153977
Jön a ValóVilág 12!

Május 5! Beköltözés!
  • Ironman2
    #153695
    Nádai Anikó búcsúzik a képernyőtől,ma vezeti utoljára a Való Világot!
  • Fantasico
    #153694
    Nagyon vicces a fogyatékosok taktikai megbeszélése, Sajti, Barna, Rico mindhárom olyan szinten van agyilag hogy azt öröm nézni, de hogy mindhárman ennyire vakon legyenek az már hihetetlen. Szilárd meggyőződésük hogy Piros felhasználná a kendőt és mást küldene ki párbajozni mert szerintük retteg Bibitől és nem merne vele kimenni, ezzel szemben Piros 1 hete lebeszélte a saját táborával hogy mindenki tegye rá a jelet hogy biztosan ki tudja vinni párbajozni és hülye lenne egy Bibi elleni párbajnál felhasználni ezt az előnyt. Kriszti továbbra is szánalmas, mű, erőltetett szar alak, Anita meg olyan szintem tahó és magabiztos a nagy büdüs semmire, Bibi után Anita a leggyengébb simán kihullana bárki ellen. Ez a csőcselék tábor igen nagyokat fog nézni az elkövetkező hetekben hónapokban mert annyira nem látják és érzik az erőviszonyokat, hogy az már botrányos.
  • Ironman2
    #153693
    Vazze,mekkora feje lett ennek :) Szóval Nádai Anikóval,és Alekosszal volt együtt a VV4-ben Szandika.Akkor is szopós szája volt neki.
  • Ironman2
    #153692
    Szopós szájú VV Szandika öreganyátok megmutatta magát hogy néz ki manapság.


    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2022.12.09. 11:30:19
  • xido
    #153691
    Ha már Alekosz..tudom,hogy spin-off,de mégis benne van..a héten Hal a tortán egyik szereplője és pont ma fog főzni :)
  • kill3r21
    #153690
    Na a kedves Bibike lehet terhes Lamintól, még eggyel több ok hogy menjen szépen haza xD
  • kill3r21
    #153689
    bánat ez az élő közvetítés. bent megy a balhé, erre kiváltanak a mosókonyha kamerára, bánat szerkesztők ha olvassátok ezt a fórumot, mitől féltek? hogy nem lesz anyag az összefoglalóba?
  • Fantasico
    #153688
    Azért arra kiváncsi lennék ebből a Barna, Sajti, Anita, Rico négyesből láttak e már valaha egy percet is a régebbi VV adásokból, mert akkor tudhatnák, hogy az ilyen visszataszitó, ultraprosztó viselkedéssel nemhogy a végjátékot de a Top 6-ot sem érik meg. ennek a négyesnek összesen nem üti meg az agyi kapacitása a 30-as IQ szintet, komplett agyhalott az összes és olyan szintem vakon vannak, hogy öröm nézni, hullani fognak egytől egyig mint a legyek. Pedig egykor olyan sziporkázó és szórakoztató villalakók voltak mint Szabolcs VV1, Laci VV2, Alekosz VV4, és Ati VV5, tehát voltak itt parádés játékosok, sajnos már régen voltak, azóta inkább a csőcselék és hulladékok vannak túlsúlyban de hátha egyszer még a szemünk láttára kinő és lesz egy sziporkázó játékos, aki még gondolkodni is tud.
  • kozi001
    #153687
    Tényleg ez az Anita nem Alekosz feleség keresőjéről maradt még meg az RTL-nek... :P
  • Fantasico
    #153686
    Ez a Kriszta is egy hányinger, borzalom egy nő, annyira mű, annyira erőltetett szar karakter, szánalom.
  • kill3r21
    #153685
    Nem linkelem, de VV Zsolti videóját most érdemes megnézni (ZsHow)
  • Fantasico
    #153684
    Bibi mindig tud lejjebb és lejjebb süllyedni a saját maga proli és alpári világában, miközben egyre jobban kristályosodik ki a benne rejlő elképesztő rosszindulat. A mai játéknál is mindenki próbált vállalható néha még kedves leveleket irni de ez a retkes fejű ótvar féreg, megintcsak minden ok nélkül egy végtelenül prosztó és rendkivül rosszindulatú levéllel lepte meg Melinát, majd amikor látja mennyire nagy suttyó volt és sikerült a lelképe gázolnia igazi mélyrőljövő boldogság öntötte el. Annyira remélem hogy hétvégén kiválasztott lesz, vagy legrosszabb esetben kihivott, de a most következő párbajt semmiképp nem kerülheti el egy ilyen hulladék, ha pedig egyszer párbajra megy akkor számára ott az a végállomást is jelenti, de azt a búvalbaszott retek fejét öröm lesz nézni, úgy fog puffogni, meg duzzogni amikor az ellenfele földbe döngöli a párbajon.
  • Fantasico
    #153683
    Ma már nagyon sokszor volt elvéve az adás a livestreamen ráadásul többször elég hosszú időre, nem igazán tudom mi lehet olyan dolog ami ennyi ideig tarthat és nem hallhatnánk. Egyébként meg most pont elég izgalmas szervezkedés megy mind a két oldalon, Sajti próbál szervezkedni és azt hiszi mindenki előtt van már a tervezésben, de arról még fogalma sincs hogy a másik oldal már egy lépéssel előtte van. De amig abban a hitben van hogy Piros nem merne kimenni Bibivel és biztos benne hogy fel fogja használni a piros kendőt, azzal szemben pont a gyökeres ellentéte történik magára akarja pakoltatni a jeleket hogy biztosan ki tudja vinni Bibit. Sajti jó nagyokat fog még nézni ebben a játékban, csak ha igy folytatja akkor nem sokáig mert Ő is repülni fog. Mindenesetre jó lenne ha nyomatnák a live-ot mert pont érdekes volt amikor elvették.
  • Ironman2
    #153682
    Na ennek örülök,köszi!
  • Ironman2
    #153681
    KHF van úgynézki,vagy csak nálam nincs adás?
  • Fantasico
    #153680
    Nem gondoltam volna hogy valaki megcsinálja, fura is volt amikor ránéztem az oldalra nem olyan volt mint eddig, igy azért mégis csak más! Köszönjük a beletett időt és munkát! Lamint jó is hogy nem tetted már rá a puszta látványától felidegesitettem magam, amikor meg megszólalt arról inkább ne is beszéljünk, nem véletlenül esett ki elsőnek, Bibi ugyanez csak nőben.
  • Ironman2
    #153679
    Na nézzétek el nekem,ezt a lökött bannert,de azért jobb a semminél,majd dolgozok még rajta,egyelőre csak ennyit tudtam produkálni.Lamin már nincs rajta,gondolom sok embernek nem is hiányzik.MAjd alakítok rajta még,csak most ennyire tellett.Ha szar lett azt is megirhatjátok. :))))
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2022.12.04. 23:44:22
  • Fantasico
    #153678
    Persze, féltékenyek hogy nála van a piros kendő. De hogy ez a cirkuszi bohóc Sajti is mennyire vakon van az elképesztő. Ő már levezette az "Akadémiai Társaságnak" Rico, Anita, Bibi, hogyan is fognak ők simán bejutni a Top 6-ba, olyan szinten van vakon hogy az elképesztő, öröm lesz nézni amikor mindenki kihullik mellőle aztán Ő is repül.
  • kill3r21
    #153677
    amúgy csak én nem értem hogy Pirosra miért ugranak ennyire? A kendő miatt lenne? fosnak tőle?
  • Ironman2
    #153676
    Én nem látok ott ütést,csak lökést! Dehogy azt a drága lisztet rászórja,azért durva,ne is haragudjatok,ekkora pazarlást véghez vinni.
  • Ironman2
    #153675
    https://www.rtlmost.hu/rtlhu_vv24/elo

    regisztrálj bankkártyával! első hónap ingyenes! utána 2 rongy havonta
  • Fantasico
    #153674
    Sajti és Barna taktikai érzéke is a nullával egyenlő illetve az erőviszonyok megitélésében is teljesen vakon vannak. Sajti komolyan azt hiszi hogy Piros levenné magáról a kendőt és már most elhasználná ezt a lehetőséget és kihátrálna egy Bibi elleni párbajtól, mert nem merne vele kimenni, hát szakadok a röhögéstől. Piros pár napja pont azt mondogatta még a saját táborának is hogy még azon is gondolkozik hogy mindenki tegye rá és mindenképp kiviszi Bibit, mindegy is egy a lényeg vagy kiválasztott vagy kihivott legyen Bibi és akkor végre megszabadulhatunk ettől a vállalhatatlan nőszemélytől.
  • kozi001
    #153673
    Lehet még a Westend tetején töcsköl.
  • sorler
    #153672
    vv radicsot vissza kéne szavazni
  • sorler
    #153671
    VV Pirosnak eldurrant az agya és ez akár a játékába is kerülhet.

    hol lehet nézni ezt a mocskot?
  • kill3r21
    #153670
    De amúgy tényleg hogy ezt a Barna gyereket nem veszi elő senki, ennyire példa értékű amit csinál? Az életbe nem talál magának normális nőt, értem én hogy most csak az számít hogy legyen kit megdugni, de mi lesz majd ha társra vágyik?
  • Fantasico
    #153669
    Henrikkel semmi bajom nem volt, ő most járulékos veszteség volt. Ennek a mostani párbajnak egy Bibi - Melina vagy egy Kriszti - Melina párbajnak kellett volna lennie és mindkettőt ugyanigy megnyerte volna sőtt Bibi ellen sokkal nagyobb különbséggel jött volna vissza, csak Sajti hathatós lebeszélése miatt lett Henrik az áldozat, hosszú hosszú napokon keresztül rágta Melina fülét hogy nehogy Bibit vigye és végül révbe is ért mert elbizonytalanitotta Melinát, ezért kicsit Én is nehezteltem rá, hogy nem volt olyan tökös hogy megfogja Bibit és kivigye mert mindenki döbbenten nézte volna azt a kivégzésszerű párbajt ugyanis ez a szánalmas hulladék örülhet ha 10-15 százalékot összekapar majd bárki ellen. Mindenesetre Melina megérdemelten van itt egyenlőre, intelligens, értelmes lány aki az elejétől fogva be van állitva a leggyengébnek csak azért mert nem fekszik össze fűvel fával és tud értelmesen beszélni és érvelni. Hát Én személy szerint sokkal szivesebben nézem őt még ha semmit nem csinál csak ül a sarokban akkor is mert ha beszél legalább értelmes összefüggő mondatok hangzanak el a szájából, nem az a szánalmas ócska proli óbégatás, meg szinvonal alatti szitkolózás, amire itt már senki nem vevő, az ilyen embereket a holdra kéne kilőni ott aztán puffoghatna meg duzzoghatna magában az a szerencsétlen balfék.
    Utoljára szerkesztette: Fantasico, 2022.12.04. 01:14:15
  • Ironman2
    #153667
    Persze,mert a szobanövény biztos nagyon szórakoztató volt idáig.Én Henriket vártam vissza,lettek volna jó kis bulik,ehelyett nézhetem ezt a gyönyörüséget,aki kb semmit se ér bent.
  • kozi001
    #153666
    bipolár sztem
  • kill3r21
    #153665
    valahogy így igen, akinek van egy kis esze kiviszi
  • Fantasico
    #153664
    Annyira jó Bibi búvalbaszott fejét nézni, most hogy Melina visszament, már csak ki kell repiteni a villából a következő párbajon.
  • kill3r21
    #153663
    Azért a Krisztinél is vannak bajok fejben xD
  • kill3r21
    #153662
    mekkora egy féreg ez a Bibi, nincs rá jobb szó, színtiszta rosszindulat
  • Fantasico
    #153661
    Természetesen nem az határozza meg az embert hogy van e neki vagy sem, de legalább az ismerősöd szakmát tanult, de nemis ez a lényeg, itt azon van a hangsúly, ez a szerencsétlen, végtelenül undoritó teremtés olyan büszkén ecseteli ezeket a dolgokat mintha Nobel dijat kapott volna. Azt meg nagyon visszataszitónak érzem, hogy semminek nem érzi a súlyát, sem a végtelenül alpári, és proli viselkedésénél, a köpésnél sem, neki ez teljesen természetes, meg azt hogy már többször röhögve és élvezve mondja hogy Őt már többször lehugyozták, meg imádja ha az arcára verik, és leköpik, hát bazdmeg ezeket a privát személyes dolgait mi a fenének teregeti ki amikor ultragáz, és egyáltalán nem érzi azt hiszi ez menő, miközben brutálgáz, de mindenben teljesen vakon van mint az egész játékával is totálisan vakvágányon van.
  • kill3r21
    #153660
    amúgy más téma, most mutatja meg a valóvilág a legjobban hogy mennyire megnyeklett a világunk, lásd milyen hatással van rájuk a követő szám növekedés, pl Bibi, azt hiszi mekkora maca, mert jönnek a követők...
  • kill3r21
    #153659
    én ismerek olyat aki szakmát tanult érettségi helyett, nem határoz meg egy embert hogy van-e neki vagy nincs, de tény hogy én se büszkélkednék vele hogy nincs
  • kozi001
    #153658
    Vagy legalább ne lenne büszke rá.
  • Fantasico
    #153657
    Most livestream-ben Bibi és Kriszti beszélget, Kriszti elkezdi mondani ha nem nyerem meg a műsort ki kell dolgoznom a belem és közben csinálni a főiskolát meg ezt meg azt, Bibi büszkén nevetve nekem még érettségim sincs, nem tudom ti ismertek olyan embert a közeli vagy távoli ismerősötök között akinek ne lenne ez annyira alap hogy szerintem csak a fogyatékosoknak és a retaldáld embereknek nincs Én személy szerint még nem találkoztam olyannal akinek ne lenne.
  • Fantasico
    #153656
    Annak azért örülök, hogy bárhol bármilyen VV-vel kapcsolatos fórumot vagy hozzászólást olvasok 10-ből minimum 9 embernél totálisan kiveri a biztositékot ez a szánalmas, hulladék, ócska proli Bibi, már csak azért kell imádkozni, hogy vagy kiválasztott vagy kihivott legyen, mert ha ez megtörténik akkor tuti ki is esik, és az biztos, hogy nem birom még 2 hétig ezt a szánalmas búvalbaszott retek fejét nézni, és a rosszindulatú, gonosz szúrkálódásait hallgatni, nem is tudom mikor volt ennyire visszataszitó játékos a villába.
  • IXEMGabeo
    #153655
    Na mi a helyzet kiszavaztak a gambiai alkesz? Most meg kB másfél hét után kizarnak vkit dobalozas miatt? Ennyit bírnak ezek? :D