már a beszavazás óta a kedvencem.Imádom az ilyen vad lányokat.Igaz némi viselkedésével nem értettem egyet,mikor nyalakodott Laminnal.Mintha ezer éve ismerték volna egymást,úgy smároltak.Szerintem a dugás is meglett volna,vagy lehet már villán kivül megvolt,csak mi még nem tudjuk.Majd idővel kiderül hogy itt mindenki,mindenkinek az ismerőse.
  • Ironman2
    #153645
    Atyaég,ezt nem hagyhatom ki.

    Alekosz elvenné az internetet a munkásoktól.

    Persze csak polgárpukkasztás az egész,mást amúgy sem tud csinálni,de nem kéne ilyen baromságokkal ötletelni,mert lehet hogy még odafentről valaki komolyan veszi az egészet.
  • Fantasico
    #153644
    Ezt a büdös proli Bibit rakják már ki a villából, egy ótvar, rosszindulatú, gonosz, proli nő, aki büszke arra hogy már lehugyozták az életben, és teljesen megengedettnek veszi hogy lekőpheti az embereket a villába, és még élvezi is. Ha minimális tartás lenne az RTL- nél még ma kiraknák ezt a retkes, büdös kurvát, de majd várnunk kell még a következő szavazáson rápakolják a jelet, aztán mehet párbajra, és majd akkor nagyot fognak nézni, Sajtika meg a többi nagyokos villalakó akik szerint Bibi nagyon erős, és alfahőstény, vicc kategória, az emberi selejt mintapéldánya, bárkivel megy ki párbajozni minimum 85-15 el kint marad.
  • Zs0lt1
    #153643
    Hogy lehet, hogy ennek az ocsmány Bibinek ennyi követője van?
  • Ironman2
    #153642
    Nahát! Melina drága berezelt Bibitől,nem merte kihívni,ehelyett Henriket választotta.Okos csaje ez a Melina.
  • kozi001
    #153641
  • Darthmushroom
    #153640
    mikor Lamin hazament, Bibi is elég sok %-t kapott
  • Ironman2
    #153639
    Látom az új szavazásnál,sokan nem akarják Bibit a villában látni.Kiküldenék Melissával párbajozni.Lesz itt még meglepi szerintem.Az utóbbi influenszeres szavazás is közbeszólt,hogy Bibi elég erős egyéniség a villában.
  • Ironman2
    #153638
    FAsz kivan már evvel a Piroskával,meg a féltékenységeivel.Már a 3. adás szinte róla szól.Jobban néztem volna Rico hülyeségeit.Mekkorát eshetett a fürdőben.Heheh
  • SigS
    #153637
    Naná :D
  • Fantasico
    #153636
    Ez a Bibi és Kriszti frankón orvosi, klinikai eset, ez attól független hogy mindketten agyhalottak, és azt sem tudják milyen rendezvényen vannak, de ennek a két nőnek kényszerzubbonyban és sárgaházban lenne a helye, botrány mindkettő, elképesztően vállalhatatlanok.
  • Darthmushroom
    #153635
    pedig az is kiderült h ő bármikor megy párbajozni kint is marad, elég sok %-t kapott Ő is
  • Fantasico
    #153634
    Remélem mindenki látja és nem csak nézi az online streameket, illetve akik csak az összefoglalókat tudja nézni, nagyon remélem ott is átjön mekkora egy mű, szánalmas, és helyezkedő szinésznőcske ez a Kriszti, mivel véget ért az ÉNB valahova be kellett nyomni szegénykét, csak legalább normális egyenes nő lenne de nagyon nem az, ezek a látványos és annyira mű sirásai meg már a sirba visznek, annyira átlátszó és szar. Hajrá Melina!!!
  • Ironman2
    #153633
    Eléggé bosszús képe van. :)
  • kill3r21
    #153632
    most a streamben Bibi fejét mutatják, hát majdnem sikerült kicsit megsajnálnom
  • Ironman2
    #153631
    Na,szerintem az Ákos be fog pisálni ha meglátja a két új szépfiút :)
  • kill3r21
    #153630
    és akkor azt mondják kint nem látjuk úgy, aki streamet néz az is látta hogy egy nulla az ember
  • Ironman2
    #153629
    Ezek még a végére meg is szerették,nem most kell gondolkozni,előbb kellett volna,mikor mindenkit kiosztott.
  • Ironman2
    #153628
    Van isten! Lamin kiesett!
  • kill3r21
    #153627
    remélem végleges :D
  • kozi001
    #153626
    Bibi nekem azért kemény, mert egy ilyen ótvar fickó, mint Lamin miatt tud vitatkozni...
  • Ironman2
    #153625
    Na ez a Henrik gyerek,délutánra csak végez a mosogatással :) Többiek mi a faszt csinálnak?
  • Darthmushroom
    #153624
    így pár nap után kiemelkedik a lányok közül.
  • Zs0lt1
    #153623
    Remélem ő kapja a legtöbb szavazatot, hogy ki menjen haza először :D
  • kill3r21
    #153622
    Ennek a Bibinek szerintem még az életben kb semmije nem volt, félelmetes ez a birtoklási vágy, rendesen orvosi eset
  • Ironman2
    #153621
    Van egy pár.Nekem ettől a Lamintól égnek áll a szőröm.Nehezen tudja magát visszafogni,látszik a vére nem birja sokáig.
  • Joe888
    #153620
    ennyi kretént
  • kozi001
    #153619
    Már az ágyfoglalásos akciójáért felrúgtam volna a minta apát. :P
    Utoljára szerkesztette: kozi001, 2022.11.24. 08:21:02
  • kozi001
    #153618
    Nope!
    Suttyó + Kvóta karakter.
  • xido
    #153617
    azt mondja henriknek..lamin jó gyerek..istenem ne legyen a cigó a pajtása,mert elsirom magam
  • Ironman2
    #153616
    Ja Ákos ezért szakított Bibivel,mert ezt mondta neki a hálóban.Kriszti viszi egyértelmüen a ma esti showt,Bibi elbújt,már szinte alig látni,nem főszereplő.Rico is rámozdult a szőkére,meg amúgy a többi srác is.
  • kill3r21
    #153615
    "nekem nem szimpi ez a csaj, ezért neked se legyen! " jöhetne már a zombivilágvége xD