ValóVilág 12

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#138309
Az elsõ mondat végét természetesen nem Vikire értettem hanem általánosságban.
#138308
Arról nem tehet ha esetleg kövér valaki vagy nem elõnyös külsõvel született, de arról igen, hogy egy mocskos patkány.
Épp ezért nem írtam testalkati jelzõt Viki mellé. Bár tény, hogy 3 Iza kijönne belõle 😄
#138307
A legjobb a vége amit Aurelioról írt 😄

Új megoldást találtam a szájszagom elleplezésére. Felemelem a karjaimat.

#138306
Láttad a Tordast csúfoló videót? 😄
"De nekem vannak értékeim..."
a végén "De nekem akkor is vannak értékeim"
Ja csak trezorban 😄
#138305
Ez az!!!!!! Küldjék be Tordast!!!
Csinálok egy Tordast a villába mozgalmat! Hamarabb kijönnek onnan.DDDDD

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#138304
DDDDD

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

wesker24
#138303
Én inkább Hájas vagy Zsírszalonnás Vikit irtam volna ! 😄
#138302
LOL! Ez igazi Olis hozzászólás volt! De legalább velünk volt a barátnõje amíg õ a villában volt.Emlékeztek rá? Enikõ is kommentelt ide

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#138301
Bepörgetné a lompost a félelemtõl<#hehe>

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#138300
Na gondolkoztam pár villa néven 😄

Nyalexa
Kamurélió
Sárlett O' Para
Simon Potter
Zsoltikaka
Izaura
Gyúrosbáttya
Dorka kutya
Sittes Laci
Tahó Teo
Rafkós Viki
#138299
VV Olivér : " Sziasztok!

Van néhány gondolat és észrevétel a fejemben a mostani "VV"-vel kapcsolatban. Sikerült felállítanom magamban egy sorrendet a játékosokkal kapcsolatban. Ebben a szériában két kedvencem is van, Simon és Józsi, bár az elõbbi kezd elszállni, ráférne, ha egy kibaszott nagy tenyeres lángossal valaki visszapofozná a realitás talajára. Õket Zsolt követi, viszont mostanában kezd egy peppet beszürkülni. Következik aztán az elsõ lány Dorka személyében, utána pedig a kígyóbûvölõ Charlotte jön, de még nem tudom eldönteni, hogy azért-e, mert Simonnal megtalálták a közös nevezõt, vagy csak úgy simán. vagy simon. ha-ha-ha. Eztán érkezik egy szinten a Teo, Laci és Iza féle hármasfogat. Róluk még semmit nem tudok elmondani, nem úgy, mint az utolsó helyet elfoglaló triumvirátusról.
Viki és Alexa egy szinten mozognak, nagyjából 5-6 percet tudnék velük eltölteni egy helyiségben dühroham nélkül.
A szarszekér ülõkéjén Aurélia ül. Neki sikerült az, amely eddig még egyetlen játékosnak sem. A hangja hallatán elejtettem a kedvenc transformers-es bögrémet, és lepattant a füle. Õ megmutatta, hogy másfél nap után hogyan lehet féltékenynek lenni egy vadidegenre. Sõt, két és fél nap után sírógörcsöt kapni egy idegen miatt. Ez a mai összefoglalóban lesz.

Minden jót nektek! " 😄

Új megoldást találtam a szájszagom elleplezésére. Felemelem a karjaimat.

#138298
Nekem úgy tûnik, mintha elképzelés nélkül küldték volna be õket, majd csak lesz vhogy alapon. Adunk nekik piát, cigit, kaját aztán csak csinálnak vmi botrányosat, amirõl lehet cikkezni is.
Egyébként el tudnám képzelni, hogy egy ismertebb ember fog a 12. helyre beköltözni, felkavarva ezzel az állóvizet. Kell csinálni vmi ütõset, mert így valóban a legrövidebb széria elé nézünk.
#138297
Be is tojna Kamurélio 😄
#138296
Most olvasom a régi villalakók fész oldalát, hát van egy véleményük errõl a szériáról 😄

Új megoldást találtam a szájszagom elleplezésére. Felemelem a karjaimat.

#138295
Szerintem Peter Parker lesz a következõ lakó!<#idiota>

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#138294
Akkor ez is kamu

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#138293
http://www.vidget.hu/film/14520-o-lehet-a-valovilag-villa-12-lakoja

Új megoldást találtam a szájszagom elleplezésére. Felemelem a karjaimat.

#138292
Igen, egy a véleményünk, pont nem olvastam vissza, mielõtt véleményt alkottam.
#138291
Bemelegítésnek rendezhetnének akkor egy börtön hetet is .Bár lehet Laci pont a villával melegít be rá 😄

Új megoldást találtam a szájszagom elleplezésére. Felemelem a karjaimat.

#138290
Most van elõzetesben 😄 Házi õrizet muhahahaa
#138289
ja,mivel Lacinak börtönbe kell vonulnia áprilisban állítólag!

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#138288
Ebben a gyenge szériában nem lesz ilyen.
A fiatalok többségét nem érdekli, ez attól tartok egy lightos évad lesz.
Tesco gazdaságos és Április közepére vége.
#138287
Tök jó lenne katonahét,iskola hét,celeb vagyok ments ki innen hét,nemesek,és alattvalók hét...stb.Soroljatok még amiket kihagytam.

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#138286
Pont ugyanezt irtam 6 hozzászólással lejjebb

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#138285
Hát ha nem pörög fel a játék felesleges is lesz nézni.
Már már nagyon unalmas és online sincs.
Ki fog durranni az RTL lufi...
#138284
Valahogy nekem úgy tûnik, mintha egy felgyorsított VV-t láttam volna az elmúlt 10 napban. 10 nap alatt ott tartunk, mint korábban 2-3 hónap után. Eldõlt, hogy ki a legnagyobb esélyes, a játékosok már a haknizásról beszélnek, "szerelem" szövõdött, egyesek sírnak-rínak és az elmúlt két napban már úgy ellaposodott a mûsor, mintha már csak 3-4 játékos volna bent. Valóban úgy tûnik, mintha kis költségvetéssel akarnának egy VV-hoz hasonló mûsort készíteni, amit teljesen a szexhez ( állandó helikopterezés, leszbi show,ki-kit dugna meg,kinek mennyi kalandja volt stb.) kapcsolódó dolgokra alapoznak, mindezt a legközönségesebb közlésmódban. Ennek a játéknak nem csak errõl kellene szólnia, de ilyen személyekkel nagy játékot ne várjunk!
#138283
Jobb késõn, mint soha.
Egyébkéne nekem Alexa a nyerítését leszámítva sokkal szimpatikusabb, mint Iza, Teo, vagy Viki.
Smithwarden
#138282
A kocsog offline / KHF-es RTL-nel is jol latjak a torteneseket es nem fogjak hagyni ellaposodni a dolgokat.
Fel fogjak razni mindig valahogy, mert ez nekik nezettseg, vagyis peeenz! 😊

"Az internet lemaradt technologiailag..." :D

#138281
VV Attila hivatalos oldala

-Alexa most realizálta, hogy a ValóVilág történéseit a nézõk is látják..- Jóreggelt.

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#138280
LOL:

http://www.hir24.hu/bulvar/2014/01/20/szavazz-ki-nyerje-meg-a-vv6-ot/

egyértelmü a válasz mindenkinél! D

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#138279
Ezek most 11-en maradnak,akkor max 3 hónapnál tovább nem fog tartani a müsor.A nappali feladatokat se nagyon erõltetik,pedig már benntvannak több mint egy hete,szerintem alacsony költségvetésbõl kihozzák az egészet,sok jóra ne számítsunk.Nekem a VV4 emlékezetes marad örökké,az volt a legjobb talán idáig.A VV5 Arénája is különleges volt.Remélem beindul itt is valami pezsgés nappal,mert ez igy nagyon lapos!

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#138278
jaja ez már több mint két napja volt, hogy Dórkáról beszéltek azóta 100szor is változhat a véleményük. Viki nekem sem szimpatikus (az összefoglalók alapján) viszont ha online-t nézek ott teljesen normálisnak tûnik, tegnap is abban a fél órában amíg néztem nem affektált és még egy egész normális ódát is összedobott. (nem volt bántó)

#138277
Vikire fogják tenni a jelet.Az biztos hogy az elsõ 6 aki bement nem fogja egymást kitúrni az elején.Viki,de szóba jöhet Laci is,ez a kettõ amelyik az elején már távozni fog.Laci nem közéjük való szerintem.

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#138276
Mondta a kisfilmjében is hogy ha begurul,akkor egyszerüen kisétál a villából.Mondjuk az nem annyira egyszerü,mert elektromos zár van az ajtón.DD

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#138275
ja emlékszem már mirõl beszéltek simonék és jósziék anno, hogy Dorkára teszik a jelet vannak rá 4en 5en. De Dórka egészen erõsnek tûnik a szavazatok alapján, kérdés ki vinne ki magával.

#138274
Charlotte jött fel kicsit, amúgy Debilió ezzel a sírásos szarsággal, jól felhúzta magát a szavazásos lapon. sokan megsajnálták szerintem 😊

Smithwarden
#138273
Harom nappal ezelottig kb 40-60%-ra vettem Simonnal az orult-ertelmes aranyt.
Ket napja, ejjel buli utan faradtan es szerelmesen ugy beszelt egy online vagasban (azt hiszem Jozsival), mint egy teljesen normalis, logikus es ertelmes "hetkoznapi" ember. Semmi keszekusza hablaty.
Szoval ezutan a realis aranyt mostmar csak kb 10-90%-ra saccolom nala, a tobbi mar csak total szinezkedes. 😊
Azert egy picit orult, de messze nem annyira, mint az elejen mutatta. 😊

Hat igen... A nok agyhalott papuccsa teszik altalaban a ferfiakat. 😄DD

(Ui.: Ki kell rakni Charlotte-ot (ugy is kb utolso helyen van 3% korul)...na akkor jonne el az igazi Kaosz Professzor es az o bosszuhadjarata. <#vigyor1>)
(Vagy teljesen osszeomlana es kimenne a villabol. <#rolleyes>)

"Az internet lemaradt technologiailag..." :D

#138272
Simon 37% alatt.
Mondjuk amíg 255 alá nem esik nincs komoly bajban.
#138271
Hát igen, csak az a baj, hogy este sem sokat lehet nézni mert 70%-ban elveszik a képet. Pedig régen talán még a VV1 korszakában lehetett nézni online úgy, hogy volt vagy 7-8 kamera meg egy amin így vegyesbe váltakozott a kamera. Nekem anno T-comos (axelero) elõfizetésem volt és ahhoz járt ingyen a VV online is. Ott mindig mindenrõl lehetett tudni 😄. Nah ebbõl azt akartam kihozni, hogy most még az online-al sem lehet sokat megtudni az emberekrõl mert a feladatok nagy részét nem látni egészben. Abból meg, hogy valaki döglik az ágyon nem sokat tudsz meg róla... 😊

#138270
Azért 2 nap alatt ne írjuk le.
Nyilván szépen vissza fog esni a %-a de az elsõ 2 kiválasztási körben tuti nem merik kivinni addig meg sok minden történhet.
Simon részérõl az lenne a legjobb, ha végre összegabalyodna Sárlottal meglenne amit akar és a lány szépen kiesne. Utána szépen tudná a saját játékát játszani és a csaj is meglett neki. De ha beszürkül az a mûsornak se lesz túl jó.
#138269
nyugi,még van neki a tarsolyában,taktikázik rendesen

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#138268
én kajak bekajáltam az õrültet, fõleg, hogy akkor is olyan volt mikor csak néha benéztem az online-ba. De talán tegnap elõtt néztem kicsit este és ott teljesen normálisan beszélgette a buli után kiütve, arról hogy kiesett a szerepébõl és vissza kell térnie, talán a harcsapaprikással beszélgette kinn a kertbe.

#138267
LOL! Simon milyen lett már! Végén kiderül hogy csak álca volt amiket eddig csinált!

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

Gatti
#138266
Lehet Charlotte átvette az agy kontrolt 😄

ASRock 960GM-VGS3 FX , AMD FX(tm)-4300 Quad-Core Processor, Kingstone DDR3 1600mhz 4GB, 1TB Samsung SATA2, ASUS HD 6670 Series

#138265
és már a pulóvert sem gatyának hordja 😞

#138264
jah tegnap láttam az esti online-ban...

#138263
levágta? 😮

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#138262
valamelyik nap néztem este az online-t és õ maga mondta, hogy lassan vissza kell térnie az káosz professzornak mert a nézõk arra nem kíváncsiak, hogy épp fagyit esznek a dobozból, vagy csak körmöt reszelnek.

#138261
Én is átraktam rá még tegnapelõtt, hogy ne legyen utolsó, hátha számít vmit. Remélem Simon nem sokáig fogja ezt a jó gyerek, szerelmes figurát alakítani, mert úgy fog járni, mint Zsolt és felezõdik a szavazatainak a száma.
#138260
simon nincs veszélyben de most hogy levágatta így elindult egy folyamat 😄