153974
Jön a ValóVilág 12!

2024 nyara forró lesz!
  • kill3r21
    #153813
    pont az látszik rajta hogy most esik le neki, most ha megy Reni felé akkor vágja el magát xD
  • Fantasico
    #153812
    Barna feje óriási, ha most se kezd neki leesni mennyire vakon van, akkor soha.
  • kill3r21
    #153811
    azért hogy oda volt készitve Petinek a piros kendő xD

    na most Barnamaci kit fog megdugni? :D
    Utoljára szerkesztette: kill3r21, 2023.01.07. 22:53:50
  • kill3r21
    #153810
    az komoly :O
  • kill3r21
    #153809
    egy szerelmes embernek megmondod hogy a szerelmed tárgya egy tré alak, akkor az a barát ellenséggé válik, ez most az iskola példája ennek a helyzetnek.
  • Fantasico
    #153808
    Krisztit bassza már valaki fejbe egy rozsdás lapáttal. Ez a nő hányinger!
  • kozi001
    #153807
    Pasiért párbajoznak a csajok. :D
    Na ilyen se volt. :P
  • Fantasico
    #153806
    Piroska és az agyhalott új barátai már azon tanakodnak, hogy a következő kiválasztáson hogy és mint tudnák Melinát kitenni, vagy Danit, de Piros erősködik, hogy Melinát kell kirakniuk legközelebb, Piroska, Piroska nagyon nagyon elgurult az a bizonyos gyógyszer, először is még szombaton van egy párbaj, amit Piroska kisasszony biztosra vesz hogy megnyer és visszajön és végre együtt lehet a hőn áhitott szerelmével, de vannak itt kisebb nagyobb bökkenők, egyáltalán nem venném biztosra hogy Piros nyer holnap, de ha nyer is, és utána Melinára vagy Danira teszik a legtöbb jelet, az nem jelent semmi mást csak hogy párbajra mennének az nem azonos azzal hogy ki is esnének, márpedig meg vagyok győződve arról Melina vagy Dani ha ki lennének választva, akkor szinte bárkit vinnének a tróger másik brigádból, szinte bárki ellen biztos visszajönnének. De a leggyönyörűbb az lenne ha Barnát vinnék aki abban a hitben van hogy hihetetlenül erős, és Meli és Dani is szarrá verné azt a szerencsétlen vakon lévő bájgúnárt a párbajon. De még az is lehet hogy a sok gyökérség miatt amit Piros az utóbbi napokban megint művel ezzel a Melina és Dani elleni szövetkezéssel annyira fel fogja bosszantani a nézőket, hogy már holnap este otthonról nézheti a TV-ben a Barnácskáját.
  • Fantasico
    #153804
    Kriszti is repülhetne már, mert tömény hányinger a csaj, a szinészkedésen, meg azon kivül hogy mindig mindenbe belepofázik amihez semmi köze, semmit nem csinál, illetve Melinát fúrja Pirosnál éjjel nappal hogy végleg elmarja mellőle, közben alig lehet látni Krisztike fejét mert nyakig a Piros seggében van, de lassan derékig, oltári gusztustalan féreg ez a nő, remélem nem sokáig kell itt nézni mert ahogy azt már korábban többen is irtuk kényszerzubbonyban és sárga házban lenne a helye.
  • beby44
    #153804
    Remélem kiesik Pirocsuj!!Kiváncsi lennék a Barna fejére ha nem ő menne vissza!!Tegnap a Melina elmagyarázta neki,hogy hülyének nézi Barna!!Nagyon okosnak tartja magát Piros szerintem meg tök hülye!!Melináról változott a véleményem előszőr unalmasnak gondoltam de a lányok közül messze ő a legnormálisabb!!Pirost sose bírtam folyamatosan siránkozott na meg amit most csinál!!Társkeresőbe ment vagy vv nyerni????Nevetnék ha Reni menne vissza!!Meg ugyse nyeri de legalább Pirocsuj kiesne!!!Olyan bátran rakatja magára a jeleket jól pofára eshetne!!
  • kill3r21
    #153803
    most hogy másodjára Dugott Barna és Piros, igy már egyértelmű hogy Barna ezt azért kezdte el mert érezte hogy Reni lesz a soros és hogy ha piros lesz a kihivó akkor őt nevigye. ha ez tényleg igaz, akkor nem olyan hülye az a gyerek. Így win win szituba van lényegébe, pi*a is van és párbajoznia sem kell.
  • Fantasico
    #153802
    A benti nők Melina kivételével annyit nem érnek mint amit lehúzok a WC-n. Egytől egyig agyhalott, selejt, tartásuk nulla. De az a durva hogy Barna még náluk is lejjebb van minden téren, annyira beképzelt és öntelt, ráadásul nagyon sokszor olyan minősithetetlen hangnemben beszélt Renihez, ami teljességgel megengedhetetlen és ahelyett hogy elnézést kért volna csak röhög az önelégült fejével, annyira a legalja ez a gyerek, ráadásul gyáva is mert többször mondta Ő bizony biztos a leggyengébb ellen menne párbajozni, ami abból a szempontból jó hir hogy ez a szerencsétlen barom magát tartja az egyik legerősebbnek és Danit az egyik leggyengébbnek, ha valamikor ez a párbaj összejönne nagyon örülnék, mert Dani olyan szinten szarráverné Barnát a párbajon, hogy öröm lenne nézni.
  • kozi001
    #153801
    Én Pirosra szavazok. Kiváncsi vok h:

    1. Hogy meddig van arca elmenni ennek a hímringyónak.

    2. Mennyire tudnak vakok lenni a benti nők.
    Akik ahelyett h átbeszélnék a trükkjeit, füllentéseit körberöhögnék.

    Most kvázi egy Barnáért párbajoznak a csajok...

    Na ilyen se volt még..
  • Fantasico
    #153800
    Persze Én sem szeretem Renit, de Pirostól azért jóval többet vártam volna mint a játék szempontjából mint emberileg, számomra Ő is leirta magát, nem szeretem azokat az embereket akik A-t mondanak de közben B-t cselekednek, jellemtelenségre utal, és saját magát járatja le miközben szavahihetetlenné is teszi magát. Hányszor hangoztatta igy kiviszi a Barnát, meg úgy kiviszi, meg ráteszi ideteszi odateszi, de azért minden adandó alkalommal enyelegnek meg összebújnak Piros ezzel végleg elvágta magát hiába megy vissza erről a párbajról utána már csak súlytalan játékosok ellen menne vissza, ilyen Márió, Lissza, Barna és Sajti ellen visszamenne mert ezek már vagy totálisan lejáratták magukat ilyen Barna és Sajti ők lényegében szinte bárki ellen kiesnének vagy Márió és Lissza ellen tudna még visszamenni mert ez a két szerencsétlen hülye azt se tudja milyen rendezvényen vannak, azt imádom a legjobban amikor esténként Márió agyonfényezi magát mennyire érti és átlátja a játékot, ehhez képest a legrosszabbul informált és legostobább játékosokhoz képest is 2 nap hátrányba vannak információk terén, nem mintha tudnának vele mit kezdeni mert kb a két embernek együtt van 30-as IQ-ja.
  • kill3r21
    #153799
    Egyetértek részben, viszont én valahogy úgy vagyok most Renivel hogy tényleg elég aljas tud lenni, csicsereg jobbra balra, elmondták ezerszer hogy fogja vissza magát kicsit Barnával kapcsolatba, de ahogy pöcs közelbe van csak az számít...szoros párbaj lesz az tuti
  • Fantasico
    #153798
    Piros egyre unszimpatikusabb, hülyeséget hülyeségre halmoz, lassan 2 hete totálisan maga alatt ássa a fát, azt se tudja mit csinál, illetve Melinával is hogy viselkedett, viselkedik, az egyetlen normális és következetes embert is elmarja maga mellől ráadásul Meli volt az egyetlen aki végig támogatta eddig és soha semmit nem beszélt ki róla. Remek új barátokat szerzett az agyhalott kretén Márió és a duplanulla Lissza illetve a full bolond Kriszti személyében, remélem szépen sorban hullanak az előbb felsoroltak mint a legyek mert annyira súlytalanok, hogy az fájdalmas. Eddig ez lesz az egyetlen párbaj ami teljesen érdektelen és jellegtelen, teljesen mindegy ki esik ki és ki megy vissza igazából az lenne a legjobb ha mind a kettő kint maradna, legalább haladnánk előre még igyis annyi töltelék van bent akik semmit nem csinálnak csak az oxigént szivják el a többi elől. Márió, Lissza, Barna, Sajti, Kriszti, Reni, Piros abszolút hulladék kategória. Meli és Dani a legnormálisabb még mindig, de abból a kettősből is Melina a normálisabb.
  • Zs0lt1
    #153797
    Na Reni kiesik :D
  • kozi001
    #153796
    "Okos vagyok, csak nem érdekelnek ezek a tanult dolgok."


    VV11 Márió 2023
  • kill3r21
    #153795
    Most Bibi előtte Anita esett ki
  • Ironman2
    #153794
    Hali! Nem követtem az adást,az online-t is lemondtam,kik estek ki idáig? Hallom a kedvencetek most távozott :))
  • kill3r21
    #153793
    nagyon veszélyes ami most bent megy, beszarsz :D
    Ilyenkor nagyon érzem hogy mennyire nem való már nekem ez a fajta buli dolog :D Anno mi is igy toltuk :D
  • xido
    #153792
    srácok...élő ide vagy oda..hamar ráuntam erre a brigádra..néha bekapcsolok,de magasról leszarom az egészet..irritál mindegyik..
    erre most..pont szilveszterkor..a vv történelem legállatabb jelenetei zajlanak..nagyon beteg :))
  • kill3r21
    #153791
    odakapcsolok és a Krisztina rángatózik, beszarsz :D
  • Fantasico
    #153790
    Közben Sajti még mélyebbre ássa magát a hazugságaiban, az agyhalott Lissával való beszélgetés közben további hazugságokkal próbálja tisztáramosni magát. A gyerekei életére szivére tett kézzel esküdött meg Lissának arról hogy a barátnőjével minden rendben van és nem volt semmi róluk kapcsolatos a videóban, úristen ezt a trógert, a gyerekei életére megesküdött, miközben kibaszta a csaja egyértelműen a videóban, közbe előtte már behazudta, hogy a papája,beteg, de volt már a mamája is beteg, ennek az embernek a szavánál az is többet ér amit a WC-n lehúzunk.
  • Zs0lt1
    #153789
    Az előbb elkezdett Karinthyt szavalni, de már az első mondatnál belezavarodott az egészbe :D
  • Fantasico
    #153788
    Igen nézem a streamet a villába érkezése óta botrány a csaj, de most amit Ákos visszajövetele óta művel az kritikán aluli! Agyi kapacitása és szintje egy bölcsödés de maximum ovodás gyerek értelmi szintjén rekedt. Az meg hogy olyan hangulatváltakozásai vannak hogy nemigaz, már az elején is irtam, hogy Bibinek és Krisztinek is sárgaházban lenne a helye.
  • Zs0lt1
    #153787
    Most az élőbe is ott zokog a hálóban :D
  • kill3r21
    #153786
    Kriszti felvonultatja az össze szihológiai betegséget eskü, ez a magában beszélgetés félelmetes, csak a kényszerzubbony hiányzik róla
  • Fantasico
    #153785
    Most is milyen stilusban és milyen viselkedéssel ment ki a táblához a kiválasztáshoz, ez a Kriszti borzalom, és nem csak a teljesen nyilvánvaló folyamatos megállás nélküli szinészkedés miatt amiket irtam is de hogy mindig olyan dolgokba akar beleszólni amihez és akikhez semmi köze nincs, ez a nő borzalmas személyiséggel rendelkezik.
  • Zs0lt1
    #153784
    Hát ez az, hogy Piros seggében volt és mégis Bibircsóknak mondta a beszédet, meg amiket összehordott bakker, szánalmas picsa ez.
  • kill3r21
    #153783
    és tényleg :D
  • Zs0lt1
    #153782
    Azt mondta Bibi nem tudta megmutatni magát rendesen a villában. Dehogynem :D
  • kill3r21
    #153781
    fuck yeaaaaah, na most Buékkkk :D
  • kill3r21
    #153780
    próbálták bevetni Bibi mellett a mártirkodás amit annyira utálnak xD
  • Fantasico
    #153779
    Ez a Kriszta annyira mű, és mesterkért szinpadias, egyetlen igazi emberi megnyilvánulása sincs csak ez a sablonos csöpögős, betanult végtelenül és látványosan gagyi előadását láthatjuk és hallhatjuk nap mint nap. Szerintem azt hiszi hogy a Nemzeti Szinház nagyszinpadán játszik nap mint nap és ott adja elő a műsort, ráadásul mindig kijelenti hogy Ő sehova nem tarozik és független játékot játszik de azért érdekesmód amikor közel a veszély és érne a párbaj lehetősége akkor "váratlanul" és "véletlenül" mindig minden csodálatos azzal az emberrel aki esetleg kivihetné aztán megint tovább áll, annyira átlátszó sunyi szar játékot játszik szerintem, remélem nem marad sokáig vagy előbb utóbb átlátnak rajta mert nagyon idegesitő az ilyen tipusú játék. Eddig Bibi seggéből kirobbantani sem lehetett aztán már lassan egy hete meg Piros seggében van annyira átlátszó ez az egész amit csinál.
  • kill3r21
    #153778
    Búék! Bibircsók mentes 2023at kívánok :D
  • Zs0lt1
    #153777
    Köszi, igy már világos. Szoktam nézni az élőt, de most ünnepek között sok a dolog, majd év elejétől ismét. Pirosnak nem tesz jót a bezártság kedveltem az elején, de nagyon megváltozott.
  • Fantasico
    #153776
    Piros teljesen megbolondult jómaga sem tudja mit akar és mindenkiből elege lett meg beszólógatott Melinának egyszer még le is "faszszopó kurvázta" csak hogy szó szerint idézzem, de akkor már vagy 2 napja nem beszéltek egymással, ezután Piros odament bocsánatot kérni de csak ezért a mondatért, de Melinát nem nagyon hatotta meg a dolog és mondta hogy ezekután nem szeretne semmit Pirostól. Egyébként nagyon jól megfigyelhető minden beszélgetésnél hogy még Melina mindent szépen és teljesen hitelesen észérvekkel alátámasztva mond, addig Piros csak hebeg habog, igy nememlékszik, úgynememlékszik, de szinte mindenki fényévekre van Melinától kommunikációban nagyon szépen és frappánsan illetve lényegretörően kommunikál Meli, remélem még jódarabig bent lesz a legnormálisabb eddig Ő. Egyébként a livestreamet érdemes nézni ha teheted mert az összefoglaló igencsak ferdit illetve másfél néha 2 nap csúszásban van a streamhez képest. Tegnapi nap fénypontja az volt amikor Bibi berágott Sajtira amiért nem állt mellé és kint beszélgettek aztán szembesités történt mert Bibi odahivta Melinát mert kiderült Sajtika nem ugyanazt mondta Bibinek mint Melinának egy régi levélirós ügyből kifolyólag, aztán Meli szórul szóra elmondta Bibinek mit mondott neki Sajti, Meli még Ákost is kihivta aki szintén megerősitette hogy szórul szóra úgy volt ahogy Meli mondta mert Őis ottvolt akkor és hallotta mit mondott Sajti és Bibinek meg tök mást mondott, nagyon jó volt látni és végignézni ahogy Sajti kőkeményen beég mert ugyan próbálta keverni kavarni de aztán belátta ezt bizony beszopta, Melina kőkeményen szembesitette mindennel szórul szóra.
  • Zs0lt1
    #153775
    Srácok, mi történt Piros és Melina között? Pár napig nem néztem, most meg már egyáltalán nem is beszélnek egymással.
  • Fantasico
    #153774
    Bibinek mindenképp mennie kell, már régen kint lenne a helye.