572
  • HUNter Sg2
    #572
    Halihó! Ismét eltelt 3 év :) Még mindig van RYL szerver, ha akadna érdeklődő. RYL Oracle szerveren fent vagyok Templomoslovag néven akkan oldalon, de van human is, ha oda jönne valaki.
    http://www.ryloracle.com/ryl/ aki még tudna vele játszani. A szerver europai ,de nagy csatáknál szokott laggolni. Gyertek! Jó lenne nem egyedül ténykedni :)
  • TheRaven
    #571
    anyám 3 éve nem írt ide senki, mind1 azért megpróbálom:D szval nem halt ám meg teljesen ez a játék és néhány hónapja tök véletlenül találtam egy fasza szervert.
    www.returnofwarrior.com összegyúrták az 1 és a 2 részt és sztem egész jól sikerült. Normális exp és drop rate van szal nem olyan h 1 nap alatt lvl 90 és 1 hét alatt megunod... Én már játszok egy ideje úgyhogy ha valaki kedvet kapna hozzá írjon és segíteni is tudok ha van vmi:D

    ja persze INGYENES^^
  • Gando
    #570
    az 1 volt a legjobb, isten volt, és a fejlődés is oké

  • milan12301
    #569
    © Blaziuska
    A RYL 2-höz kell az egy mert nem akar elindulni valami login errort ír ki.
    NEM TOM MI A GOND.
    előre is kösz

    -----------------------------------------------------------------------
    nekem is ezt írta ki ezért megpróbálom most az 1-t
  • milan12301
    #568
    hi!lehet hogy hülye kérdés de az ryl1-be is lehet ien gyorsan fejlődni???
  • Blaziuska
    #567
    A RYL 2-höz kell az egy mert nem akar elindulni valami login errort ír ki.
    NEM TOM MI A GOND.
    előre is kösz
  • Martins15
    #566
    Melyiket nyomod? Incomplete union v reunion esetleg más?
  • Adam69852
    #565
    nem kell megvenni.... egyszerü, csak annyit csinálsz hogy újra megszólítod vagy refresseled és kész...
  • topcy666
    #564
    A kezdöjet „Pirate of Almighty” városban Keresd meg a „Mystauruk” csajt it drágák a cuccok DE ha itt veszed akkor lehet hogy többször kel megvenni azt a dolgot mit akarsz DE ha mákod van akár „B” kategóriás dolgot is tudc venni ami azt jelenti hogy erőseb

    További info a Cs-P.KFT
  • Adam69852
    #563
    lehet hogy ingyenes de szar :D
  • topcy666
    #562
    Ryl 2 ingyenes és is azt nyomom

    inen lelehet tölteni RYL2

    Hamarosan a Cs-P.KFT oldalán lesz RYL2 forum mindent Leirunk amit a játékrol tudni lehet lesznek részletes térképek és küldetés info
  • Roli12
    #561
    Hellosztok!Nekem van egy Pro sin em 59 es.Aki gyorsan akar fejldőni az vegyen fel msn re,és vannak elado 90lvl++ os ID im.3csikos templar stb.
    msn cimem : [email protected]
    Ha valaki ismeri vagy látta ezeket akkor én vagyok:
    thacrimi,NagasWarrior,Roli-GuNeR,rombolo,legolasz,
  • Martins15
    #560
    Van valaki aki itt ryl2-zik? Az jöhetne velem partyba:)
  • Colton
    #559
    MI az a Vault Password és hogy lehet csinálni???
  • Spidy
    #558
    Hát anno én is a RYL1 el kezdtem és nagyon hangulatos volt ahogy irtad aztán jott 2 ahogy szintén irtad :):) és sajna fizetos lett és most megint elkezdtem a 2-t de régen valahogy tobben is játszottunk igy ismerosok , és megint kezd el menni a kedvem RYL-től a kevés ember MAGYAR ember miatt.
  • Adam69852
    #557
    hát amiért leírtam
    jött a második rész és kiürült a ryl 1
    gondoltam én is kipróbálom a másodikat de az már nagyon nem tetszett hát ezért
    de mondom kikell próbálni
  • Spidy
    #556
    Adam ugylátom te nagy RYL-es vagy vagyis voltál de mért hagytad abba?
  • Adam69852
    #555
    öö lehet hogy hibásan irtad be a jelszót vagy az ID-t
    vagypedig elQfizetni kell
  • Colton
    #554
    Ezt Miért irja ki?

    ID is unregistered or Password is invali

    Én már registráltam activáltam meg minden de nem enged be! Miért?
  • Adam69852
    #553
    hali ingyenesnek ingyenes de szar...
    egy ideig ellehet vele lenni de hamar megunható
    régen még volt feelengje mert akkor legalább kellet küzdeni a szintért
    de mostmár semmi, nagyon üres lett, alig vannak már normális playerek.
    ez a véleményem a második részéröl
    Én az 1. részével csak triálban játszottam és kurva nagy feeleng volt mindenütt playerek, nagyon király volt. De sajna lejárt a trial. És nem soká jött a második rész... kiürült az 1 szervere már mindenki a gm-knek nyalizott hogy "I love RYL" és akkor felnyomták Qket lvl maxra.
    Kilehet próbálni én nemakarok lebeszélni senkit de már nincsen feelengje, ha akkor játszotok vele mint én akkor nagyon megfogott volna titeket, de ez igy már egy nagy darab szemét. Ha valakinek elvettem tQle a kedvét bocsánatot kérek én nem akartam, de sajna az én szemszögembQl ez az igazság. Próbáljátok ki hátha bejQn nektek az én kis rövid monológom ellenére :D HAJRÁ
    Mondjuk azóta nem tom mivan a RYLekkel lehet hogy az 1. része talpra állt megint de fogalmam sincs, pedig az volt az igazi.
    U.I. Én nem akartam senki kedvét elvenni, se megsérteni
    Lehet kicsit hosszú lett??? XD bocsi
  • Spidy
    #552
    Hello. Nem tudja valaki ingyenes-e a RYL? mert mennék játszani ha igen :)
  • kurama
    #551
    Hi all.
    Legjobb játék: http://s2.bitefight.hu/c.php?uid=30338
    :D
  • skatebab
    #550
    hi! én csak most szettem le ezt a remek játékot.
    csak látom régen irtatok ide. én archer leszek majd ugye és csak egy szervert lehetett válastztani.,aki jáccik még ne talántán irjon pls...1edül nem faja
  • flipi
    #549
    csasztok zeus serveren humanozok hadesen akkanal neha de inkabb humannal tolom... igazabol mindegy lenne csak mar van egy par karim es ryl szerintem ugy jo ha valtogatjuk a karikat igy 2 orankent vagy sok dc utan :))... kene ember mellem csinalhatnank valami jo kis csapatot. Ha kell akar uj karikat is felcsaphatunk. na irjatok majd.
  • Sugam
    #548
    1honapja bocs
  • Sugam
    #547
    meg 2 hete jatszottam vele vagy vmikor akorul, de a ryl2 elmeletileg nem fizetos, ryl1et enis toltam az jobb volt szerintem. ryl 1 mar fizetos.
  • Shaman
    #546
    ezt nem nagyon értem amúgy. nem úgy volt,hogy a ryl fizetős?
    az mmo-k azok szoktak lenni általában,nem?
    vagy itt bárki játszhat,csak bizonyos dolgokat csak fizetősök csinláhatnak?

    én még anno ryl 1-eztem,míg ilyen tesztfázis volt,s nem kellett fizetni....
  • ISSU
    #545
    Hali! Én még csak 2 napja kezdtem el a ryl2-őt és jónak jó de egyedül kissé uncsi, a poseidon serveren az Almighty Land-en szoktam játszani, (Gerath lvl35, warrior) ha valaki akar csatlakozni az üzenjen, megköszönném, mert egyedül komolyan kezd kissé lehangoló lenni:)
  • flipi
    #544
    hello sracok! Valaki legyszi segitsen nekem egy cliensel meg nemi infoval hogy milyen anyagi juttatasokat kell eszkozolnom a jatek erdekeben... regen toltam az elso betaval az bejott, kicsit nosztalgiazniek. Szoval ha lehet akkor valami ingyenest zuznek megint, csak a 3 ryl oldalon egyenlore nekem semmi nem muxik. A segitseget elore is koszi...
  • Tade24
    #543
    Én játszok RYL2-vel (RuneOff lvl83, Endless guild, Poseidon server).
    Nos kb. 60. szintig könnyű eljutni, később viszont érdemes egy partit találni (meg ajánlott is).

    TaDe
  • Sugam
    #542
    haliho! valaki tolja ryl2 ot ? ingyenes. en az 1ik haverommal elkezdtem tolni, kb 2 ora alatt 30 lettem, szoval lehet emeltek valami ratet :)..aki aktivan tolja vagy tolja az vegyen fel zemesenen :)
    [email protected]
  • Shaman
    #541
    bár fogalma sincs,mert sose játszottam a ryl 2-vel de a leírtak videókártya gondnak tünnek. próbálj meg másik drivert.
  • WildKarl
    #540
    Plz valaki help.ThX elöre is.
  • WildKarl
    #539
    Hy all!

    1 kérdésem lenne:

    RYL2-nél leszedem a patchet próbálom elinditani a játékot beállitom a setupban a dolgokat aztán pedig fekete képernyö és egyszer csak kilép a játékból...
  • MeanderSouL
    #538
    nagyon zsír humán ryl movie :)
    MoViE
  • MeanderSouL
    #537
  • MeanderSouL
    #536
    ja és akit érdekelne RYL 2 ingyenes .... kb még vagy 1 évig www.ryl2.com.my :)
  • MeanderSouL
    #535
    most próbáld pont 1 perce töltöttem föl :P
  • MeanderSouL
    #534
    jah és bocs de minimum grafikán készült az összes kép... :(
  • Shaman
    #533
    404..